Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Anladım. Bu türe Nioh ile başlamak mantıklı mı peki? Yoksa Dark souls remaster mı almalıyım o da aynı fiyat bandında. Kütüphanede Bloodborne var bedava verilince almıştım ama henüz açmadım daha.

Alıntıları Göster
    Dark Souls 3 alın 1'i sonra alırsınız bu mekaniğine alışkın olmadığınız için 1'deki hantallık sizi zorlayabilir.ayrıca bu türün öncüsü zaten souls oyunları hatta bir çok oyuna ilham kaynağı olan bi oyundur.
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Upgrade fazla olsun, hikaye olsun, silah ve zırh çeşitliliği olsun, birde zor olsun diyorsan Nioh. Ama Devil May Cry gibi aksiyonu hızlı olsun 1 ve 2. oyuna göre hızlı olsun ee birde kolay olsun diyorsan Dark Souls 3. Dark Souls 1 daha yavaş ve yalnızlık hissi veriyor ama güzel oyun.

Yeni başlayacaksan eğer DS3'den başla elin alışır kolaylığa ve oynanışa daha sonra Nioh denersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametcalik24 kullanıcısına yanıt
    Dostum onu kullanmak için Black Smith'den bir şey yapıyorduk ama unuttum. Arkadaşa sorayım cevap verince özelden yazarım olur mu? Kusura bakma geç gördüm

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Nioh bana sadece Hino-Emma ile boss fight yaparken zor geldi. Daha sonra talismanlari falan kesfedip oyuna alistikca DS serisine gore bence cok daha kolaydi. Ozellikle Sloth ve Carnage bir cok boss fight'i gereginden fazla kolaylastiriyor.

• Doğrudur lakin ilk oynayan ve hiç bilmeyen birisi olduğundan arkadaşa Nioh daha zor gelecektir. Tabi kendi bilir istediğinden başlayabilir.. Birde şu var 3 adet Souls oyununu toplasan Nioh'da ki Black Smith ve eşya çokluğuna yaklaşamaz

PS4'e uzun zamandir samuray oyunu bekleyen biri olarak Nioh'a bayildim zaten. Demek istedigim bazi buyuler oyunu gereginden fazla kolaylastirmis. Yoksa blacksmith'teki detaylar, zirhlari set yapma vs. bircok rpg oyundan bile cok daha iyi.

olur hocam teşekkür ederim
  • Zorluk isteniyorsa way of demon ve üstü ng lerde oynamak lazım. Şu an ban way of nioh a geldim 530 küsür level oldum oyun acayip zorlaştı.

• karikaturizma kullanıcısına yanıt
    En son leveliim bende zorlanıyorum bazen de tek yiyorum

• Arkadaşlar şu linkte oyunun gerçek hikayesini anlatıyor okumanızı tavsiye ederim

https://mutlakaoku.com/nioh-oyununun-gercek-hikayesi-william-adams-nam-i-diger-miura-anjin/
    750 level mi hocam sizin?
  • auslaender kullanıcısına yanıt
    750 evet
  • Şu bitane tachibana mı bi eleman var beni düelloda fena faka bastırıyor bir türlü geçemedim.
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Zorlandığınız düelloları sona bırakın. Hem güçlenmiş hem de oyunu daha iyi çözmüş olursunuz.

• bu oyunu yapanların ben a.koyayım, dark souls özentileri. DS1,2 ,3 ve hatta BB bitirmiş biri olarak yazıyorum, bunların tırnağı etmez.

atmosfer tmm, oynanış tmm, sürekli oyuncuyu faka bastırma halleri, sizi aşağı atan yarasalar, sagda solda gizlenmiş düşmanlar, mimic chestler bunlarada eyv. Ama bossları saçma sapan hem tekdüze ve zevksiz hemde hepsi tek atıyor, ne level ne zırh. yaw DS serisinde bossları bile parryliyordun. Şimdi bu oyunda şu denizdeki solucan boss u ne aq. 5 kişi coop aldım yanıma hepsi suya fln düştü geberdi. insanı sinir etmke için oyun yapmışlar resmen bu düşme oalyını o kadar abartmışlar ki, DS1 in meşhur okçuları vardı , oynayan bilir, orda bile bi asalet vardı, insan hırs yapıyordu. bu ne allasen bi sağa sola atlıyor, yanına gitsen tek atıyor sağı solu denize düşüyor.

para vermesem yüzüne bakmazdım bide Ekim ayı Plus da da verilecekmi sanırım.
  • hitman kullanıcısına yanıt
    Kızma hocam hemen oyuna. Yardım lazımsa gelirim. oyunda birkaç trick bilmek lazım onun dışında oyun kolaylaşıyor git gide. Güçlendikçe daha rahat oynanıyor. İstediğin bölümü tekrar tekrar oynuyorsun. Skilleri ve ekipmanları doğru yerleştirmek lazım.

Dostum o dediğin yer oyunun en sinir bozucu ve bossu. Orayı geçtikten sonra rahat oyun.

• Bossun taktiği var, kılıcına ateş bas daha fazla hasar verirsin bir de yavaşlatıp defansını düşürürsen kolayca geçersin

co-op ile geçtim ama olay geçmek değil, Aslında cevap Sekiro: Shadows Die Twice.

Nioh souls serisinden esinlendi ve mekaniklerini bariz şekilde kopyalayarak samurai&edo dönemine uyarladı. şimdi from software öyle olmaz böyle olur diye koyacak önüne.
    Nioh hakkında yanlış düşünüyor ve gereksiz yere ön yargı yaparak oyuna haksızlık yapıyorsun. Emin ol sekiro nioh dan daha zor olacak

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.