Şimdi Ara

NİSSAN JUKE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
4
Favori
308.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz resmi bir rakam açıklanmamasına rağmen, Nissan, yeni Juke’un fiyatının Amerika’da $20.000’ın üstünde olmayacağını açıkladı. Türkiye için henüz bir açıklama yapılmayan crossover’ın fiyatı ise merak konusu

Aracın fiyatı Qashqai’dan daha ucuz olacak

yine küçücük araca eşşek kadar el freni koymuşlar

tam güzel araç yapmışlar diyodum vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 12 Nisan 2010; 5:15:59 >
  • resimler yanıltmasın. beyaz olan Qazana, henüz konsept bir araç. muhteşem bir iç konsolu var, nette bulabilirsiniz resimleri. bilgisayar oyunu gibi bir orta konsol yapmışlar. ama seri üretim bikaç sene içinde görünmüyor.

Juke ise, eğer iç tasarımı yukarıdakiler gibi ise ciddi anlamda düşüneceğim bir araç. Qashqai'den ucuz olacak diye ben de duydum, eğer 40 bin civarı olursa Qashqai'yi satıp direkt alabilirim.
  • alıntı:
    "Motor seçenekleri olarak 1.6 lt 115 HP benzinli ve 1.5 lt dizelin yanısıra, 1.6 lt turbo beslemeli 190 HP gücünde hızlı bir seçenek de olacak. Otomobilin ağustos ayında Avrupa tanıtımının ardından eylül- ekim ayları gibi Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Aracın fiyatı Qashqai’dan daha ucuz olacak."

Beklemeye değer. "Micra'nın irisi" gibi duruyor.

•  NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

•  NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

•  NİSSAN JUKE
  • http://www.autoblog.com/photos/nissan-juke-1/#3022747

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizashi -- 10 Temmuz 2010; 1:38:06 >
  • Ah bir de ön farlar adam gibi olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 note

NİSSAN JUKE

Şunu gördüm yemin ederim Peugeot bu araba dedim. O kadar büyük amblem mi olur ya.
  • o öndeki farları hariç beğendim güzel bir araç olacağa benziyor.

mitsubishinin de sanırım aynı segmentte bir aracı gelecek kaç zamandır bir türlü gelemedi gitti.

mitsubishi cx ( juke ye göre nasıl desem daha normal bir araç :) )

NİSSAN JUKE

NİSSAN JUKE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 16 Temmuz 2010; 23:34:30 >

• çok çok çok çirkin.

renault kafası iyi tasarımcılarını nissan'ın üzerine salmış anlaşılan.
  • Çok lazım olsa Micra'dan sonra tereddütsüz olarak tasarımına evet deyip geçiş yapabileceğim tek araç olurdu. Yeni Micra'yı berbat ettiklerinin farkında olsalar gerek, bununla kurtardılar bence :) Şahane diyorum tek kelimeyle.
  • igrenc bir tasarim qq dan sonra bu ne.topik gibi al salla yuvarlansin.saka gibi resmen nissan getirmesin bunu qq ile edindigi butun karizmayi yerle bir edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

çok çok çok çirkin.

renault kafası iyi tasarımcılarını nissan'ın üzerine salmış anlaşılan.

Süper Yorum.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Çok lazım olsa Micra'dan sonra tereddütsüz olarak tasarımına evet deyip geçiş yapabileceğim tek araç olurdu. Yeni Micra'yı berbat ettiklerinin farkında olsalar gerek, bununla kurtardılar bence :) Şahane diyorum tek kelimeyle.

Aynen katılıyorum.
  • Böyle bir modeli üretmeye ancak Nissan cesaret edebilirdi zaten. Qasqai'de ilk çıktığında ne gereksiz araç diye yorumlar fazlasıyla yapılmıştı burada. Ama satışlar ve diğer markaların (Tiguan, Yeti, Duster,Urban,...) Nissan'ın peşinden gitmesi Nissan'ın ne kadar haklı olduğunu ortaya çıkarttı.
    Juke'da aynen böyle olacak mutlaka taklitleri çıkacaktır. Ama hiçbir Avrupa markası böyle sıradışı bir modele cesaret edemez. Ya tutmazsa diye korkarlar. Sırf bu yüzden yıllarca sedan ve hatcback araçlara binmek zorunda kaldık.
    Nissan ve diğer cesur markalar olmasa Crossover, MVP,SUV ve Pick-Up gibi modelleri rüyamızda göremezdik. Farklı segmentlerde araç yaratan firmaları kutlamak lazım
  • Nasıl da gereksiz...
  • berbat..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.