Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu şu Ki muhabetiyle fazla zorlaştırmışlar,o savaş anında bi Ki ye dikkat etmek r1 le geri toparlamak filan işi zorlaştırmış. Onun haricinde zorluk dark souls ve bloodborne gibi. Ve bence bu zorlu Ki işi biraz oyunu baltalımış, onun haricinde item çeşitliliği ve kendini güçlendirmek i.in farm yapma işi oyunun zevkini arttırmış bence. Şu dövüş anında ki geri toplama işi olmasaymış harika olurmuş zaten oyun zor çünkü, çoğu oynayan herhalde benle aynı fikirdedir.
  • Yardıma gelecek olan yok mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Bu tarz oyunları sevenlere saygı duyarım ama benden uzak olsun böyle rpg özelliği ağır basan en ufak bir hatada ölüp checkpoint noktasından tekrar başladığımız ve oyun oynamayı, basit,insanı eğlendiren ,yormayan bir etkinlikten; sıkıcı ,stres dolu karmaşık bir etkinlik haline getiren bu tarz oyunlar benden uzak olsun.Devil my cry ,Ninja Gaiden,Onimusha gibi oyunlar tarih oldu ve onların yerini bu tür karmaşık ,zorluk düzeyi yüksek oyunlar aldı..Yukarıda saydığım oyunlara ,yeri geldiğinde zor boss savaşlarının da olduğu ,ara videolarla,geçtiğimiz bölümlerle insana keyif veren oyunlara bu saçma sapan ps4 döneminde hasret kaldık.

söylediklerine katılıyorum keşke herkes'e hitap eden bi oyun çıkarsalar daha iyi olurdu : mesela easy seçeneği koysalar ölünce checkpoint noktasından başlamasa öldüğün yerden başlasa filan gibi ....

Ninja Gaiden1-2,Onimusha1-2-3-4, darksiders 1-2 kolay kolay gelmez bi daha ......

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Yardıma gelecek olan yok mu ya

Bulusma varmi ben tek kestim bossu giristede hic kimseleri görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sonuna geliyorum ama ölüyorum hep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Yardıma gelecek olan yok mu ya

Bulusma varmi ben tek kestim bossu giristede hic kimseleri görmedim.

evet vat. pray yapilan yerlerde summon friend gibi bi secenek vardi onu tikliyorsunuz.
  • Oyunda blacksmith nerede varsa nasıl gidiliyor

• Beyler Bloodborne kadar varmı zorluk seviyesi ona göre hiç bulaşmayım diyorum ;)

• Oyun BB ve DS nin samuray versiyonu olmuş.Güzelde olmuş yalnız bosslarda vuruş dengesizliği var.Biz hiç vuramıyoruz o tek atıyorBiraz ayar yapmaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Beyler Bloodborne kadar varmı zorluk seviyesi ona göre hiç bulaşmayım diyorum ;)

Daha zor.
  • Blacksmith ve online olayını hallettim Boss'u kesmek gerekiyormuş öncelikle

• Tachibana'yi kesebilen var mi, oraya gidince geri de donemiyorum lvl 17 de kaldik, adam neredeyse tek atiyor. Canini yariya kadar indirebiliyorum otesi yok, herhalde kesilemesin eziyet cektirsin diye koyulmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Tachibana'yi kesebilen var mi, oraya gidince geri de donemiyorum lvl 17 de kaldik, adam neredeyse tek atiyor. Canini yariya kadar indirebiliyorum otesi yok, herhalde kesilemesin eziyet cektirsin diye koyulmus.

Hocam cok bela bir herif o ya,Allah'in manyagi normal hareketi yok sürekli combo ve süper yapiyor..Baya ugrastirdi ama bu silah ile kestim :D

• quote:

Tachibana'yi kesebilen var mi, oraya gidince geri de donemiyorum lvl 17 de kaldik, adam neredeyse tek atiyor. Canini yariya kadar indirebiliyorum otesi yok, herhalde kesilemesin eziyet cektirsin diye koyulmus.

Kestim ben ama yaklaşık 3.5 saatimi aldı. İyice kavradım herifin hareketleri. Hatta su şarj edip dash attıgı harekette hangi mesafede durmam gerektiğini çözmüştüm kaçmıyordum bile. Dash atınca tam önüme denk geliyordu

• quote:

Ben kestim ortak, biraz zaman alıyor ama hareketlerine alışınca rahat rahat kesiyorsun.

Bu sırada geri dönebilirsin. Bir tane çiçek var hatta iki tane var. Birini istediğin kadar kullanabiliyorsun ama bütün soullar gidiyor mission ekranına dönünce.

Aynı çiçeğin bir versiyonu daha var ama limitsiz kullanım yok. Onu kullanırsan eğer, soul kaybetmiyorsun.

Items menüsüne bak harakiri kılıcının üstünde bir tanesi.

Bu sırada bu düello videom;

Bu da twilight görevinin Ogress'i, Japonların boss yaratma kabiliyeti bir ayrı valla

• İlk mekanın 25 levellik halindeki son yere geldim demo bitti lanet olsun ne olduğunu göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 23 Ocak 2017; 3:27:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Beyler Bloodborne kadar varmı zorluk seviyesi ona göre hiç bulaşmayım diyorum ;)

Daha zor.

EyvAllah beyler uzak durayım o zaman.

• En sondaki samuray boss abimizi hem spearla hem de katanayla kestim. 3 saatte çözebildim samuray abimizi. Ama kestikten sonraki haz paha bicilemez. Bi an kendimi samuray sandım. Her boss sistemi çozene kadar zorluyor, sonrasi keyifle kesiliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: parola13

En sondaki samuray boss abimizi hem spearla hem de katanayla kestim. 3 saatte çözebildim samuray abimizi. Ama kestikten sonraki haz paha bicilemez. Bi an kendimi samuray sandım. Her boss sistemi çozene kadar zorluyor, sonrasi keyifle kesiliyor :)

Bende baktım olucak gibi deil, düşük level ve silahla gittim. 15 dk denedim her seferinde yere seriyor. Meydana ciktiginda sol tarafta bir kaya var orda onu döndüre döndüre kestim. Kayanin arkasinda onu öne alinca samuray abi atak yaptiginda hamlesi kayaya geliyor. Orda kacarak yaklasmadan uzun baltayla kestim. Son canina dogru kafaya bombalari attım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 23 Ocak 2017; 7:38:12 >

• güzel taktik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.