Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonglife

Bu mesaj silindi.
    Arkadaşlar ilginize ve insanlığınıza çok teşekkür ederim böyle bir durumda yardım etmeye birşeyler yapmaya çabalıyorsunuz, sağolun hepinizden binlerce kez Allah Razı Olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoTrinity -- 22 Nisan 2016; 12:02:35 >
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Size verdiği gibi mi neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun hepinizden bir bir, böyle dertler ile asla karşılaşmayın inşallah.

@riaz @LetnaErt @Okan DEMİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Wechatte bulamadım hakan yeşilli olarak büyük küçük olarak arattım benmi yanlış birşey yaptım?

Dark4rchoN olarak aratabilir misin?
  • Hocam ziraat var mı?

• up
  • Yok sadece işbankası birde wechat olayı varmış sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

Hocam ziraat var mı?

PM attım hocam.

@Pandoora
  • Yukari

• Arkadaşlar Volkan bey sayesinde WeChat ten Türkiyeden para gönderilmediğini öğrendik. Malesef sanırım Türkiyedeki bankalar bu yazılım firması ile anlaşma yapmamış.
  • Doğmadan önce hastanede size prematüre olacağı ile ilgili sorun falan söylenilmiş miydi?
    Ona göre doğurmakta kararlı mıydınız?(eşiniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Doğmadan önce hastanede size prematüre olacağı ile ilgili sorun falan söylenilmiş miydi?
    Ona göre doğurmakta kararlı mıydınız?(eşiniz)

Size PM olarak bir haber kanalına attığım maili göndereceğim durum hakkında net bilgi verebilmek adına. @Aizen Sousuke
  • Uludağda açan yok ise ben açabilirim.

Ayrıca bi miktar yollayacam bugün, ögrenciyim elimden ancak bu kadarı geliyor. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

Paypal hesabi falan yok mu hocam? Paypale forumdan herkes 10-20 atsa toplanir.

Katılyorum, herkes banka hesabı kullanmıyor en azından geçici de olsa bir paypal hesabı açılsın herkes bütçesi dahilinde birşeyler yollayarak katkıa yapabilir.

Arkadaşa katılıyorum, Paypal olsa çok daha kolay olur hocam. Allah yardımcınız olsun, Rabbim şifa versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

Uludağda açan yok ise ben açabilirim.

Ayrıca bi miktar yollayacam bugün, ögrenciyim elimden ancak bu kadarı geliyor. Geçmiş olsun.

Allah razı olsun sesimi ne kadar duyurabilirseniz duyurun yardımcı olun inanıyorum ki devlet yardımcı olmuyor belki olamıyor ama Türk insanı yardımcı olacaktır.

@RadioactiveRc
  • up

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

Paypal hesabi falan yok mu hocam? Paypale forumdan herkes 10-20 atsa toplanir.

Katılyorum, herkes banka hesabı kullanmıyor en azından geçici de olsa bir paypal hesabı açılsın herkes bütçesi dahilinde birşeyler yollayarak katkıa yapabilir.

Arkadaşa katılıyorum, Paypal olsa çok daha kolay olur hocam. Allah yardımcınız olsun, Rabbim şifa versin.

Şu an Paypal açmaya çalışıyorum VPN yazılımı sürekli düşüyor IP değişince başa dönüyorum. Biraz sabır rica ediyorum sizden. @fofer

• Arkadaşlar PayPal hesabının kayıtlı olduğu mail adresini mi vereceğim? Hesap numarası mail adresimidir yani?
  • Allah yardımcınız olsun

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.