Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: badb0y

Allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun çok teşekkür ederim paylaşarak sesimi duyurmama yardımcı olun sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

Arkadaşlar PayPal hesabının kayıtlı olduğu mail adresini mi vereceğim? Hesap numarası mail adresimidir yani?

Evet hocam, pp'a kayıt olurken girdiginiz mail adresiniz.
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, PayPal kullanmayı bende tam olarak bilmiyorum ancak gözüme çarpan bir detayı paylaşmak istiyorum, PayPal a girdiğinizde yukarıdaki seçeneklerde Gönder ve İste butonu var oraya basın, en sağda PayPal.me bağlantınızı alın sanırım aradığınız şey bu oluyor bir deneyin derim.
  • PAYPAL HESABI ANA KONU GİRİŞİNE EKLENDİ.

PAYPAL
    164423694@qq.com
    PayPal hesabınıza fotoğraf eklerseniz doğru yere gönderim yaptığımızı anlayabiliriz, şimdi baktım fotoğraf gözükmüyor eğer zahmet olmazsa ekler misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

PayPal hesabınıza fotoğraf eklerseniz doğru yere gönderim yaptığımızı anlayabiliriz, şimdi baktım fotoğraf gözükmüyor eğer zahmet olmazsa ekler misiniz ?

Şu an ekledim eşim ve kendi fotoğrafım var.

@biostrike
  • ilk firsatta yardimci olmaya caliscagim cin demi yasiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

ilk firsatta yardimci olmaya caliscagim cin demi yasiyorsunuz

Allah razı olsun hocam evet Çinde Guangxi / Guilin de yim şu anda.

@cem1907
  • up.
    enpara uzerinden gonderebilirmiyim ulkede ki haber kanallarina mail attinizmi Allah yardimcin olsun insallah guclu olup hastaligini yener saglikli olup guzel gunleri gorursunuz

• Allah acil şifalar nasip eylesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

enpara uzerinden gonderebilirmiyim ulkede ki haber kanallarina mail attinizmi Allah yardimcin olsun insallah guclu olup hastaligini yener saglikli olup guzel gunleri gorursunuz

Hocam inan enpara nedir hiç bir bilgim yok istersen paypal olabilir. Elimden gelen herşeyi yapıyorum şu an. Güzel dileklerin için çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Hemen hemen tüm TV ların iletişim ve yardım bölümlerine konu hakkına bilgi verildi ama Çin' de olduğum için belki de bilemiyorum ama bir dönüş olmadı

@cem1907
  • UP UP
  • sosyal medyada paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 22 Nisan 2016; 13:18:40 >
  • Hocam Paypal dan hangi para birimi olarak atmalıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

sosyal medyada paylaşalım.

Elinden ne geliyorsa her türlü kapıyı açalım. Teşekkür ederim Allah razı olsun

@There goes your life
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Maddox-

Hocam Paypal dan hangi para birimi olarak atmalıyız ?

Anladığım kadarıyla paypal onu çevirip yolluyor çünkü şu ana kadar 2 gönderi oldu dolar gördüm sadece.

@-Maddox-

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    internet bankaciligi kullaniyorum ama paypal adresim yok konuyu facebook da bir kac gruba paylascam insallah yardim eli gelir burada tedavi etme imkani varmi turkiye'ye getirtip hastaneye nakil gibi yardim daha rahat kavusur hem

Tamam hocam hallettim. Konu güncel kaldıkça daha da yollamaya çalışacağım(öğrenciyim). Acil şifalar diliyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.