Şimdi Ara

Nissan Micra'da katalitik konverter 8,6 bin TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2011'de sıfır aldığım Micra'm 208 bin km'yi devirdi. Yan lastiklerden gelen belli belirsiz seslerden tırsıp Bosch servise götürdüm. ' Egzoz susturucunuz parçalanmış, değiştirilmesi lazım. Katalitik konverter dahil yapılmalı.' dediler. Fiyat olarak da 2900 TL dedi. Tanıdık ustayı aradım, 'Çok iyi. Piyasada 3600 TL imiş.' dedi. Merak edip Nssan Sertepe'ye sordum, 8600 TL dedi. Halen yaptırmadım ama eninde sonunda yaptırmak zorunda kalacağım çünkü araba gitmiyor, belli ki tıkalı.

Tavsiyesi olan, alternatif çözümü olan var mıdır?

• Nissanin önüne eş?eemi bağlamam arabanın parçaları ateş pahası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katalizör sıfır alınmaz sadece nissanda degil çogu markada da fiyatları çok yüksek..Çıkma bakın veya şuan ki katalizorün içini temizletip devam edin

• Düzboru üstüne yazılım yap geç 290hp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • markalar çevreye önem veriyoruz vb. diyorlar katalizörü binlerce liraya satıyorlar. demek ki samimi değil hiç biri
  • Çıkma al uğraşma, mahalle egzozcularında tonla var bunlarda performans alıcam diye ka iptal ettirip haberi olmayan adamlardan kekliyorlar. Alıp satmışlığım bile var :D
  • Sorun şu ki çıkma dahi olsa muayeneden geçme garantisi veremiyorlar. Bu parçayı ucuza nasıl temin edebilirim? Susturucu parçalandığından içini temizletmek de geçici bir çözüm imiş.
  • Kayseri üretimi konvektörlerden bahsediyorlar ama işe yararmı sorunsuz çalışırmı acaba? Sonuçta bol gözenekli seramik bir parça bu. Bu parçalara istenen para gerçekten çok, bu parayı hak edecek bir parça değil diye düşünüyorum, yanılıyor olabilirim, farklı maddeler bulunabilir sadece seramik değildir.
    Öncelikle sağlam bir çıkma, yoksa da içi dolu bir konvektör güvenilir bir yerden yan sanayi taktırın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 25 Eylül 2019; 21:35:23 >
  • istanbul'da isen, ikitellide Ağar egzoz var. Piyasada gördüğün bütün egzozculara yan sanayi egzozu üretip satan firma. her aracın egzoz sistemi var. Fiyatları son derece uygun. Çoğu egzozcuya göre fiyatları yarı yarıya daha ucuzdur. Bir gidip gösterin. Ustabaşı son derece ilgili ve bilgili biri.
  • Araç benzinli ise oem yerli yan sanayi bir sürü katalizör firması var. Bir de nissan araçlarında Renault motoru kullaniyor. Clio, twingo gibi aracların katalizörleri sizin araca uyabilir. Bir araştırın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

markalar çevreye önem veriyoruz vb. diyorlar katalizörü binlerce liraya satıyorlar. demek ki samimi değil hiç biri
    sana o fiyat
    dışarda 90 para birimi

https://www.ebay.co.uk/itm/CATALYTIC-CONVERTER-KIT-FITS-NISSAN-SUNNY-3-N14-Y10-1-4-1-6-92-SERENA-2-0/382150467006?fits=Car+Make%3ANissan%7CModel%3AMicra

not = sakın bu parça uyumlu değilki diye yazma, büyük resmi gör. dışarda 90 para birimine araç parçaları var. sana gelişi 8600 tl

Nissan Micra'da katalitik konverter 8,6 bin TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde katalizör ışığı yanıyor. 99k binde

Tecrübeli arkadaşlardan güncel tavsiye bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.