Şimdi Ara

NİSAN BEBEK (ARTIK BEBEK DEĞİL) GÜNCELLEMESİ 17.10.2019 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.435
Cevap
58
Favori
84.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuyan arkadaşlar en azından paylaşır mısınız yada kampanya linkinden imzalar mısınız?
  • up
  • Arkadaşlar antu foruma da açtım başlığı... Fenerbahçe'li yöneticilere de ulaştırmaya çalışacağım twitter üzerinden...

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=4&fID=9&kID=74258
  • Ufak bir meblağ eft ile gönderebildim çalışma saatleri dışında olduğu için pazartesi ulaşır muhtemelen çok geçmiş olsun umarım Nisan en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Allah yardımcınız olsun.
  • hocam ben çok anlamıyorum twitter üzerinden bir arkadaşım düzgünce bir twit atarsa burada yayınlayıp ve de nüfuzlu kişilere twitle ulaştırıp dikkat çekebiliriz anlayan bir arkadaş el atsın lütfen
  • Yaşayın arkadaşlar
    Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. Facebook ta bile görmediğim ilgiyi alakayı gördüm, gerçekten söylüyorum gözlerim yaşardı zaten hassas bir durumdayım ve çaresizim sayenizde biraz moralim düzeldi.
  • NeoTrinity kullanıcısına yanıt
    Gönlünü ferah tut birader. Güzel mecralarda yeterince yayıldı haber. Gerekli para kısa sürede toplanır inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Gönlünü ferah tut birader. Güzel mecralarda yeterince yayıldı haber. Gerekli para kısa sürede toplanır inşallah.

Teşekkür ederim iyi dileklerin ve çaban için çok sağol.
    @shadowtr
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://twitter.com/ali_kodan/status/723518954413690880

twitterde şöyle bir şey paylaştım ama arkadaşlar bu olur veya daha güzel bir şey yapın herkesi etiketleyelim hashtag i kullanalım. parası olmayanlar bile bu sayede çok çok şey kazandırabilir hadi

• Allah acil şifalar versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke daha evvel görseydim iki forumdaş elimizden geleni yaptık inşAllah evladınızı Allah size bağışlar gelişmeleri bilgilendirirsen seviniriz.bir evlat sahibi olarak halini tahmin edebiliyorum...
  • Sağolun arkadaşlar konuyu ayakta tutalım, her paylaşım bir umut ışığı.
  • Güncel diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

keşke daha evvel görseydim iki forumdaş elimizden geleni yaptık inşAllah evladınızı Allah size bağışlar gelişmeleri bilgilendirirsen seviniriz.bir evlat sahibi olarak halini tahmin edebiliyorum...

Allah razı olsun iyi dileklerin için. Bu acı en iyi belki şöyle açıklanır kalbime bıçağı sokup çıkartmadılar ve ölemiyorum o acıyla yaşıyorum gibi. @cntzlm
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

https://twitter.com/ali_kodan/status/723518954413690880

twitterde şöyle bir şey paylaştım ama arkadaşlar bu olur veya daha güzel bir şey yapın herkesi etiketleyelim hashtag i kullanalım. parası olmayanlar bile bu sayede çok çok şey kazandırabilir hadi

up up up

haydi beyler bil el atın

• Allah şifa versin en kısa sürede hesabınıza bir miktar para yatırmaya çalışacam.İnşallah iyileşir.
  • Up

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.