Şimdi Ara

Nisan 2011 Masaüstü Resimleri.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
9.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulcubee
    Speed_Passion Çok hoşuma gitti

aynn
  •  Nisan 2011 Masaüstü Resimleri..
  • ben de bir fikirlerinizi alsam
     Nisan 2011 Masaüstü Resimleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 20 Nisan 2011; 10:39:15 >
  • güzel paylaşımlar

Masaüstü Arka Planı Değişken,Sadece MK Karekter'leri var.Cyrax'de Kombosu'nu en Sevdiğim Olduğun'dan o Varken Resim Aldım.. :D
  • Benim masaüstüde böyle. Winamp teması kendi eserimdir.

Bu da benden olsun ,,, nisan ayını güzel bir çalışmayla bitirelim değil mi? Artık rainmeter 'ı tek geçerim,başka da bişi demiyorum, harici hiçbir program veya uygulama kullanmama gerek bile kalmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeShhh® -- 22 Nisan 2011; 16:31:15 >

• Alttaki bar'ı bitirdim sayılır.Anlaşılacağı gibi ortadaki 3 button 3 sayfa arasında gezinmemizi sağlıyor,diğer 2 sayfanın yazılarınıda ps'da hazırlayıp ekledimmi tamamdır,sağdaki google yazan yere tıklayıp istediğinizi yazıp google'da aratabiliyorsunuz o sorunu da hallettim,çok az bir yeri kaldı bar'ın Cad skinini birazcık modladım fakat tam olarak istediğim gibi olmadı kendim yeni bir skin yapıcam artık...Saat skini ise rainmeter konusunda mevcut hatta saat + tarih skinini de yaptım isteyenler indirip kullanabilirler Startorb'u biraz modlarım,gölge olayını hallettim birde win7 temasında taskbar'ı modladım hafiften,orjinalinde ufak bir bug vardı...

• iyi güzel görünüyor,bir an önce bitirde bizde senin taskbarı kullanıp kendimize göre ayar yapalım artık... Sabırsızlanıyoruz bak... Bu arada "Google" kelimesinin sonunda nokta gibi bişi var,o ne? Takıldığın kod kısmı olursa sormaktan çekinme dün 1 gün boyunca komple rainmeter arayüzü kendime göre düzenledim, artık her haltını ezbere biliyorum :)
  • @KeShhh®

Teşekkür ederim,çok az kaldı birkaç düzenlemeden sonra tamamdır Aslında Google'ın sonundaki : ama font küçük olduğu için öyle çıktı Takıldığım yer olursa çekinmeden sorarım,teşekkürler ilgin için Cihan abi
  • Çok hoş olmuş çalışman torque89.. merak'la bekliyorum çalışmanı tamamlamanı indirmek için :D
  • aha da bu da benden

• açık ve net olarak fikrimi belirtebilir miyim?

Kde 4.6.2 Archlinux.
  • bu da benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana16

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

[sage]http://i52.tinypic.com/152hn3r.jpg[/simage]

baya emek harcamışsın ve güzel olmuş. arkaplan resmini paylaşabilirmisin

Bunun neresine bayağı bir emek harcanmışsa anlamadım :)

@DamonSalvatore;
    Arkaplanı paylaşırsan sevinirim. Bu arada Katherine slm yolladı...

sade ve kullanışlı seviyorum ama sağ taraf çok boş kaldı oraya işe yarar birşeyler bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Orijinalden alıntı: nirvana16

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

[sage]http://i52.tinypic.com/152hn3r.jpg[/simage]

baya emek harcamışsın ve güzel olmuş. arkaplan resmini paylaşabilirmisin

Bunun neresine bayağı bir emek harcanmışsa anlamadım :)

@DamonSalvatore;
    Arkaplanı paylaşırsan sevinirim. Bu arada Katherine slm yolladı...

neden harcanmasın,benim basit gözüken masaüstüme bile ben kaç saat harcadım yok finderbar,yok iconları,altta mac os dock u,simgeleri.eminim o arkadaşta emek harcamıştır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.