Şimdi Ara

Nissan micra ARACTAN ANLAYANLAR BAKABILIRMI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 2004 otomaik 1.4 lpgli micram var .
    Bu havalar sogyunca sabah kontagi cevirince calisiyor o ara gaz vermezsen istop ediodu bu sekilde istop edincede gaza tam basip kontk cevrili 30 sn bekleyerek gazi yiyip motor calisiodu ustaya goturdum zincir uzamasi dedi 1250 tl orjinal zinciri ile degisti
    arabayi ustadan aldigimda abs ariza lambasi yaniodu bide 6 7 tane ampulu yanmiodu bnlik degl bn motorla ilgilemdim abs ari ampullerin patlamasi ayri sorunlar dedi ama 1 bucu yildir kullaniorm hic abs sorunu yoktu ustadayken bozuldu. Abs isigi yanio ve abs calismiodu bazen isik sonuo ozaman calisiodu sonra hep yandi ve hic calismasi
    Neyse tmm dedik bakti kablo kisa devre yapiomus yakit deposunun yakinlarindki kablolarmis degismesilazim dedi sonr sistem cok kotu dedi kablolarin hepsi ve 2 soket degisti 100 tl aldi. Bu sefer oldu araba derken bi baktim samandira arizalanmis arabayi ilk calistirinca benzin full gosterio 10 saniye sonra sifira inio yakit bos lambasi yanio oysa yarim depodan biraz fazla yakit var arabada. dedim abi saglamdi on konsolun fotosunu cekmistim adama vermeden once yaninda cekmistim onu gosterdim oda bizlik degil kablolar dgisince samandira hassas bi parca ondan olmustur dedi yapmak icin yine masrafi size ait dedi bende en son kizdim sende anlamioz die kandirion diyince tmm ben yaparim ama benim hatam deil dio. Bide tum bu sorunlri soylemio ben farkediomda ole konusuluo farketmesem kalaxak ole.Simdi size sorum
    1- trigeri pahalimi degisti fiyati nasil
    2- abs ve 7 ampulun triger degistiginde arabayi teslim alirken ustadyken bozulmasi tesadufmu yoksa kardesim triger motorda kablolarla hic alakasi yokmu diosunuz
    3- abs kablo kisa devresinden yanmio diiyip yaparken yakit samandirasinin ayni anda yine ustadayken bozulmasi da mi tesaduf
    4-allah bu adamin belasini verirmi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.