Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atmosfer maalesef beni etkileyemedi dark souls ve bloodborne gibi, elbet oynayacağım ama bu ay horizon zero dawn'a ayırdım bütçeyi.
  • Beni bu oyunda ikilemde bırakan şey ilerleyiş sisteminin görev tabanlı olması oldu. Beta sonrası da yazmıştım oyunda DS'lerdeki gibi açık bir harita tasarımı bekliyordum ama menüden görev seç gir olması ve üstüne görev sayısının da beklediğimden daha az çıkması biraz hayal kırıklığı yarattı. Muhtemelen ben de Horizon ve Mass Effect'den sonraya bırakacağım bu oyunu.
  • Pc oyuncusu olarak; Nioh, Bloodborne ps 4 aldırtır :) Nioh izlediğim,okuduğum kadarıyla cidden çok güzel bir oyun olmuş. Ps4 sahipleri şanslı cidden :)
  • Video'yu izlerken keike son boss Nobunaga olur dedim ve ;

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Video'yu izlerken keike son boss Nobunaga olur dedim ve ;

Video iyice gaza getiriyor. 6 şubatta download başlıcak gece 12 den sonra tr psn başlar.
  • Tr psn de downlod başladı. 51 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ign

9.6 vermiş !!!!
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Abi siz bu rpg oyunlarından anlıyorsunuz galiba,önerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 6 Şubat 2017; 18:53:19 >
  • 51 gb mı oyun hay masallah

• Acaba Beta'daki kadar zor olacak mı, yoksa kolaylaştırdılar mı? Enis kirazoğlu oyunun kolaylaştığından bahsetti. Eğer Kolay olacaksa almayı düşünürüm, fakat zor olacaksa hiç bulaşmayacağım
  • Oyunu almak isteyen varsa sec talibim...

• Twitch te ejderha murat sönmez oyuna başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef Stamina bittiği anda damage alındığında hareketsiz kalma durumu devam ediyor,zaten oyunun yapısını buna göre yapmışlar..

"Yokai" denen zımbırtı için "Ki" olayını getirmişler,zor olan oyunu biraz daha zorlaştırmışlar..

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Al oyna

• Valla oyuna sanırım son anlarda eklenen bir zincir var herkez bununla oynuyor. Ciddi anlamda hızlı ve etkili. Ben hatırlamıyorum ayrıca bu zinciri demolardan.

• Bunda arkadas cagirma olayi nasil betalarda hep tek oynadim, souls mantigi gibi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bunda arkadas cagirma olayi nasil betalarda hep tek oynadim, souls mantigi gibi mi ?

Oyunu save ettıgın tapınak tarzı yerler varya oradan summon vısıtors dıyorsun

• Silahın ismi Kusarigama. Önceki demolarda hatırlamıyorum fakat son demoda ben de bu silah ile oynamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bunda arkadas cagirma olayi nasil betalarda hep tek oynadim, souls mantigi gibi mi ?

Oyunu save ettıgın tapınak tarzı yerler varya oradan summon vısıtors dıyorsun

Eyvallah dostum yardimli chat yaparak zevkli olabilir.

• Oyun ps4 aldırtır cidden :) Pc'ye çıksa keşke,imza kampanyası başlatılmış ama pek birşey çıkmaz o işten :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.