Şimdi Ara

NİOH TÜRKÇE YAMA ÇALIŞMASI (TRANSLATE) YAYINLANMIŞTIR (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
16.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen konuşmak çok . Kocaman yapmak. daha fazla yamaların az vakit çünkü.
  • adol313 ya da karapatili yan hesabıyla gelmiş konuya :D
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    bence konuyu kapattır makine çeviri bölümüne aç bunlarla uğraşma canı isteyen kullanır translateli oynayıp oyun hoşlarına giderse normal çevirili türkçe çıkaran biri çıkar belki sonra ücretsiz
  • Adamın(!?) nasıl bir kuyruk acısı varsa artık nerdeyse bir hafta belki daha fazladır foruma girmediğim, üstelik de bloklu olduğu halde hâlâ bana saldırmaya devam ediyor. Alakasız adamları yan çarım olmakla itham ediyor.

Konudansa bi arkadaşımın knk bu ne diye mesaj atması sonucu haberim oldu.

Translate yamalara gelince;
    "Herkes yediğinden ikram eder."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan hesap ne be, düştüğünüz durumun farkında değilsiniz adamlar Translate çeviri yapa yapa iyice ortamın içine etmiş, ediyor sizde bunları mı destekliyorsunuz? Basıyor makine çevirisini ortada ne emek var ne bir şey maksat yapmak olsun. Bunu görecek adam çevirir mi bay 200 IQ kullaniciadi12? Yamayı doğru düzgün İngilizce bilen adam çevirir mi eğer çevirme hevesi varsa bile bırakır. İyice değersiz, emeksiz, bas Google amcaya çevir çevirebildiğin kadar mantığının düzgün el ile tutulabilir yanı var mı? Harbi aciz bir durum bu, insanın kendine saygısı olur kendisine. Gidin öğrenin arkadaşım böyle abidik gubidik makine çevirileri ile oyun oynayacağınıza, kendinize saygınız olsun.
  • akaGWYNBLEIDD A kullanıcısına yanıt
    Sizin hesabınız farklı bir hesap ve art niyet içermekte. Şikayet edildiniz ve bloklandınız, yolunuz açık olsun.
  • Ulan bölüm ölüydü 1 hafta yoktuk neler dönmüş. Sağlık olsun, kaçırmışız aksiyonu. Başkan yama translate mi olacak, yoksak var mı çeviri ekibi.
    Ne zamandır beklediğim oyundu, hatta dün akşam da oyunu aldım. Bugün öğlen 12'ye kadar süren bir indirimi var, düşünenler kaçırmasın. İlk kez bu fiyata düştü diye biliyorum.
    https://store.steampowered.com/app/485510/Nioh_Complete_Edition___Complete_Edition/

Translate yapılacak ise işim olmaz. Ama düşüncelere ve emeğe saygı, kolay gelsin başkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ulan bölüm ölüydü 1 hafta yoktuk neler dönmüş. Sağlık olsun, kaçırmışız aksiyonu. Başkan yama translate mi olacak, yoksak var mı çeviri ekibi.
    Ne zamandır beklediğim oyundu, hatta dün akşam da oyunu aldım. Bugün öğlen 12'ye kadar süren bir indirimi var, düşünenler kaçırmasın. İlk kez bu fiyata düştü diye biliyorum.
    https://store.steampowered.com/app/485510/Nioh_Complete_Edition___Complete_Edition/

Translate yapılacak ise işim olmaz. Ama düşüncelere ve emeğe saygı, kolay gelsin başkan.
    Başkan normal yama çıkaralım diyorum engelleniyorum.Ayrica trollerle uğraşıyorum bir yandan.Sence değer mi daha fazla uğraşmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 27 Eylül 2020; 14:26:18 >

• nioh nun yokmu TR yaması ? niye bu kadar istiyorsunuz zati var piyasada TR yaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

nioh nun yokmu TR yaması ? niye bu kadar istiyorsunuz zati var piyasada TR yaması
    Ücretsiz yama linkini bulabilirseniz koyarmısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Ücretsiz yama linkini bulabilirseniz koyarmısınız.

Alıntıları Göster
    ücretlimi var sadece hmm tek bir grub mu yayınladı
    Konudan biraz uzağım başkan. Silinen mesajlar falan olmuş falan. Hiç bir oyun kimsenin malı değil, maksat sadece başkası çeviriyorken şak diye yama yayınlamamak.
  • Kolay gelsin,yama translate mi,normal mi simdiden eline saglik:)

• Ücretli yamalara karşı güzel bir hareket, böyle çalışmaların gönüllü yapılması lazım zaten desteklemek isteyen destekler bazı çevirililer oyundan pahalıya geliyor. Zaten çeviriyi parayla satmaları da ayrı bir şey yasal değil zaten. Bazılarının ücretsiz yama yapanları şikayet edip yamalarını kaldırttığını işittim bakalım durum nereye doğru gidecek. Şimdiden kolay gelsin eline sağlık ne çevirisi olursa olsun. Çevirmek isteyen buyursun ama yapana da niye böyle yaptın denmemesi lazım bence. Yamayı kullanıp kullanmamak size kalmış.
  • Etzêl E kullanıcısına yanıt
    2 yıldır translate yamaları yasaklatmışlar kafalarına göre at koşturuyorlarmış. İyice şımarmışlar, şımarıklıktan ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Yönetim hepsinin haddini bildirdi ama. Gelip ağlayanlar oldu "ühhüü ühhhüü yönetim bize bakmiyir foşik yönetimm üühhüü hühüü bu sirke bi son verin ühhüü ühüüü" diye ama yönetim yine de gözlerinin yaşına bakmadı. Haklıyı haksızı ayırdı. Ayrıca tebrik ediyorum yönetimi.

isteyen istediğini alır kullanır kimse kimseye karışamaz. Arada hala gelip translate yamaları baltalamak isteyenler var onlarda azalarak bitecek zamanla alışacaklar mecbur. Birde sığınacak bahanesi kalmayan kendine saygınız olsundan giriyor mevzuya :D yav sevmeye bilirsin anlarım da oynayan adamlara yön vermek senin ne haddine, saygıyla ne alakası var :D Bu kadar ince düşünüyorsan sen haksız kazanç yapılan bir şeye teşvik ediyorsun insanları, asıl senin kendine saygın olsun etik olmayan bir şeyleri savunma :D

• Oyunda Türkçe karakter desteği yok onları değiştirip Translate olarak yayınlayacağız.Kamuoyuna duyurulur.

kolay gelsin elinize saglık 

• güzel haber.kolay gelsin ..

Güzel haber, şimdiden elinize sağlık, tebrikler. 

• Super haber çok severim bu oyunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.