Şimdi Ara

Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nisan ayından itibaren Ankara çevre yolunda ve ank-kırıkkale arasında hız koridoru oluşturulmuş. cezalar gelmeye başlamış. bu arada şehir içinde bulunan sabit 82'ler hala ceza yazmıyor ama günün birinde onu da aktifleştirebilirler. cümleten geçmiş olsun.

https://www.egm.gov.tr/ankara-ili-cevreyollari-ile-ankara-kirikkale-gidisgelis-guzergahinda-toplam-12-hiz-koridoru-olusturuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 28 Mayıs 2021; 21:34:47 >

• Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 8 Nisan 2021; 14:11:37 >
  • Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir)

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesine yapılan Elektronik Denetim Sistemi (EDS) çalışmalarında sonra gelindi. 1 Nisan itibari ile test aşamasına başlanacak olan ve son bakımları yapılan Yahşihan EDS, Nisan ayının son haftası faaliyete girecek. EDS’nin açılmasıyla birlikte, 43 ilin geçiş noktasında bulunan Kilit Kavşak Kırıkkale’de trafik kazalarının da azalması amaçlanıyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 8 Nisan 2021; 14:14:6 >
  • ulen samsuna giderken adam gibi gazlaya gazlaya gidemeyeceğiz ya en çok ona yanarım.

• Hız sınırları nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Hız sınırları nedir acaba?

tek bir sınır yok. yolun özelliğine göre dğeişiyor.

• kaman üzerinden kırşehire çıkıp kırıkkaleyi atlıyorum, kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

kaman üzerinden kırşehire çıkıp kırıkkaleyi atlıyorum, kafam rahat

senin kafan rahat. ama ya biz napalım? yarın pandemi azalıp hayat normalleşince, ankaradan samsuna giderken nöreciğyk? Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir) 

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

senin kafan rahat. ama ya biz napalım? yarın pandemi azalıp hayat normalleşince, ankaradan samsuna giderken nöreciğyk?  

Alıntıları Göster

hocam çıkın yukarıya bir amasra yapın, sahilden devam edersiniz. bende nevşehir saplantısı var Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir)  şaka bir yana cidden problemli kırıkkale yolları, kolay gelsin.

• 1 nisan sabahı başkentin ordan çıkıp akıncı gişelerden geçtim.Henüz ceza gelmedi bekliyorum tedirginlikle.

• Ankaradaki 82 radarlarının çalışmadığına dair bi kanıtınız var mı ?

Eskişehir yolu Hacettepe köprüsünden sonra
    Konya yolu yokuş yukarı kısma gelmeden

Burda 82 ler var. Bi gün geçip ceza yersem ödersiniz ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

82 yazısı 2018 de söndürüldü. 2019 da bize 1002 tl ceza gelmişti. 5597 radar nosu ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 9 Nisan 2021; 7:0:38 >
  • Eskişehir yolunda 80le giderken arkama yapışıp selektör yapanların ve özellikle serviscilerin birer birer ceza yediğini görmek ümidiyle.

İyi olmuş.

• Sabit 82 ler iki yıldır ceza yazmıyor ama bazıları işin hala dalgasında. Konu eds ve ank Kırıkkale arası hız koridoru. Henüz şehir içinde hız koridoru uygulaması yok. Olursa paylaşırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

Sabit 82 ler iki yıldır ceza yazmıyor ama bazıları işin hala dalgasında. Konu eds ve ank Kırıkkale arası hız koridoru. Henüz şehir içinde hız koridoru uygulaması yok. Olursa paylaşırız.
    Hocam kanıtınız varmı diyorum yani şuan 82 radarından 100 le geçseniz bunuda video olarak kaydetsenizde 1 ay sonra bizde bi baksak hani

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Hocam kanıtınız varmı diyorum yani şuan 82 radarından 100 le geçseniz bunuda video olarak kaydetsenizde 1 ay sonra bizde bi baksak hani

Alıntıları Göster

arkadaşım her hafta geçiyorum ben o sabit'lerden. çoğu bozuk kameraları kopuk, insan bi geçerken göz atar. çoğu bozuk. hiç birinin ışığı yanmıyor. iki yılda 1 tane bile ceza gelmez miydi bana? radyo trafik ankarada Elvan hanım söylemişti. çalışmıyor diye. hatta bizzat Trafikten sorumlu emniyet amirine sormuş. sen inanma 70'le geçmeye devam et, banane. Nisan'dan itibaren ankara radar (edit: 82'ler de her an aktifleştirilebilir) 

• bugün instagramda "ankara trafik" isimli abonenin sayfasında gördüm. eskişehir yolu üstündeki 82 radarın metal iskeletinde 2 işçi çalışırken fotoğrafı çekilmiş. bu demektir ki kısa süre sonra, 82 radarları da artık ceza yazmaya başlayacak. yaklaşık 2 yıldır bu radarlar ceza yazmıyordu. ankara trafik hesabı ilgili paylaşımı silmiş.

• 2016 2018 arası günde 80km çevreyolu kullanıyordum ankarada. o zamanlar sadece pts vardı. 200 ile geçerdim onların altından hiç ceza yemedim.

şehir içinde bir ara 70 tabelaları vardı ışıklı. onlar söndükten sonra çoğu kez 90 100 ile geçtim ceza gelmedi. gerçekten çalışmıyordu.

ama son 1 aydır falan çok dikkat ediyorum. ne olur ne olmaz. çevreyolunda ortalama hız tespit ediyorlar sanırım. iyi oldu orası için.

şehir içi dikkat edin yeter. 75 ile geçip sonrasında zaten 100 110 gidiyor herkes bende dahil.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Çalışmayı ben de gördüm Kameralar bugün yarın aktifleştirilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.