Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün mesajlari okuyamadım ama paypal dan yardımda bulunmak icin ilk mesajinizdaki eposta adresine bakiye gondermek gerekiyor herhalde.
    İnşallah bir an önce sağlığına kavusur bebeginiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atsız-Ata

Hocam çok geçmiş olsun bende bir miktar yatırdım inşallah toplanır para

Birde Türkiyedeki yardım kuruluşlarına mail atın isterseniz belki yardımcı olacak bi kurum çıkar

Hocam yardım kuruluşu derken aklınızdan neresi geçti? Eğer yardım alacağımız bir kurum varsa söyleyebilir misiniz? BİMER ve Konsolosluk dahi merhem olmadı yaramıza. Eğer biliyorsanız kapılarını çalalım bizde. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara.

@Atsız-Ata
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

Bütün mesajlari okuyamadım ama paypal dan yardımda bulunmak icin ilk mesajinizdaki eposta adresine bakiye gondermek gerekiyor herhalde.

Allah razı olsun inşallah iyi dilekleriniz yerini bulur. Söylediğiniz doğrudur paypal dan direk mail adresine gönderiyorsunuz.

@The Catalyst
  • up
  • UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

Bütün mesajlari okuyamadım ama paypal dan yardımda bulunmak icin ilk mesajinizdaki eposta adresine bakiye gondermek gerekiyor herhalde.

Allah razı olsun inşallah iyi dilekleriniz yerini bulur. Söylediğiniz doğrudur paypal dan direk mail adresine gönderiyorsunuz.

@The Catalyst

Öğrenci bütcesi destek olmaya calıştım size. İnşallah kısa zamanda iyi haberler alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah Yardımcın olsun, Evlatla sınav etmesin. Ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemiyorum. Dualarım güzel Ailenle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arconim

Allah Yardımcın olsun, Evlatla sınav etmesin. Ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemiyorum. Dualarım güzel Ailenle.

Allah razı olsun paylaşırsan çok sevindirirsin bizi.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010176545705

@arconim
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Hocam İHH ve Kimse Yok Mu ve UNICEF dernekleri geliyor aklıma yardım ederler mi bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Bazı Haber sitelerinin Whatsapp hatları falan var. O şekilde birilerine ulaşıp da Online haber de yaptırmayı deneyebilirsiniz. Yoğunluktan tüm mesajları okuyamadım bu yöntemi denemiş olabilirsiniz tabii ki.
  • ARKADAŞLAR ANA KONUYA KAMPANYA VE EKŞİ SÖZLÜK LİNKİ EKLENDİ FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZ SAYESİNDE
    EKŞİ SÖZLÜKTE YAZAR OLARAK KONUNUN AYAKTA KALMASI
    YADA DEVLETE SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN KAMPANYA İMZASI OLARAKwww.change.org ADRESİNDE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

https://eksisozluk.com/hayati-tehlikede-premature-bebege-yardim-ediyoruz--5093411

https://www.change.org/p/ba%C5%9Fbakan-ahmet-davuto%C4%9Flu-%C3%A7in-de-ki-abimizin-kizi-nisan-i%C3%A7in-deste%C4%9Fe-ihtiyaci-var

.

• Bugün içinde bir miktar bağışta bulunacağım mesajım kalsın favoriledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda iyileşir.
  • Up yukarıda kalsın, elimden gelen tek şey bu.

Allah şifa versin tez vakitte, Rabbim kimseye yaşatmasın evlat acısını. Elimden geldiğince birkaç birşeylerde yardımcı olacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun arkadaşlar hepinizden.

@mehmetd11 @Denim_Blue @Save The Day @Yeti.
  • Yönetimden kimse ile görüştünüz mü? Konuyu sabitleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Yönetimden kimse ile görüştünüz mü? Konuyu sabitleyebilirler.

Konu sabitlenirse daha az görülür, güncel tutmak daha mantıklı. Tabii dediğim normal sabitleme için geçerli, büyük font veya renkli olacaksa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Yönetimden kimse ile görüştünüz mü? Konuyu sabitleyebilirler.

Konu sabitlenirse daha az görülür, güncel tutmak daha mantıklı. Tabii dediğim normal sabitleme için geçerli, büyük font veya renkli olacaksa daha iyi olur.

Öyle olmasını bende istemem tabi. Demek istediğim yukarıda forumdan bir üyenin açtığı reklam konusu var. Onun gibi üstte kalacak şekilde olursa olsun zaten.
  • @shadowtr
    KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ARTIK SAYESİNDE (shadowtr) ULUDAGSOZLUK WEB ADRESINDE LINKIMIZ VAR. YİNE YAZAR ARKADAŞLARDAN VARSA ULUDAGSOZLUK İÇİN LİNK AYRICA ANA KONUYA EKLENDI

https://www.uludagsozluk.com/e/32213320/

FORUM DESTEKTEN YAZDIM ADMİNE FAKAT HERHANGİ BİR DÖNÜŞ YADA BİRŞEY OLMADI

@khanjui @BÖCCÜK ♂
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.