Şimdi Ara

NİOH TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI (TRANSLATE) YAYINLANMIŞTIR (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
16.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufken3

Ben Yusuf2020(Nioh Türkçe Yama hazırlayan kişi) Dark souls 2 için baktığım kadarıyla tool var. Eğer toollar düzgün çalışırsa. Yakında yamayı çıkartabilirim. Gpt-3 gibi araçlar ile çevirme yapılmadığı için malum Google translate gibi yapay zekaları tek çeviride 10000 karakter sınırı veriyor.

Alıntıları Göster

Dark Souls 2 ile ilgili çalşmanız devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanapaydin

Dark Souls 2 ile ilgili çalşmanız devam ediyor mu?

Alıntıları Göster

Tool ile ilgili sorun vardı dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bro translate vs umurumda değil emek emektir sitendeki çoğu yamayı indirdim rica etsem rar şifrelerini verebilirimsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hierakonopolis

bro translate vs umurumda değil emek emektir sitendeki çoğu yamayı indirdim rica etsem rar şifrelerini verebilirimsin

Hepsinde şifre yok dostum son 5 tane de filan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Hepsinde şifre yok dostum son 5 tane de filan var.

Alıntıları Göster

o rar lı olanların şifresi nedir peki

• quote:

o rar lı olanların şifresi nedir peki

Alıntıları Göster

Hele bir oyna bakalım 23 tane oyun var orda yada O beş taneden hangisini oynuyacaksan onun şifresini verim.

• quote:

Hele bir oyna bakalım 23 tane oyun var orda yada O beş taneden hangisini oynuyacaksan onun şifresini verim.

Alıntıları Göster

çevirilerini alıp kendime mal edecek değilim o oyunlar bende var zaten,ara ara bunları ya da başkalarını oynuyorum atıyorum aradan 1 sene geçti birini altyazlılı oynayim dedim sen yoksan sana ulamaşadıysak nasıl yapacam diye istedim vermek istemiyorsan canın sağolsun

• quote:

çevirilerini alıp kendime mal edecek değilim o oyunlar bende var zaten,ara ara bunları ya da başkalarını oynuyorum atıyorum aradan 1 sene geçti birini altyazlılı oynayim dedim sen yoksan sana ulamaşadıysak nasıl yapacam diye istedim vermek istemiyorsan canın sağolsun

Alıntıları Göster

Yok zaten o işi yapıyorlar yamalarda belirtiyoruz bazıları translate diye sitelerde normal yamaymis gibi yayınlıyorlar.Ben önlem amacıyla tek tek veriyorum yoksa bu işten bir kazancım yok atarım size özelden şimdi şifreleri.

• quote:

Alıntıları Göster

PM attım

• quote:

PM attım

Alıntıları Göster

tamamdır teşekkür ederim başarılar

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Hocam yama linkine tıkladığım zaman bu site özeldir diyor. Bir bakabilir misiniz rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertBütün

Hocam yama linkine tıkladığım zaman bu site özeldir diyor. Bir bakabilir misiniz rica etsem?

Yeni site kurduk konuya yeni linki ekledim ordan indirebilirsiniz.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

selamlar.

yamayı indirdim fakat rar içerisinde "archive_19" adlı kısayol çıkıyor ve çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

selamlar.

yamayı indirdim fakat rar içerisinde "archive_19" adlı kısayol çıkıyor ve çalışmıyor.

A.S yama zaten o oynun ana klasörüne atın.

• öncelikle çok teşekkür ederim şansızlık mıdır nedir bilmiyorum türkçe yapmayı kurduğumda ve oyuna girdiğimde oyunda kırmızı kılıçlar var var içindin canavar çıkıyor.Onların yanına gittiğimde oyun crash vermeden kapanıyor ama tekrar yamayı kaldırğımda sorun kalmıyor yardımcı olur musun

• Merhaba belirttiğim versiyonlarda sorunsuz çalışır bunun harici bişeyse bilgim yok malesef.

• yani steamden indirdim açıkçası

• üzüldüm şuan gerçekten ya

• ellerine saglık 

• quote:

Orijinalden alıntı: QNR 53

ellerine saglık 

Eyvallah.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.