Şimdi Ara

NİSSAN MICRA CLUB (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.495
Cevap
103
Favori
880.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpii1982

merak ediyorumda neden fabrika verilerine ulasamıyoruz.
    Karma 5.4 yakar yazan aracım 6.6 dan asagıya İzmirde nedense yakmıyor.bi ulasamadım.
    aracım 2016 cvt

Sen benzinli araçla 6.6lt bulmuşsun bence daha hiç aranma
  • Otomatik micra satmak isteyen var mı?
  • Arkadaşlar bugun bizde micra ailesine katıldık. 2017 micra mach 56 bine aldık. Sizce nasıl. Yakıt gösteresine nerden bakıyoruz. Hani diyorsunuz ya 6 yakıyor vs. Die. Birde araca bluetooh baglandık ekranda aryanın adı cıkıyor ama aramada ses duyulmuyor. Yapamadık onu
  • Arkadaşlar 2005 micra 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum bilgisi önerisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • Krkahmet K kullanıcısına yanıt
    Eğer Match donanımın otomatik vites versiyonunu aldıysanız çok iyi bir fiyata almışsınız (aldığınız fiyatla Match'in otomatik vites liste fiyatı arasında yaklaşık ₺5.000 fark var). Hayırlı olsun

Ortalama yakıt tüketimine hız kadranının ortasındaki küçük yol bilgisayarından bakılıyor. Yol bilgisayarını ESP kapatma tuşunun (üstümde kayan araba simgesi olan ve OFF yazan tuş) üst kısmanda kalan iki küçük tuşla kontrol ediyorsunuz. O iki küçük tuştan sol tarafta olanıyla yakıt tüketim ekranına geldikten sonra sağda olanına basılı tutarak yakıt tüketimi verisini (isterseniz) sıfırlayabilirsiniz.

Bluetooth konusunu arama yaptığınız esnada telefonunuzdaki ses ayarlarına bakarak düzeltebilirsiniz.
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Evet otomatik aldık. Haziranda anlaştık. Temmuz bandrollü oldu.

Sabah bakarım. İnşallah telefondandır. Öok sağolun
  • 2015 match otomatik micra alacağız. 54 bin fiyat var, araç 16 binde çok temiz ve ek olarak ses izolasyonlu, döşemeli, koruma filmli, çizilmez cam filmli vs.

Fiyat çok mudur bilemedim, sahibinden 50 bine kadar otomatik var. Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

2015 match otomatik micra alacağız. 54 bin fiyat var, araç 16 binde çok temiz ve ek olarak ses izolasyonlu, döşemeli, koruma filmli, çizilmez cam filmli vs.

Fiyat çok mudur bilemedim, sahibinden 50 bine kadar otomatik var. Ne dersiniz?

Üst mesajlarda 2017 otomatik match modeli 57ye alan arkadaş var.
  • Hocam 56 ya aldım. Hatta. Yalnız zam gelmiş. 61 küsür olmus. Ama yine de bana pahalı geldi. Modeli de var. Sonucta.

Bu arada baglantıyı denedim ama arabanın hoparlorunden ses minimum geliyo arttıramaduk. Telefonda da ses full olamadı. Tüm sesler açık analamdım. Galeriye gidecegim hafta içi. Baksınlar bi.
  • bence 51 52 ver. 54 çok
  • Arkadaslar bugun arabayı deneme şansım oldu. Yoğun trafikte sürdüm. 60 la gittim genelde. 100 çok az yapmısımdır. Yakıt bilgileri sekmesinde üstte 100/km/9.0 yazıyor alta km/h16. Arasında ki fark nedir.

Birde km başına ne yakıyoruz onu nasıl hesaplayabilirim.
  • Krkahmet K kullanıcısına yanıt
    Saate 16 km hız ile gitmişsiniz, bu hıza göre 100 km de ortalama 9 lt yakıt tüketirsiniz. Tüketimi benzin lt fiyatı ile çarparsanız 100 km de kaç tl yaktığınız ortaya çıkar onuda 100 e bölerseniz km kaç kr yaktığınız ortaya çıkar. Bugünkü benzin fiyatına göre km 0,46 kr yakıyor çok yoğun trafikse tüketim kabul edilebilir.
  • Bluetooth sorunu çözüldü. Belki ihtiyac olur diye yazayım.

Ses ayarlarında solder ayerı 0 olmalıymıs. Bizim ayarlarımız bozuk us. Normalde 4 hoparlör bulunuyor ama bluetoth sistemi ön iki de çalıştıgından arka hoparlore aktarılınca ses kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpii1982

merak ediyorumda neden fabrika verilerine ulasamıyoruz.
    Karma 5.4 yakar yazan aracım 6.6 dan asagıya İzmirde nedense yakmıyor.bi ulasamadım.
    aracım 2016 cvt

Yakıt konusunda Fabrika verilerine anca rüzgarsız laboratuvar şartlarında ulaşılabilir. 5.4 lt ye şehirlerarası yolda belki ulaşabilirsiniz ama karma ve şehiriçi tüketimlerde bu değerler hayal. Sizin 6.6 lt tüketim bence muhteşem. Evden işe dümdüz yolda kullandığımız eşimin aracında ortalama 6.8 lt. Şükrediyorum.
  • Şehir dışı ortalama 4,8 - 4,9 lt/100km gibi değerler görebiliyorum.
    Şehir içinde 6,0 - 6,5 arası değişiyor. Eşim kullanınca 7,5 - 8,0 civarında yakıyor.

Sözün özü, kullanım tarzı önemli.

Ekleme: Aracımız CVT şanzıman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhalil -- 15 Temmuz 2017; 14:58:56 >
  • Yakıt konusunda maalesef fabrika verileri hayal.
    Bir de Şu olaya dikkat ettim aractaki veri 6.5 yazıyorsa gerçekte 6.8 6.9 cıkıyor. 3 4 puan dusuk verıyor yol bilgisayarı.

Arkadaşlar bu arada hidrojen sistemi taktıran veya taktırmayı düşünen varmı.Yakıtta düşüş ve performans garantisi veriyorlar.
  • merhabalar arkadaşlar aracım için servisin çıkardığı teklifi ekledim.Bu paraları vermem çok zor.onun için yan sanayi yedek parçaları alıp bi ustaya yaptırıcam.Aranızda bu parçaların kaliteli yan sanayilerini bulabileceğim yer veya site önerisi olan varmı?  NİSSAN MICRA CLUB
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

merhabalar arkadaşlar aracım için servisin çıkardığı teklifi ekledim.Bu paraları vermem çok zor.onun için yan sanayi yedek parçaları alıp bi ustaya yaptırıcam.Aranızda bu parçaların kaliteli yan sanayilerini bulabileceğim yer veya site önerisi olan varmı?  NİSSAN MICRA CLUB

Bu arada aracım 2012 nissan micra passion cvt

• bence de dışarıda yaptır cok pahalı.
  • arkadaşlar Micra 2004 antenim kırıldı , yeni anten nereden temin edebilirim.Ayrıca köpekbalığı sırtı şeklindeki antenlerden taksam? aranızda kullanan var mı önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.