Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus1981 kullanıcısına yanıt
    zaten sorunda orda arkadaşım uncharted ı bebeler alır nioh demon souls dark souls bloodborne gibi oyunlarıda oyun oynamasını bilnler alır uncharted iyi bir oyun belki saydıgım oyunlardan daha başarılı olabilir makine aldırmada ama bu tip oyunları sevenlere hiç birşey anlatamassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

cok sanslısınız ya.bloodborne u hiç oynamamış şimdi sıfırdan başlıyor olmayı ne cok isterdim.
    bu arada bloodborne dark souls kadar zor değl diyen olmuş yukarıda :) sadece bir smiley yetecektir iki oyunuda oynayanların anlaması için.

Hocam bloodborne 0 dan ilk defa baslayan o sanslı kisi ya benim ya da cok sanssız biriyim :D oyuna sabredip devam edip edememem belirleyecek bunu :) birkac sey sormak istiyorum size.

1.en merak ettigim ilerlerken öldük diyelim ki surekli olabilecek bir sey :) ve vaktimde yok oyunu kapattım diyelim.daha sonra oyuna girdigimde öldügüm yerde ruhumuz durmuyor galiba degil mi? O ruha fokunmadan oyundan cıkmamız gerekiyor galiba.

2.merak ettigim yanımızda 20 tane enerjiyi arttıran iksir gibi seyden var diyelim.(ismini unuttum :) ) bi bossla kapısırken hepsini tukettik öldük diyelim.tekrar bonfireda basladıgımızda 0 iksirle mi baslıyoruz yoksa fulleniyor mu? 3.merak ettigimde genellikle 2 bonfire arası cok uzak oluyor mu.gerci gidilen yere gore degisir bu ama ginde 1-1.5 saat oynayarak 2 ayda falan bu oyun biter mi mesela.yoksa bi basladık mı baya baya zaman mı harcamak gerekiyor her oturusta.gerci bu oynayanın kabiliyeti ile ilgili biraz da tabi :)

4.ve son sorum da en kolay farmlama yontemi nasıl oluyor bu oyunda :)

Cok uzun oldu biliyorum ama bu aksam baslamayı dusunuyorum.cevap verirseniz cok sevinirim.ve oyunda cozemedigim seyler oldukca,hem size olsun hem oyunun kendi forumunda olsun sorular sorup,cozum bulmaya calısacagım mecburen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bloodborne yüzünden başka oyun oynayamaz oldum.Umudum nioh ama Türkçe değil.

Last of us ve Bloodborne'u asla unutamayacağım.

Bloodborne hastalıktır çünkü diğer oyunlar hep kolay geleceği için tat vermemeye başlar.

Bonfire arası diye bişey yok biri en baştadır diğeri de en sondadır ve arada bi kapı Vs vardır.İlk Bonfire aslında sonuncu gibi bişey oluyor.

Ölünce başa dönersin,ölmeden çıkarsan aynı yerde kalır.

Her bossun bi taktiği var ama temeli agresif oynamaktır.

Hp 50

Stamina 40

Kanrengi 50

Güç 50 Ve oyundki ilk silahın testere satırı olsun.

Evylin silahın düldül atın olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Bloodborne yüzünden başka oyun oynayamaz oldum.Umudum nioh ama Türkçe değil.

Last of us ve Bloodborne'u asla unutamayacağım.

Bloodborne hastalıktır çünkü diğer oyunlar hep kolay geleceği için tat vermemeye başlar.

Bonfire arası diye bişey yok biri en baştadır diğeri de en sondadır ve arada bi kapı Vs vardır.İlk Bonfire aslında sonuncu gibi bişey oluyor.

Ölünce başa dönersin,ölmeden çıkarsan aynı yerde kalır.

Her bossun bi taktiği var ama temeli agresif oynamaktır.

Hp 50

Stamina 40

Kanrengi 50

Güç 50 Ve oyundki ilk silahın testere satırı olsun.

Evylin silahın düldül atın olsun

Hocam deamon souls serisini az cok oynadım cok onceden.ama pek hatırlamıyorum.bonfire arası yok derken onu biliyorum zaten eger bana dediyseniz tabi :D benim merak ettigim öldük diyelim.sonra tekrar canlanıp gidip ruha dokunmadan oyunu kapatıp cıktım diyelim.sonra oyuna tekrar girildiginde öldüğümüz yerde ruh duruyor mu yoksa cıktıgımız icin oyundan kayboluyor mu :) bi de can yenileyen iksir ile ilgili bi sorum vardı.onun da cevabını merak ediyorum acıkcası :D

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kan yankısı aynı yerde duruyor.Taki onu almadan ölürseniz son kan yankınız kalıyor.Yani üst üste ölürseniz emekler boşa gidiyor.

Ders binası 1.kat,eski yharnamdaki kurtlar,mergonun tavan arası farm bölgeleri.

Kan şişelerini kasmanız yada satın almanız lazım.Depoda fazlası stok oluyor.En fazla 20 rünlerle 27 adet oluyor.İlk etapta can güç yetenek ve staminayı eşit götürmeye çalışın.Son level 544.

50 can

40 Stamina

50 Güç

50 Kanrengi yapın.

Tabi lanetlilerden kancevheri düşürün.

• Arkadaşlar bloodborne un kendi konusu mevcut...

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    birader ben cvp lıyayım bari öldükten sonra makınayı kapatıp yarın açsnda ruhların orda hiç bir yere gitmez artı kan şişesini kastettin galiba o konuda hiç merak etme oyun oyönden çok merhametli oyuna alışırsan eger bırakamazsın + öyle 1 saat 2 saatla oyun bitmez kolay kolay
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Evet tür o. Denemeye değer ya. Sabırlı oynarsanız bence halledebilirsiniz.

• Bu oyun da o tarz diye sanırım muhabbet bloodborne A kaydı

• Bu öne sağa sola kayma hareketi yapıyor sürekli oynayanlar bb dekine benziyor nasıl yapıyorlar bunu? Ben demolarda yapmamıştım bunu kaçırmısım demekki ama sanki eski videolardada yoktu böyle birşey

• gitti gidiyora adam 349 koymuş şaka gibi.aynı ilan 2 3 saat önce 299 du.millet kafayı yemiş.
  • Mkiceandfire kanalında sağlam oynuyorlar oyunu üstelik comment te yok full hd ye alın izleyin

• Nioh | Defy Death - Launch Trailer | PS4

• 3 buçuk saat soluksuz oynadım arkadaşlar. Ben çok beğendim. Evet beta'ya göre kolaylaştırılımış ama öyle aşırı kolay da değil, biraz daha bb zorluğuna inmiş ama yine çok zorlayan npcler var. İlk bölüm tutorial tadında olmuş, onu izleyip bu kadar da kolaylaştırmışlar demeyin, ilk bölümün bossu dahi npcler kadar kolay, tamamen oyunu öğretmek için yapılmış. 2. Bölümün boss'una gelip kapadım bende. Yalnız oyunda ayrıntı ve item sayısı çok. Ama tabi açık dünya olmadığı için sağ sola çok dağılamıyorsunuz, pek kaybolma ihtimaliniz yok. Açıkçası bu durum beni biraz rahatsız etti. Şimdiye kadar rakip çeşitliliğinden memnunum. Hepsinin farklı saldırıları ve farklı zayıflıkları var. Cidden rakibe göre stand ve silah değiştirmeniz gerekiyor. Belirli rakiplere göre high ya da low çok farkettiriyor.

Ben şu ana kadar gayet memnunum oyundan. Sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Ha bi de ikili üçlü kişilere dalmaya çalışmayın, gerçekten çok çok zor oluyor rakip bir araya geldikçe, mümkün oldukça ayırmaya çalışmak gerek rakibi. Siz biri ile uğraşırken, diğerleri hemen arkanıza geçip kombo yapmaya çalışıyorlar, baya zorluyor bu durum, iki kere vurayım şuna dediğiniz anda arkanıza geçen ikinci npx indiriyor baltayı kafanıza. Bir de DS'deki gibi ağırlık çok etkiliyor belirli seviyenin üstüne çıkarmamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastiko_92 -- 8 Şubat 2017; 4:46:24 >

• Parry nasıl yapılıyor arkadaşlar

• fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Oyunda bulusmayi denedinmi? Hangi item la nasıl bulusuluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

cok sanslısınız ya.bloodborne u hiç oynamamış şimdi sıfırdan başlıyor olmayı ne cok isterdim.
    bu arada bloodborne dark souls kadar zor değl diyen olmuş yukarıda :) sadece bir smiley yetecektir iki oyunuda oynayanların anlaması için.

Genel olarak soyledim. Ssna zor gelmiş olabilir. Isin mantigini kaptiginda zorluk yok, bb zirh agirligi bile yoktu rüzgar gibi ucuyorsun +3-4 de 2.5 saatte bitirfik oyunu. nioh zorlugu yada bb, ds sabirli olmak, basladim dalayim kese kese gideyim diyorsan evet zor.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serqan_ -- 8 Şubat 2017; 13:32:0 >

• Oyunu kutulu bulabileceğim bir yer var mıdır? Yoksa oynayanların tümü dijital mi almış durumda? Malum 3. dünya ülkesi olduğumuz için adil kullanım kotası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiib

Oyunu kutulu bulabileceğim bir yer var mıdır? Yoksa oynayanların tümü dijital mi almış durumda? Malum 3. dünya ülkesi olduğumuz için adil kullanım kotası var

Ben de daha bulamadım spotçularda v.s. Titanfall 2 de oyun çıktıktan 1 hafta sonra gibi spotçulara gelmişti. Bu da öyle olur herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.