Şimdi Ara

Nisan 2016 'Dolar 2.85TL' / Nisan 2018 'Dolar 4.29TL' / Nisan 2019 'Dolar 5.69' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
4
Favori
17.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temel Karamollaoğlunun dediği gibi Bazılarını Mantık ile düzeltmek imkansız. Gözleriyle gördüklerini bile red ediyorlar. Satılacak bişiyimiz kalmadı. teşekkürler %51.
  • Benzin mazota zam gelecek mi? Yoksa seçime kadar böyle devam mı edecekler acaba. Birde 500 tl lik banknotlarin cikmasi yakın gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 1 haftada yaklaşık 30 kuruş yükselmiş, bu hızla giderse bu yıl 5 tl yi bile aşar bu nedir ya ? 3 tl yi mumla arar olduk.

Yakında akaryakıta tekrar zam ( güncelleme ) gelir. Hele seçimi akp kazanırsa o zaman görün şenliği zam üstüne zam gelecek.
  • Benzin 10
    Dolar 8
    Euro 9
    olsa da umurumda olmaz. Ne halt yediyseniz şimdi hesabını vereceksiniz.
    Kudurun dikta bey kazansa da yar*** yediniz.
  • Rüyalarıma giriyor artıkk
  • Ne diyoruz olsun biz her ay 50 tl lik dolar alıyoruz
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    doların 2.90'a düşmesi için abd'ye 100 km çapında bir meteor düşmesi gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MACHiNA_HATTAB

Temel Karamollaoğlunun dediği gibi Bazılarını Mantık ile düzeltmek imkansız. Gözleriyle gördüklerini bile red ediyorlar. Satılacak bişiyimiz kalmadı. teşekkürler %51.
    Çok mantıklı bir yaklaşım. WD nickli bir arkadaş var sürekli konularımı takip eder ama bana diğer konumda bana rakamla konuşun diyor.

Bütün rakamları kafamda tutup genel bir ekonomik değerlendirme nasıl yapayım burda kardeşim.

Ama bunuda yapacağım bir kenara not alıp önceden neydi şimdi ne oldu diye.

Ama bu AKP'liler yine anlamayıp diretmeye devam edecekler bu yüzden emeğime yazık olur mu diye düşünüyorum
  • Önce yandaş sermaye sahibi sanayicilerin sırtını sıvazladı şimdi de tam seçim öncesi halkın ağzına bir avuç bal çalıyor ikramiye, imar affı vs ile.

Ekonominin yapısal sorunları olduğu doğru ama en büyük sorunumuz Erdoğan'ın yükselme ve iktidarda kalma hırsı.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Mevcut hükümetin ekonominin yapısal sorunlarını çözmesi imkansız. Sorunu çözmek için önce sorunu teşhis edip kabul edeceksin. Faiz ve enflasyon arasındaki ilişkiyi tersten gören hükümet neyi çözecek? Erken seçim kararı almalarının nedeni bile bu ilişkiyi yanlış görmeleri. Burunlarının ucunu göremiyorlar. Ekonomi için tek vaadleri kanal istanbul gibi projeler yapmak.

Bakalım millet doların uzaya çıktığı bir ortamda inşaat ve rant ekonomisine devam diyecek mi.
  • Eee gülü seven dikenine katlanır.Allah'ın izniyle AKP nin yolundayız her zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: özgürkuaför

hocam ironi yaptık yanlış anlamışsın galiba :) davülasyon zaten hergün oluyor

Alıntıları Göster
    Saygılar başkanım arada karışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadecebirdost

Merhabalar hocam mesajımı tekrar okumanızı rica edeceğim.İyi günler.

Alıntıları Göster
    Sanki yanlış alıntı yapmışsınız ama yine de siz bilirsiniz

• eylülde 200 milyar dolar ödemesi var türkiyenın.seyret sen şimdi filmi
    halkbanka 100 milyar dolara yakın bir para vezası gelicekk ama akp liler umrundamı nede olsa reismiz hamd olsun hüloggggg babam hülogggg
    dolar kasım ayında 5,05 görür.hadi geçmiş olsun
  • Dolarda balon var hamdolsun en geç 3 vakte kadar 3,XX seviyeleri görürüz.Her yükseliş bir satış fırsatı y.t.d

• ock95 kullanıcısına yanıt
    Yav he he

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu artanlara paralel olarak da Hainler de artıyor,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fprox41 -- 2 Temmuz 2020; 13:52:44 >
  • bu halka ecevit hükümeti o kadar kötü bir develüasyon yaptı ki.şimdiki olanlar bize sinek ısırığı gibi geliyor.ancak o dozdan daha fazlası olacakki birşeyler değişebilsin.ayrıca ben her geçen gün eğlence yerleri otoparkların yada alışveriş merkezlerinin tıka basa dolu olduğunu görüyorum.nasıl bir durumdayız çözemedim halkın umrunda değil dolar.
  • Şu an 1 adet 0 atsak paradan paramız dolardan 2 kattan daha değerli oluyor. Bence 0 atalım gerisini amerika düşünsün.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.