Şimdi Ara

nissan micra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • teyzemin ilk arabası olacak.şoförlüğü pek yok.ilandaki micra ya yarın baktıracağız almayı düşünüyor.tavsiye eder misiniz?kolay satabilir miyiz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-acil-bayandan-2004-model-nissan-543705/detay/

edit:bugün aldık 16250 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 10 Ağustos 2011; 18:08:28 >

• 2 sene nissan micra 1.2 2004 model otomatik vites digital klimalı yağmur sensörlu full Tekna kullandım.. Su+yağ+benzin haricinde hiç bir sorun yaşamadım en ufak bir cızırtı yapmadı
    Tek bir sorunum vardı ön cam kışın hep buğu yapardı onun haricinde çok şirin bir araba bu günkü aklım olsa yine nissan micra alırım ama fiat punto evo aldım ama gönlüm hep micrada ufak tefek ama çok serii bir araba zaten fransada renault tarafından üretiliyor üstündeki motor renalut ait
    İlandak araba temiz mekanik hatası yoksa boya sorunu yoksa 16.500 tl ye alınır satarken 1 haftada satılır ve özellikle kız müşteriler yakana yapışır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sun.off -- 28 Temmuz 2011; 21:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onn.off

2 sene nissan micra 1.2 2004 model otomatik vites digital klimalı yağmur sensörlu full Tekna kullandım.. Su+yağ+benzin haricinde hiç bir sorun yaşamadım en ufak bir cızırtı yapmadı
    Tek bir sorunum vardı ön cam kışın hep buğu yapardı onun haricinde çok şirin bir araba bu günkü aklım olsa yine nissan micra alırım ama fiat punto evo aldım ama gönlüm hep micrada ufak tefek ama çok serii bir araba zaten fransada renault tarafından üretiliyor üstündeki motor renalut ait
    İlandak araba temiz mekanik hatası yoksa boya sorunu yoksa 16.500 tl ye alınır satarken 1 haftada satılır ve özellikle kız müşteriler yakana yapışır :)

:)çok sağol abi cevap için.sağ tarafta çizikten dolayı boyası varmış, sorun olur mu?
  • Eğer boya takıntın yoksa pek bir sorun olmaz
    2011 model punto evo sahibiyim arabam daha 6500 km de tanponu çizdim marşbiyel çizildi... yani anlayacağın türkiye cumhuriyetinde malesef göçüksüz çiziksiz boyasız araba bulmak imkansız. Çünkü o kadar engel ve dar bir ülkede yaşıyoruz ki kazalar kaçınılmaz.. Nissan micra güzel bi araba sorun çıkarmaz gönül rahatlığıyla alabilirsin
  • çizikten bir şey olmaz bence , aracın fiyatı da normal seviyede ayrıca..
  • quote:

Eğer boya takıntın yoksa pek bir sorun olmaz
    2011 model punto evo sahibiyim arabam daha 6500 km de tanponu çizdim marşbiyel çizildi... yani anlayacağın türkiye cumhuriyetinde malesef göçüksüz çiziksiz boyasız araba bulmak imkansız. Çünkü o kadar engel ve dar bir ülkede yaşıyoruz ki kazalar kaçınılmaz.. Nissan micra güzel bi araba sorun çıkarmaz gönül rahatlığıyla alabilirsin

anladım tekrar sağol.yarın gideceğiz baktırmaya sorun çıkmazsa alacağız inşallah.alırsak burada paylaşırım.
  • araba yaşına göre cok iyi durumda ve diri duruyor her seyi ile.
    hayırlı olur insallah..
  • Eğer bu sınıfta araç düşünüyorsanız Peugeot 107 , Citroen C1, Hyundai i10 tavsiye ederim. Nissan Micra markasına güvenlik açısından güvenmiyorum
  • komşumda nissan mıcra vardı bir hafta kullanmıştım küçük ama içi ferah bir otomobildi
    yakıt konusunda biraz savurgan gelmiştibana. ist dan boluya gidip gelmiştim saatgibi
    tek dez avantajı siyah olması. bayan için kırmızı mıcra
  • Nissan güzeldir micrada sınıfında en iyilerindendir
  • arkadaslar baktirdik arabaya.sag tarafta boya var ancak cizikten degil.motorda elektronik aksaminda problem yokmus.ön takim sikintili balatalar degisecek.en son 16.250 ye pazarlik yaptik.200 tl kapora verdik.ne dersiniz?

tramer sorgulaması şöyle:

hasar1:çarpma ,929tl
    hasar2:kırılma,251tl
    hasar3:kırılma,229tl

bu hasarlar ne demek oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 29 Temmuz 2011; 18:10:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

arkadaslar baktirdik arabaya.sag tarafta boya var ancak cizikten degil.motorda elektronik aksaminda problem yokmus.ön takim sikintili balatalar degisecek.en son 16.250 ye pazarlik yaptik.200 tl kapora verdik.ne dersiniz?

büyük kazası yok demek oluyor. büyük hasarlar 2000 model üstü bir araçta 2000-3000 tl bir fiyata gelir. araçta sanırsam bir tampon düzeltme ve sürtükten dolayı 2 yerde boya var başkada bişey yok alınabilir.
    bende aynı araçtan bakınıyorum fakat otomatik lazım bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirasa

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

arkadaslar baktirdik arabaya.sag tarafta boya var ancak cizikten degil.motorda elektronik aksaminda problem yokmus.ön takim sikintili balatalar degisecek.en son 16.250 ye pazarlik yaptik.200 tl kapora verdik.ne dersiniz?

büyük kazası yok demek oluyor. büyük hasarlar 2000 model üstü bir araçta 2000-3000 tl bir fiyata gelir. araçta sanırsam bir tampon düzeltme ve sürtükten dolayı 2 yerde boya var başkada bişey yok alınabilir.
    bende aynı araçtan bakınıyorum fakat otomatik lazım bana :D

sağolun cevaap için.fiyatı nasıl

• iyidir hocam fiyat güzel. zaten piyasa uçuşta aldın aldın bayrama kadar hepsi 1-2bin koycak üstüne :S
  • Fiyat güzel alınabilir 2004 model arabada illaki 2/3 hasar olur boya çizik tanpon vs. Olsunda motor sanzıman veya elektronik arıza olmasın dediğim gibi 8/9 senelik araba illaki hasar olmuştur beton dubaya sürtüyorsun arabanın anasını ağlatıyor kısaca bir hatalı park yüzünden tanponu kırıp farın camını çatlatıp çelik jantı çizip 2 dk arabada 800/900 tl lik hasar olabiliyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fiyat güzel alınabilir 2004 model arabada illaki 2/3 hasar olur boya çizik tanpon vs. Olsunda motor sanzıman veya elektronik arıza olmasın dediğim gibi 8/9 senelik araba illaki hasar olmuştur beton dubaya sürtüyorsun arabanın anasını ağlatıyor kısaca bir hatalı park yüzünden tanponu kırıp farın camını çatlatıp çelik jantı çizip 2 dk arabada 800/900 tl lik hasar olabiliyor malesef

abi aldık arabayı bugün.16250tl getirirken ben sürdüm çok rahat ve seri bi araaç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.