Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hak edip etmedigini neye gore belirliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Yavhu ps1den beri ps oynarım.

Benimle uğraşmaya çalışma ben xbox ya da pc troll ü değilim.

Ne hikayesi vay be dedirtecek ne de oynanış, ne de mekaniklerini, ne de görselleri.

Bazı oyunlar vardır ps aldırır adama.

İşte bunlar Exc oyunlardır.

Ama bu oyun için ps alır mısınız bir sorun kendinize.

Gerginlik yaratmayın boşuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperozlu

Bugun ise gitmedim, bari nioh oynayim dedim. Hala tr psn de oyun acilmamis. Sansa;

Co op oynamak isteyen ekleyebilir.

ardaozlu

Saat işliyor tr psn gece 1 de açılacak

• Başıma bir şey gelmeyecekse(malum ps fanboylari baya fanatikler) oyunu beğenmedim. Az önce yaklaşık 1 saat canlı yayın izledim. Mekanlar ve saldırı animasyonları çok tekduze olmuş. Bari bitirici vuruş animasyonu ekleselermiş. indirime girince alınır ancak. indirime girmesinin de uzun süreceğini sanmıyorum.

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Gerginlik yaratan sensin, attığın şu mesajın agresifliğine bak! Bir şey iddia ediyorsun, ben de neye göre belirlediğini soruyorum, madem eleştiriye bu kadar kapalısınız yazmayın o halde.

Özel oyun olup olmaması da saydığın o kriterlere göre de belirlenmez ayrıca, kişiye göre belirlenir. Sen Uncharted için konsol alırsın bir başkası Crash için alır, ben saydığın hiçbir kriteri doğru düzgün barındırmayan Xenoblade Chronicles için Wii almış biriyim, bir iki sayfa geriye git bakalım bir arkadaş Nioh için ne demiş, "Oyun ps4 aldırtır cidden" istediğin sormuş kendisine belli ki... Bence de haklısın, gerginlik yaratma boşuna.
  • Gençler merhaba.Bu oyunun türü nedir acaba?Benim bu tür oyunlarda pek gözüm yoktu ama bu oyunu görünce alıp oynayasım geldi Kısaca bu tür oyunların amacı nedir?Daha önce bu türle ilgisi olmayan birine ne önerirsiniz?Bu türe bu oyunla mı başlamak gerekir yoksa başka önereceğiniz bir oyun var mı?Beni aydınlatabilirseniz sevinirim.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bazı insanları anlamak mümkün değil.

Dönde zıt giden kimmiş bak bakalım.

İlla insanın sinirlerini bozacaksınız.

Birşey de yazamıyoruz artık foruma.

İyice ilkokul seviyelerine düştü.

Sen bu oyunu yakıştırıyorsan exc olmasına ne yapıyorsan yap.

Ben yakıştırmıyorum işte o kadar.

Al sana agresiflik şimdi ne alıntıla ne cevap yaz varsa derdin özel mesaj at.

İnsanı delirtirsiniz yeminle.

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Dostum bence abartıyorsun. Adam sana insani şekilde neye göre belirliyorsun demiş. Adam mesela önceki sayfalarda anlatmış oyunun bu yönü güzel,şu yönü güzel diye. Senden de beğenmediği yanları sormuş medeni şekilde. Böyle bir soruya neden böyl agresif cevap verdiniz ki ?

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Oyun türü rpg olarak geçiyor. Bu tür allah ne verdiyse saldırmayı değil de ( god of war gibi oyunları kastediyorum) daha çok taktiksel yaratıkların hareketlerine göre sabırlı şekilde oynamanızı istiyor. Delirtir,sinir hastası eder bu oyun türü ama karakteri geliştirdikçe bosslara ölmek bile zevk vermeye başlıyor. Kısacası sabır lazım. He bir de ds4'ü sinirsen kırdırtmayacak bir öfke kontrolü.

• Tam bana göre oyun be, boss'lar delirtmese bari demoda çok zorlamıştı. Ayrıca yapımcı firma Sony ile anlaşma yapmış, ticari bir ortaklığa girmiş nasıl pc'ye çıkmasını bekliyorsunuz. Koca koca firmalar milyonlarca dolarlık anlaşma imzalıyorlar, sen yakışmadı diyorsun çok geçerli bir kriter gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Gerginlik yaratan sensin, attığın şu mesajın agresifliğine bak! Bir şey iddia ediyorsun, ben de neye göre belirlediğini soruyorum, madem eleştiriye bu kadar kapalısınız yazmayın o halde.

Özel oyun olup olmaması da saydığın o kriterlere göre de belirlenmez ayrıca, kişiye göre belirlenir. Sen Uncharted için konsol alırsın bir başkası Crash için alır, ben saydığın hiçbir kriteri doğru düzgün barındırmayan Xenoblade Chronicles için Wii almış biriyim, bir iki sayfa geriye git bakalım bir arkadaş Nioh için ne demiş, "Oyun ps4 aldırtır cidden" istediğin sormuş kendisine belli ki... Bence de haklısın, gerginlik yaratma boşuna.

Dostum bir oyunun özel olup olmaması kritere felan bağlı değildir 😂 Bir bakarsın nioh için bir kişi ps4 almış ama uncharted için alan 1000 kişi olmuş. Kriter oyunun kalitesine bağlıdır.Nioh bir ex oyun olamaz asla.Siradan bir oyundur.Rpg hastasi ve zor oyunlari seven arkadaslar beğenebilir gayet normal.Fakat hic bir zaman bir ps4 aldiracak kapasitede değil

• Dark Souls'a aşık olan(daha doğrusu Bloodborne dahil tüm souls oyunlarına), 3. oyunla beraber bitişini duyduğumda ağlayacak kıvama gelen ben, maalesef beğenmedim.

Asya konsepti, mitosu bir gitmemiş sanki bu oyuna. Vuruşlar biraz ninja gaiden'i anımsattı. (yapımcının aynı olduğunu biliyorum)

Arafta kalmış bir oyun gibi geldi. Yaklaşık bir 4 saat arkadaşımda oynadım. Hani olmasa da olur denilebilecek bir oyun.

Nitekim kesinlikle kötü bir oyun değil. Temayı beğenene mutlu mesut oyunlar dilemekten başka kelam edilemez.

Ama benim gibi çok fazla Asya, Japon, Çin temasından hoşlanmıyorsanız, hiya hiyo yapıp saliselerle kılıç sallayan karakterler hoşunuza gitmiyorsa ayrıca ben ne kadar sevsem de(ve bu oyunun bir artısı sayılsada) özellikle ama özellikle Souls oyunları gibi zorluğa ve karşındaki en ufak düşmanı dahi ciddiye almaya gelemiyorsanız bulaşmayın.

Bu arada oyun önce PS3 için duyrulmuş sonrasında ise bildiğiniz evrim geçirmiş, tekrar tekrar yapım sürecinin üstünden geçilmiş ve yapıma başlangıcı da bayağı bir öncelere dayanan bir oyun. Dolayısı ile görsellerden çok bir şey beklemeyin, yaşlarını belli ediyorlar. Souls oyunlardan geride, atmosfer ve görsel bazda, özellikle teknik açıdan, bunu bir kere söyleyeyim.

Onun haricinde ortalama, indirimdeyken alınabilecek, meraklısını incelemelere göre tatmin etmiş gibi gözüken bir oyun. Ben şimdilik rafa kaldırdım.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 7 Şubat 2017; 17:30:19 >

• Bu senenin sürprizi benim için bu oyun. Vasata yakın bir oyun bekliyordum çünkü oynanış mekanlar grafikler öyle duruyordu ama bildiğin Dark Souls oyunlarıyla aynı puanları almış demekki çok derinlikli ve detaylı bir oyun.

• Ortalama 9 üstü almis bir oyuna vasat demek abestir boşa tartışma nioh ex bir oyundur. Satisda çok iyi gidecegine inaniyorum son demoda bunu gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 7 Şubat 2017; 17:34:42 >
  • asus1981 kullanıcısına yanıt
    Ben de bir kritere bağlı olmadığını söylüyorum zaten, farklı bir şey söylemedim. Kaç kişinin aldığı da önemli değil, o bir kişi Nioh için PS4 alıyorsa olay bitmiştir, kapasitesini tartışmaya kimsenin hakkı kalmıyor. ÇÜnkü söylediğim gibi konsol aldıracak oyunun değeri kişiden kişiye değişir, bunların belli kriterleri yoktur.
  • arkadaşlar otoritevari keskin mesajlar çok itici görünüyor göz yoruyor, neyin exc olacağının bir ölçüsü yok çok konsol sattırmayan oyun exc olamaz diye bir kuralda yok, türü beğenirsiniz beğenmezsiniz ama oyun şuan metada 44 inceleme 8,7 puanda kullanıcı yorumlarıda 9,0 da bunun türkçe meali türü sevenleri çok büyük ihtimalle mutlu eder, türe mesafeli olanlar içinde türe bir cazibe yaratacak potansiyelde olabilir.
  • bu oyun exc olamaz gibi bir argümanı da ilk defa duyuyorum.
  • Saçmalamışsın kardeş. Kafandan bir şeyler uydurmaya çalışmışsın da olmamış
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Daha ne argümanlar duyarsın dur hele hayat uzun.

• Lords of the fallik bu türden mi yoksa?Öyleyse benim için sıkıntı olacak ama denemeye değer.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.