Şimdi Ara

[ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
8.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    detaylar gelecek...

CROSSOVER DÜNYASINI BAŞLATAN MODEL OLAN JUKE TASARIMIYLA OLDUKÇA DİKKAT ÇEKEN BİR MODEL
    Kesinlikle çok radikal bir tasarıma sahip olan Juke, kimileri tarafından çok beğenilirken kimileri bu aracın tasarımından nefret ediyor.
    İlk olarak 2010 yılında cenevre otomobil fuarında tanıtılan model 2011 yılında satışa çıktı.
    2011-2014 yılları arasında 1. jenerasyonuyla satışa devam edildi.
    Büyük ön ızgarasının yanlarına konumlandırılmış yuvarlak farları ve kaputtan daha yüksek yapısıyla dikkat çeken gündüz farları bu sıra dışı juke'un ön yüzünü oluşturuyor. Ayrıca tampon altındaki difüzörün delikli yapısı da Juke'a farklı bir hava katıyor. Arka kısma doğru yükselen omuz çizgisi ve gizli arka kapı kolları sayesinde sportif bir hava yakalayan Juke’un büyük aynalarıda dikkat çekiyor.
    1565 mm’lik yüksekliğe, 4135 mm uzunluğa ve 1765 mm genişliğe sahip.
    [ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE[ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE[ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE

Makyajlı olarak 2014 yılının yazında satışa sunulan juke ufak değişimlerle kendini daha alımlı göstermeyi başardı.
    Makyajlı juke daha 3 yeni renge sahip bunlar; Günışığı sarısı, mürekkep mavi ve mat kırmızı ve yeni jant seçenekleri aracı daha şık gösteriyor.
    Arka tekerleğin çıkıklığı üzerinde bulunan stop lambaları, şekillerini koruyor ancak yeni renk düzenleri ile daha sportif bir görüntüye kavuşuyor. Makyajla beraber daha göz önüne getirilen arka tamponda kedi gözleri gövde rengi çizgilerle sarılıyor, ve altlarında kalan bölgede krom egzoz çıkış görülüyor.
    Teknolojik yenilikler arasında ise NissanConnect multimedya sistemi yer alıyor.
    [ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE[ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE[ANA KONU] JUKE 2021 TÜRKİYE’DE

Nissan ig hesabından aldığım bilgiye göre; ''Yeni nissan juke 2021 yılının ilk çeyreğinde ülkemizde satışa sunmak için ürün planlama çalışmalarımız devam ediyor, ancak kesin satış tarihini paylaşmak için henüz erken.'' şeklinde bir bilgi aldım.

İkinci nesil Juke’un uzunluğu 4,210 mm’ye, yüksekliği 1,595 mm’ye, genişliği ise 1,800 mm’ye ulaşmış. Yani bir önceki jenerasyona göre 85 mm uzamış, 170 mm genişlemiş ve 30 mm alçalmış.

2020 Nissan Juke’un boyutlarındaki bu iyileştirmeler arka yolcular için sunulan diz mesafesine 5.8 cm, baş mesafesine ise 1.1 cm artış olarak yansımış. Yenilenen kompakt crossover’ın bagaj hacmi de yüzde 20 artarak 422 litreye çıkmış.

Tüm donanım seviyesinde ortak olan 8.0 inç dokunmatik ekran, JUKE'un eğlence ve araç içi bilgilerine ev sahipliği yapıyor. Standart donanımlar arasında geri görüş kamera ve ses tanıma sistemide mevcut. Apple CarPlay, Android Auto ve Google Asistan 8 inçlik dokunmatik ekrana entegre edilmiş.

Spor ön koltuklar standart olarak sunulurken Alcantara ve deri döşemeler ile sekiz hoparlörlü Bose Personal Plus ses sistemi de opsiyon listesine eklenmiş.

Teknolojileri de yenilenen 2020 Nissan Juke’da yaya ve bisikletli algılama özelliğine sahip Akıllı Acil Durum Freni, Trafik İşareti Algılama, Şerit Takip Asistanı, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Kör Nokta Uyarısı ve 360 derece kamera sistemi gibi pek çok güvenlik teknolojisi mevcut.
    Alcantara detayları bir hayli dikkat çekmeyi başarıyor.

3 FARKLI İÇ TASARIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JanKlod -- 15 Şubat 2021; 21:53:0 >

• 1.2 digt + eat ile gelmeli. Cvt ile gelmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

1.2 digt + eat ile gelmeli. Cvt ile gelmesin.
    1.0 digt ile gelecek sanırım

• Pejo 2008 bekledik gelmedi.üstüne araç 4 ayda 100 bin lira zamlandı.juke bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Pejo 2008 bekledik gelmedi.üstüne araç 4 ayda 100 bin lira zamlandı.juke bekliyorum
    bence beklemeye değer bir araç olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

bence beklemeye değer bir araç olmuş

Alıntıları Göster
    Koltuklarına bayıldım.iç malzemeler çok kalite duruyor.şuan piyasada olsaydı çok zorlardı rakiplerini

• Şükür bişeye benzemiş

• quote:

Koltuklarına bayıldım.iç malzemeler çok kalite duruyor.şuan piyasada olsaydı çok zorlardı rakiplerini

Alıntıları Göster
    koltuklara ben de bayıldım ayrıca koltuklarda hoparlör olmasıda albenili. alcantara döşemeler çok güzel göstermiş aracın içini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Şükür bişeye benzemiş
    ben valla önceki kasayıda seviyorum fantastik bir tasarımı var. makyajlı versiyonu daha iyi tabi

• quote:

ben valla önceki kasayıda seviyorum fantastik bir tasarımı var. makyajlı versiyonu daha iyi tabi

Alıntıları Göster
    Fiyat hakkında bilginiz varmı.tahminim en boşu 230 civarından başlar.malum döviz çok arttı

• Eski modele göre daha derli toplu, guzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

Eski modele göre daha derli toplu, guzel olmuş.
    ilk modelin yeri ayrı ama bu ayrı bir güzel oldu
  • Şehrin haylazı;)

• Evet arkadaşlar yokmu duyumu olan.yılbaşıma yetişirmi araç.yoksa şubat marta sarkarmı

• quote:

Evet arkadaşlar yokmu duyumu olan.yılbaşıma yetişirmi araç.yoksa şubat marta sarkarmı
    2021 in ilk 3 ayı içerisine satışa sunulacak fakat hangi ay olduğunu bizimle paylaşmıyorlar belli değil büyük ihtimalle

• quote:

2021 in ilk 3 ayı içerisine satışa sunulacak fakat hangi ay olduğunu bizimle paylaşmıyorlar belli değil büyük ihtimalle

Alıntıları Göster
    2. Dalga gelirse büyük ihtimal sarkcak

• en kötü 5 araba tasarımına girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

en kötü 5 araba tasarımına girer
    sıkıcı, klasik alman tasarımları hoşunuza gidiyor değil mi

• JanKlod kullanıcısına yanıt
    bu araba kurbağaya benziyor
  • Bu sınıf da iyice kızışacak. Juke, puma, troc, kamiq, captur, 2008, mokka, yaris cross, vitara, kona, stonic, hrv.

Juke güzel olmuş. Nissan avrupada çok kan kaybetti. Juke ve qashqai de iddialı işler yapmazsa işi iyice zora girer.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.