Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az bir miktar da olsa yollamaya çalıştım Allah yardımcınız olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarı!

allah acil şifalar versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naega-

Hocam dogru gondermişimdir umarım, bende ufak bir meblag gonderdim ogrenci harclıgımızla. :) Paypal'daki isminiz bu şekilde degil mi? : 廖 洁
    164423694@qq.com

Aynen kardeşim o şekilde. Gönlünü zengin öğrenci kardeşlerimin hepsinden Allah razı olsun inşallah öğrencilik sonrası hepiniz vatana millete faydalı bir birey olur ve tekrar birleşmemizi sağlayacak güce kavuşursunuz.

@Naega-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miu

İşbankası hesabına bir miktar eft geçtim, Acil şifalar diliyorum..

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

@Miu
  • Allah acil şifa versin abim, bende erken doğum olarak doğdum, maddi olarak imkanim derecesinde yardim etmeye çalıştım, manevi olarak da dualarımız sizinle, Allah en kısa süredi sağlığına kavuşturur inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Up

Az bir miktar da olsa yollamaya çalıştım Allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun hocam çok çok teşekkür ederim.

@Lincoln Burrows.
  • En uygun Zaman'da yardım edicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Premium1234

Allah acil şifa versin abim, bende erken doğum olarak doğdum, maddi olarak imkanim derecesinde yardim etmeye çalıştım, manevi olarak da dualarımız sizinle, Allah en kısa süredi sağlığına kavuşturur inşallah

Sağol kardeşim çok teşekkür ederim. Amin. Allah razı olsun.

@Premium1234
  • Yukarı

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

bank hesap no oluyor mu ?

edit: ilk sayfada görmemiştim gördüm. öğrenciyim bende de çok az var. elimden geleni yollayacagım.

Öğrencisin ama yüreğin büyük kardeşim Allah razı olsun.

@` quaD.

Param olsa sizinle telefondan konuşup tüm herşeyi karşılardım konuyu görür görmez halletmiş olurduk. Elimde akıl var ama para,güç yok malesef. İleride inşallah. Ama bir olursak forumda büyük güç oluruz. İnşallah hedefe ulaşılır.
  • quote:

quote:

quote:

bank hesap no oluyor mu ?

edit: ilk sayfada görmemiştim gördüm. öğrenciyim bende de çok az var. elimden geleni yollayacagım.

Öğrencisin ama yüreğin büyük kardeşim Allah razı olsun.

@` quaD.

Param olsa sizinle telefondan konuşup tüm herşeyi karşılardım konuyu görür görmez halletmiş olurduk. Elimde akıl var ama para,güç yok malesef. İleride inşallah. Ama bir olursak forumda büyük güç oluruz. İnşallah hedefe ulaşılır.

Sağol, teşekkür ederim. Paylaşır ulaştırırsan sesimi bir yerlere çok sevinirim.

@` quaD.

• Hocam Allah şifa versin. Paypaldan direk gönderince parayı çeviriyor mu acaba ben öğrenciyim ama az buçuk yardım edeceğim. Kitap alacaktım ama acelesi yok bana özelden hangi yolu izlemem gerektiğini yazar mısınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Doğmadan önce hastanede size prematüre olacağı ile ilgili sorun falan söylenilmiş miydi?
    Ona göre doğurmakta kararlı mıydınız?(eşiniz)

Size PM olarak bir haber kanalına attığım maili göndereceğim durum hakkında net bilgi verebilmek adına. @Aizen Sousuke

Çinde insan bol olduğu için sanırım 1'i gitmiş falan doktorların hiç umurlarında değil sanırım ama,yaptıkları çok yanlış bildiğin sizi dolandırmış gibi geldi bana?
    Hem dünyanın parasını alıyor hemde dediğiniz gibi ne hijyeni varmış ne de uğraşma
    Dünya kadar para veriyorsunuz bir de bebeğinizle ilgilenilmiyor,gerçekten çok yazık.
    Büyük geçmiş olsun iş bankam olmadığı için bir şeyde yapamıyorum kusura bakmayın,umarım güzel günlere kavuşursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Allah acil şifalar versin hocam. Açıkçası normalde böyle şeylere yardım etmem dolandırıcı muhabbeti çok oluyor internet ortamında. Ama busefer dayanamadım nedense. Öğrenci olduğum için enpara hesabımda olan çok ufak bir meblağ ile bende katkıda bulunmak istedim. Bekir demirci adına eft yaptım.

Kardeşim aklında en küçük şüphe olmasın 7/24 ulaşabilirsin bana. Allah razı olsun dayanamamış olmanın sebebi olayın gerçekten ciddi boyutta olması ve zaman kalmaması bence. Vesile ile oluyor herşey paylaşırsan çok sevinirim. Ayrıca gelişmeleri de hem forumdan hemde buradan takip edebilirsin.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010176545705

@Resurrectionn

• quote:

quote:

quote:

Doğmadan önce hastanede size prematüre olacağı ile ilgili sorun falan söylenilmiş miydi?
    Ona göre doğurmakta kararlı mıydınız?(eşiniz)

Size PM olarak bir haber kanalına attığım maili göndereceğim durum hakkında net bilgi verebilmek adına. @Aizen Sousuke

Çinde insan bol olduğu için sanırım 1'i gitmiş falan doktorların hiç umurlarında değil sanırım ama,yaptıkları çok yanlış bildiğin sizi dolandırmış gibi geldi bana?
    Hem dünyanın parasını alıyor hemde dediğiniz gibi ne hijyeni varmış ne de uğraşma
    Dünya kadar para veriyorsunuz bir de bebeğinizle ilgilenilmiyor,gerçekten çok yazık.
    Büyük geçmiş olsun iş bankam olmadığı için bir şeyde yapamıyorum kusura bakmayın,umarım güzel günlere kavuşursunuz.

Çok teşekkür ederim iyi dileklerinize. Evet malesef durum anlattığınız gibi tespitiniz çok doğru. Para için herşeyi yapabilirler, töbe haşa dinleri imanları para ve yaşam gerçekten çok zor.

@Aizen Sousuke

• up, haydi arkadaşlar DH'nin gücünü gösterelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Herhangi bir şüphem yok hocam. Şüphem olsa ne olacak ki attığımız çok ufacık bir meblag. Ne beni fakir eder ne sizi zengin eder ama belki ufacık bir insanın hayatını kurtarmaya yardım edebilir. Bir babanın cağresizliğini hissetim diyebilirim sanırım. Allah Acil şifalar versin İnşallah.

Allah razı olsun kardeşim çok sağol. Amin inşallah.

@Resurrectionn
  • Up

• Hocam çok geçmiş olsun bende bir miktar yatırdım inşallah toplanır para

Birde Türkiyedeki yardım kuruluşlarına mail atın isterseniz belki yardımcı olacak bi kurum çıkar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.