Şimdi Ara

Nispeten Eski anakart için pcie to m2 sata çevirici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde gigabyte h77 ds3h anakart var. pcie 3.0 destekliyor. m2 sata portu olmadığı için pcie m2 sata çevirici alıp kullanmak istiyorum. sizce m2 satadaki 3500 mb/sn hızlarını görebilir miyim? bunun için m2 çeviricinin markası çipi önemli mi? ve tavsiye edebileceğiniz marka model var mı?

• Merhaba.

Pci express olan her kartta gorursunuz. Cok eski bir anakartta cevirici ile incelemesini yazmistim. Konularin arasina karismis bulamadim.

Sonuc olarak taktiginiz anakart verilen hizi destekleyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Merhaba.

Pci express olan her kartta gorursunuz. Cok eski bir anakartta cevirici ile incelemesini yazmistim. Konularin arasina karismis bulamadim.

Sonuc olarak taktiginiz anakart verilen hizi destekleyecektir.
    Merhaba. piyasada 100 liraya pice 4x çeviriciler var. Onlardan taksam Yeni nesil anakartlardaki gibi hızları almam mümkün mü?
  • the_hornet kullanıcısına yanıt
    Sorun yasamazsiniz. Ayni hizi alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben msi a75a-g35 amd fm1 e corsair mp500+akasa pciex çevici ile kuramadım, hata vveriyor.
  • Ne iş için gerekli? Ev kullanıcısı için Sata 3 6Gbps bir SSD yetip artıyorken iş yapmayacaksanız nvm-e pci-e SSD gereksizdir. O kadar para verecekseniz ve iş yapmayacaksanız(server, çoklu sanal makine, büyük ölçekli simulasyon vs) gidin daha yüksek kapasiteli bir sata 3 SSD alın. Aradaki 10-20ms farkı kullanımda fark edemezsiniz ama 2 kat kapasitenin farkını hissedersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.