Şimdi Ara

NİSSAN MICRA CLUB (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.495
Cevap
103
Favori
880.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cvt street modeli 63 gibi bırakıyorlar..ne dersiniz araç alınır mı? Erkeğe gider mi? Bir de yeni kasası çıkmış o çok güzel ama ülkemizde yok sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memedince kullanıcısına yanıt
    yeni kasası türkiye de yok belki 2019 gelir mi ki acaba.

ben yarın street için görüşmeye gidicem eşim için bakıyorum. bence 63000 iyi fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cebor C kullanıcısına yanıt
    Farın altındakine
  • Evet bakıldı

• cebor C kullanıcısına yanıt
    Koltuğun altında soket vs varsa onlara bakın ordan olabilir...

• Bugün kalan kapıları da iç kısımdan izolasyon malzemesi ile kapladım tamamen..345 tl tuttu komplesi. Anahtarsız giriş butonu da sipariş verdim yetkili servisten 267 tl.

NİSSAN MICRA CLUB

NİSSAN MICRA CLUB
     NİSSAN MICRA CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernan77 -- 3 Kasım 2018; 18:28:50 >

• radiohead71 kullanıcısına yanıt
    Ben İzmir'de yetkili servisin birine sordum sol taraf 400 kusur tl dedi sonra bornovadaki Nissan servisi aradım adam sol sağ farketmez 267 tl dedi. Ben de sipariş verdim. Salı günü gelecek istanbuldan.

• hernan77 H kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık güzel olmuş ama keşke bu süngerden de yapsaydınız Bitüself'in üzerine normalde ikisi beraber kullanılıyor asıl sesi kesen bu.
    https://urun.n11.com/yapistirici-ve-bant/oto-ses-isi-yalitim-malzemesi-kaucuk-sunger-yapiskanli-6mm-kalin-P237573278
  • mşah kullanıcısına yanıt
    O da aklımda 😄 Onu diğer aracın Çamurluk içlerine yaptım Micra ya da uygulayacağım. Çin'den gelecek ay sipariş veririm muhtemelen. Ya uyguladığım kısmın üzerine ekstra uygularım ya da kapı panellerinin altına uygularım. Baya işe yaradı bituself bunu da uyguladık mi Micra tank olur😄

• https://youtu.be/J3u3M5To92E Micra uygulama sonrası.

Sünger zaten Bitüself'in üzerine uygulanıyor, ben şimdiki aracımın bagaj kısmına yaptım, çamurluk içlerine pütür attım ama ses konusunda pek etkili olmadı sadece dış etkenlere karşı faydası oldu. Ses bayağı fark etmiş.

NİSSAN MICRA CLUB NİSSAN MICRA CLUB NİSSAN MICRA CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mşah -- 3 Kasım 2018; 22:7:43 >

Hepsine bakıldı. Sonuç olarak panel kart arızası çıktı. Tamire gidecek eğer olmazsa çıkma bulacağız çıkmalar 500 cıvarı. Yıkamayı yapanla görüştüm. Sorunun koltuk temizligi sırasında aşırı nemden kaynaklandığını kabul etti gibi. Bir şekilde karsılayabileceğini söyledi. Göreceğiz bakalım. Tamircimden haber bekliyorum. Size tavsiyem aracınıza koltuk temizliği yaptırmak isterseniz bir kez daha düşünün.

• Yurtdışında 2018 olarak çıkan Nissan Micralar spor görünümlü.
    Türkiyedekiler halen eski kasa. Sebebini bilen var mı?
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eşim icin arıyorum. Street fabrikada bile yok diyorlar.bayilerin satiş numaralari da cevap vermiyor bugun. Siz nereden buldunuz hangi bayi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cebor

Hepsine bakıldı. Sonuç olarak panel kart arızası çıktı. Tamire gidecek eğer olmazsa çıkma bulacağız çıkmalar 500 cıvarı. Yıkamayı yapanla görüştüm. Sorunun koltuk temizligi sırasında aşırı nemden kaynaklandığını kabul etti gibi. Bir şekilde karsılayabileceğini söyledi. Göreceğiz bakalım. Tamircimden haber bekliyorum. Size tavsiyem aracınıza koltuk temizliği yaptırmak isterseniz bir kez daha düşünün.
    koltuk temizliği sonrası ahtatop ile icerideki nemi almadılar mı?
    yakında bende düşünüyorum yaptırmayı ilk defa boyle bir problem duydum
  • Ben geçen yıl cmax aracıma iç temizlik yaptırdım, araba temizlik sonrası teslim aldığımda abs ve motor arıza ışığı yanıyordu, ayrıca arka koktuklar halen aşırı nemliydi oturanın popoya kadar ıslaklık geçiyordu, koltukların altındaki aliminyum yüzeyler zamanla pas içinde kaldı, koltuk vidalarının yarısını takmışlar yarısını takmamışlar.
    Her geçen gün farklı bir eksiklik farkettim ama iş işten geçmişti artık!

Bu temizlik işleri çok hassas konular, o yüzden bilinen marka yerlere 2 katı para ödeyip yaptırmak en mantıklısı, yoksa 3 kuruş kar yapayım derken maddi manevi çok can sıkıyor.

• justorcun kullanıcısına yanıt
    Nem ve buhar kurutma sırasında oluyor. Arabanın iyice nemden arındırılması gerekiyordu sanırım.. Eşim arabayı teslim aldığında da arabanın içinde hala buhar olduğunu söylemişti. Bir kaç gün bekledik belki düzelir diye düzelmedi simdi tamircimden haber bekliyorum.

• K12 2004 micra otomatik vites hk.

Merhaha arkadaşlar,
    2004 otomatik aracımın vites geçişleriyle ilgili merak ettiğim bir durum var, diğer kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Vites geçişleri 1 den 2 ye geçiş dışında hissedilmiyor fakat kalkışlarda 1 den 2 ye atarken aracı biraz sıkıp öyle salıyor tarzında bir vuruntu hissi veriyor, araç kullanıldıkça yani sanırım şanzıman yağı ısınınca bu vuruntu hissi çok aza iniyor ama soğukken baya bir belirgin, diğer otomatik micralar da aynımı yoksa benimkinde 1-2 arası bir problemmi var merak ediyorum. Geçenlerde 6 ileri 2007 vectra kullandım onun bütün geçişleri bariz hissediliyor, o araçta bu normal demekki ama benim sadece 1 den 2 ye geçiş olunca normalmi anormalmi bilemedim😬

Güzel olmuş elinize sağlık, bilgilendirme içinde teşekkürler

• Dogrudur. Ben de fırsat sitelerinden almıştım paketi sayet cayarsa yorum konusunu şimdilik elimde koz olarak tutuyorum.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.