Şimdi Ara

Nissan Juke - Peugeot 208 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    şu an ki aracım makyajlı EAT6 vitese sahip 208. minik direksiyon, başarılı ESP ile yol tutuş. konforlu ve sizin 208 ekonomik araç. sizin araç yarı otomatik olacak. eğer 68 beygir ise en zayıf noktası performans olacak. 15 saniye falan. öbür tarafta da atmosferik var. tabi ki tavsiye ederim. hele ki diğer seçeneği düşünürsek. tek kişi ile başka araçları listeye alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

şu an ki aracım makyajlı EAT6 vitese sahip 208. minik direksiyon, başarılı ESP ile yol tutuş. konforlu ve sizin 208 ekonomik araç. sizin araç yarı otomatik olacak. eğer 68 beygir ise en zayıf noktası performans olacak. 15 saniye falan. öbür tarafta da atmosferik var. tabi ki tavsiye ederim. hele ki diğer seçeneği düşünürsek. tek kişi ile başka araçları listeye alın.

Hocam benim listemdeki 208 manuel vites, otomatik değil. Peki bu direksiyon ve kadran orantısı sizce nasıl, herhangi bir problem yaşatıyor mu? Bu fiyat civarında başka tavsiye edebileceğiniz araç var mı? Yüksek model, düşük km tek kriterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus !

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Araçta bir parça lokal boya sol arka çamurluk ve bir parça değişen sol arka kapı sacı var sadece. İlk sahibinde olmuş, hasar kaydı 1250 tl. Aracın kapısı çok girintili çıkıntılı sacı düzeltemeyince değiştirmişler. Multimedya sonradan takılma zannediyorum.

Arabanın içi ve dışı çok çok temiz. İçinde hiç sigara içilmemiş, ciddi anlamda efendi adamlar tarafından kullanılmamış, hiç yorulmamış bir araba

Anladım hocam sonuçtaki trafikteki araç o kadar pürüz olur. Bilgiler icin cok teşekkür ettim bir bakalım değerlendireyim :)

Rica ederim hocam, evet ufak bi kusuru diyelim artık. Kilometresi düşük olması büyük avantaj oluyor tabii.

İnşallah sizin için en hayırlı olacak aracı alırsınız

Selamlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu dig turbo motor nissan üretimi ve son nesil Renault Clio RS(pist,performan modeli) de bu motoru kullanıyor. Ordan da bakabilirsiniz. O modelde aynı motor 200 beygir

• Pegasus ! kullanıcısına yanıt
    beygir 68 olunca manuel bir yere kadar kurtarır. kadran sorunu yaşamıyorum. ama koltuğu yukarda kullanıyorum. kişiye göre değişir. ben 1,77 yim. yüksek model düşük km için ufak segment şart.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus !

quote:

Araçta bir parça lokal boya sol arka çamurluk ve bir parça değişen sol arka kapı sacı var sadece. İlk sahibinde olmuş, hasar kaydı 1250 tl. Aracın kapısı çok girintili çıkıntılı sacı düzeltemeyince değiştirmişler. Multimedya sonradan takılma zannediyorum.

Arabanın içi ve dışı çok çok temiz. İçinde hiç sigara içilmemiş, ciddi anlamda efendi adamlar tarafından kullanılmamış, hiç yorulmamış bir araba

Anladım hocam sonuçtaki trafikteki araç o kadar pürüz olur. Bilgiler icin cok teşekkür ettim bir bakalım değerlendireyim :)

Rica ederim hocam, evet ufak bi kusuru diyelim artık. Kilometresi düşük olması büyük avantaj oluyor tabii.

İnşallah sizin için en hayırlı olacak aracı alırsınız

Selamlar :)

İnşallah hocam çok teşekkür ederim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: elcas

beygir 68 olunca manuel bir yere kadar kurtarır. kadran sorunu yaşamıyorum. ama koltuğu yukarda kullanıyorum. kişiye göre değişir. ben 1,77 yim. yüksek model düşük km için ufak segment şart.

Aynen öyle haklısınız. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum

• 1.6 auris düşünmez misiniz? Güvenliği iyi sayılır, 2010 öncesi 124 bg 2010 sonrası 132 bg tüpe uyumlu? 2010 sonrası elegant pakette esp de mevcut öncesinde yok gerçi siz 50 bin civarına 2010 sonrası elegant(en dolusu) rahatlıkla alabilirsiniz c sınıfı bagajı onunda küçük biraz ama olsun bunlarında küçük zaten,
  • Tip olarak Juke bence de bir çok araçtan guzel. Aslında farklı olan her şeyin hastasıyım çevremde kimsenin dinlemediği müzikleri filan zevkle dinlerim. Juke'u beğenenler de sanırım bu yüzden beğenir.

• Sana gidecek olan model bu

http://www.carmagazine.co.uk/car-news/first-official-pictures/volvo/volvo-xc40-suv-pictures-specs-and-release-date/

• 208 tavsiye ederim disaridan küçük görünüyor diye ic hacmi de sallamasyon küçük düşüncesi var insanlarda. İc hacim gayet genis ve rahat direksiyon küçük on konsol yerlesimi dengeli oldugu icin sıkışma veya rahatsiz olma gibi bir durum yok. Ön yolcu koltugunda oturdugunuzda torpido egimli yerlestirildigi icin dizler o hizaya da carpmiyor bu konuda 208i cok seviyordum. Sadece arka diz mesafesi bu araçta azdir onun disinda on iki koltuk oldukca rahat ve genis ayrica 68beygir aracin yürüyeni o kadar iyi ki 68beygir olduguna inanmazsiniz kullanan bilir manuel vites ile birlesimi cok iyi ben bu beygirden bu performansa şaşırmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 8 Ocak 2018; 10:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

1.6 auris düşünmez misiniz? Güvenliği iyi sayılır, 2010 öncesi 124 bg 2010 sonrası 132 bg tüpe uyumlu? 2010 sonrası elegant pakette esp de mevcut öncesinde yok gerçi siz 50 bin civarına 2010 sonrası elegant(en dolusu) rahatlıkla alabilirsiniz c sınıfı bagajı onunda küçük biraz ama olsun bunlarında küçük zaten,

Auris düşünürüm ama 2010 model sonrasını bu fiyatlara bulabilir miyim bilemedim hocam, bunlara da bir bakayım. Yalnız lpg istemediğm için yakıtı nasıldır üzer mi bilemiyorum. Tavsiye için çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Tip olarak Juke bence de bir çok araçtan guzel. Aslında farklı olan her şeyin hastasıyım çevremde kimsenin dinlemediği müzikleri filan zevkle dinlerim. Juke'u beğenenler de sanırım bu yüzden beğenir.

Evet aykırı bir araç, sanırım bu özelliğini seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

Sana gidecek olan model bu

http://www.carmagazine.co.uk/car-news/first-official-pictures/volvo/volvo-xc40-suv-pictures-specs-and-release-date/

Yalnız fiyatı bayağı bi aşıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

208 tavsiye ederim disaridan küçük görünüyor diye ic hacmi de sallamasyon küçük düşüncesi var insanlarda. İc hacim gayet genis ve rahat direksiyon küçük on konsol yerlesimi dengeli oldugu icin sıkışma veya rahatsiz olma gibi bir durum yok. Ön yolcu koltugunda oturdugunuzda torpido egimli yerlestirildigi icin dizler o hizaya da carpmiyor bu konuda 208i cok seviyordum. Sadece arka diz mesafesi bu araçta azdir onun disinda on iki koltuk oldukca rahat ve genis ayrica 68beygir aracin yürüyeni o kadar iyi ki 68beygir olduguna inanmazsiniz kullanan bilir manuel vites ile birlesimi cok iyi ben bu beygirden bu performansa şaşırmıştım

Evet iç hacim olarak genişmiş. 208-fiesta-ibiza üçlüsünün karşılaştırmasını izlemiştim. Bunların arasında iç hacim olarak en genişi 208 imiş. Biraz da görüntü olarak büyük olsaymış tadından yenmezmiş:) Teşekkür ederim tavsiye için

• aklıma gelmişken söylemek istedim. Kia rio’yu bir araştır bakalım. 208 yerine de düşünülebilinir gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökko

aklıma gelmişken söylemek istedim. Kia rio’yu bir araştır bakalım. 208 yerine de düşünülebilinir gibi

Evet değerlendirilebilir o araç da, çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.