Şimdi Ara

NISSAN ALMERA KLÜBÜ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
28.111
Cevap
199
Favori
1.525.116
Tıklama
Giriş
    1 Not

quote:

Orijinalden alıntı: monotros

Hayırlı olsun üstadım, zevkle kullanırsınız inşallah. direksiyon ve vites körüğünün fotoraflarını paylaşabilir misiniz, bir de bu işlemleri nerede yaptırdınız acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: volverin33
    Fotoları sitede yayınlarsan bizde faydalanırız dostum. Özellikle dikişlerin renk-deseninin duruşunu merak ediyorum.

Fotolarımız geldi. Paspaslara bakmayın, onlar mevsim normallerinde.

@monotros
    @volverin33
    |
    |
    Bahsedilenler: monotros , volverin33

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

hocam fotografları paylasabılırmısın nasıl bı mdf kalıp yaptırdın bende on kapılara mıd takımı takmayı dusunuyprumda

MDF kalıplar şu şekilde hocam. Şu anda üstünde hoparlörler yok. Takmadan önce üstüne ve altına özel sünger koyup, kaportaya dokunduğu yerlerin etrafını kalınca silikonlamakta fayda var. Yan yüzeyini de su gelmesin diye bitüself ile kaplamayı düşünüyorum. Ayrıca MDFdeki stresi azaltmak için vidaya pul takıyoruz.

1 Not
    Bu forum linkini koyduğum fotoğrafları değiştirip neden kendi dandik serverları üstüne alıyor yahu? Fotolarda sorun yaşamasak iyiydi.
    |
    |

Çok güzel görünüyorlar üstadım, gayet şık olmuş özellikle direksiyon ve körük. güle güle kullanın :) özel değilse maliyeti ne oldu acaba
    |
    |
    optiarc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m.yalvac

Hocam elinize sağlık. Çalışma sonunda fotolarınızı bekliyoruz inş. Bu arada Service Manuel 'e nasıl ulaşırız acaba?

(Benim de iç taraf kapı açma kolları nikelaj atmış vaziyette resmen el kesiyor ve yine kapıyı içerden çektiğimiz tutumakların tırnakları ön iki kapıda da sorunlu.) Bu arada orjinal parçaları direkt ithal eden bir firma buldum:

http://egenissanyedekparca.com

Görüştüm, gayet ilgililer. Elim maddi olarak feraha ersin buradan birçok parçayı temin etmeyi planlıyorum.. Hesaplı orjinal sıfır ve ikinci el parça arayan arkadaşlar için paylaşmak istedim.

Teşekkürler hocam. Kapı kollarının hepsi sorunluysa nikelajsız siyah plastik olanlarla veya parlak nikelajlı olanlarla değiştirilebilir. 2004-2007 modellerin mat nikelajlı kolları çok zor bulunuyor. Service manualini Volverin hocam yüklemiş. Parça ihtiyacımız olursa bunlara da bakalım ancak yurtdışından getirmeleri uzun süreceğinden onlar getirene kadar ben başka türlü bulurum herhalde.
    |
    |

1 Not
    quote:

Çok güzel görünüyorlar üstadım, gayet şık olmuş özellikle direksiyon ve körük. güle güle kullanın :) özel değilse maliyeti ne oldu acaba

Teşekkürler hocam. Toplam 320TL artı yakıt+zaman+emek. Aracına uzun süre binmeyi düşünen herkese tavsiye ederim.
    Dönem dönem isofix ile ilgili sorular oluyor. Almera'da isofix sistemi için şu şekilde bir kanca kullanmışlar. Ancak bu kanca mesela benim 2004 model aracımda yok. Temin edilebilirse araca monte edilecek yerler hazır ancak temin edilebilir mi bilmiyorum. 2004'te yok ancak belki bazı yıllara ait üretimlerde vardır.

|
    |

Tekrar hayırlı olsun üstadım, zevkle kullanırsınız inşallah :)
    |
    |
    optiarc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: optiarc

quote:

Orijinalden alıntı: MÜNÜRB

üstadım diğer forumdan bir arkadaşımız bi avrupa yaptı geçtiğimiz günlerde juke ilehttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.299550256871957.1073741842.100004509543883&type=1

Darısı başımıza üstad. Linki çalıştıramadım.

doğru üstadım çalışmadı özür dilerimtekrar bi link vereyim https://www.facebook.com/ooztu?hc_location=timeline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜNÜRB -- 2 Haziran 2014; 10:38:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: optiarc
    işine saygısı olmayan insandan ne kendisine nede bir başkasına hayır gelmez..

• Binbaşı
    1048 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba;
    Akşam Sinan kardeşimle uzunca sohbet ettik.Oda bende av ve balık meraklısıyızİstanbul yakınlarında bildiğiniz güzel balık avlakları var ve sizlerde de balık merakı var ise 15 Haziran'dan sonra hep birlikte güzel bir balık avı yapalım ne dersiniz?Önerileriniz bekliyoruz.

bende ruhsatlı ve belgeli bir kara ve su avcısıyım :)) arkadaşlar bende gelmeye çalışabilirim.
    |
    |
    bitirgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün fuardaydım.Bol bol tüfekleri inceledim kısmet olursa bu ay yeni bir tüfek almak istiyorum.Bu konudaki bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim
    |
    |
    awensis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bitirgic

Dün fuardaydım.Bol bol tüfekleri inceledim kısmet olursa bu ay yeni bir tüfek almak istiyorum.Bu konudaki bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim

hocam benim görüşüm tüfekte süper poze veya çifte 12 calibre ve 66 namlu mobil şoklu bir tüfek...ölçüleri iyi ayarlanmalı ve dipçik kol mesafesi önemlidir...son zamanlarda ata markanın pozeleri dikkatimi çeksede çifte ve pozede huğlu koop ilgi odağımdır.Köpekte ise kurzhaar ı tek geçerim :) avda ise keklik avı beni mest eder..

Orijinalden alıntı: optiarc

quote:

Hayırlı olsun üstadım, zevkle kullanırsınız inşallah. direksiyon ve vites körüğünün fotoraflarını paylaşabilir misiniz, bir de bu işlemleri nerede yaptırdınız acaba?

quote:

Fotoları sitede yayınlarsan bizde faydalanırız dostum. Özellikle dikişlerin renk-deseninin duruşunu merak ediyorum.

Fotolarımız geldi. Paspaslara bakmayın, onlar mevsim normallerinde.

@monotros
    @volverin33

Orijinal olmuş.Gayet güzel bir çalışma.Güle güle kullanın.

• Binbaşı
    1048 Mesaj

Bende dediğiniz iki marka arasında kaldım müsait olduğunuzda pm den konuşalım arkadasları sıkmamış oluruz size birkaç sorum olacak izninizle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    awensis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: awensis

quote:

hocam benim görüşüm tüfekte süper poze veya çifte 12 calibre ve 66 namlu mobil şoklu bir tüfek...ölçüleri iyi ayarlanmalı ve dipçik kol mesafesi önemlidir...son zamanlarda ata markanın pozeleri dikkatimi çeksede çifte ve pozede huğlu koop ilgi odağımdır.Köpekte ise kurzhaar ı tek geçerim :) avda ise keklik avı beni mest eder..

Değişik ilginç bir konu. Bunun için kara-su avcılığı forumu oluşturursanız benide eklemeyi unutmayın. Bu tüfeklere susturucu takılıyor mu hocam? Diğer hayvanlar sesten rahatsız olmasın diye.Tarsus çatalburun'u incelemelisiniz.

• Teğmen
    136 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Değişik ilginç bir konu. Bunun için kara-su avcılığı forumu oluşturursanız benide eklemeyi unutmayın. Bu tüfeklere susturucu takılıyor mu hocam? Diğer hayvanlar sesten rahatsız olmasın diye.Tarsus çatalburun'u incelemelisiniz.

Üstat Armsan Silah Fabrikasının ürettiği silahlar var kuzenim 2 ay öncesine kadar orada çalışıyordu ve fabrikaya gitme imkanım oluyordu bunlar devamlı yurtdışına ihracat yapıyorlar çoğu ABD'ye ihraç ediliyor ve bu fabrika Üzümlü ve Huğlu tüfek fabrikalarıyla ortak çalışıyor tüfekleri inceleme fırsatınız olursa gerçekten kaliteli iş çıkartıyorlar. Uzun yıllar kullanacağınız kaliteli bir tüfek almak istiyorsanız inceleyin derim.

ARMSAN

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

üstad bu tüfeklere susturucu değilde alev gizleyen takılabilior...susturucu takanı hiç görmedim..mersinde bıldırcın sezonunda ekin frezlerinde bolca bıldırcın olur :) mangala atıp yanında bir tutam un bulundurup bıldırcın cıslamaya başladığında üzerine çilemeyi unutmayınız :)
    |
    |

• Teğmen
    168 Mesaj

hacım armsan kendini yarı otomatikte kanıtlamış bir silah firmasıdır gerçekten kaliteli otomatikleri var...bende akkar altay R222 gold kullanıyorum tam otomatik gibi tetiğine elimin hızı yetişemior..zira çifte ve poze deyince işler değişiyor...çifteyi veya pozeyi torununun torunu dahi kullanır otomatik ise öyle değil...ve otomatik yasal olarak takoz bulundurma zorunluluğu vardır yani başka bir deyişle çifte ve pozeden farkı kalmıyor avda
    |
    |
    jakkoben kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende dediğiniz iki marka arasında kaldım müsait olduğunuzda pm den konuşalım arkadasları sıkmamış oluruz size birkaç sorum olacak izninizle

tabikide her zaman sorunuza memnuniyetle cevap veririm...hatta sana özel üretim bir tüfek bile yaptırırız titanyum kasa dedikleri pozeler var yurt dışına gidior direk..
    |
    |
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,659
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.