Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıfırlamak mümkün adını hatırlamıyorum ama bir item var onunla. o diğer açılmayan yeteneklerin dojosu var onu tamamlaman lazım ayrıca diğer geliştirme mevzuları içinde düşük seviyelerde bulmak zor way of the nioh yoluna ilermenen lazım orada toplayabilirsin daha üst seviye eşyalar içinde abyss moduna girmelisin. ben kusarigama ile oynadım sonra balta buildi yapmıştım. en iyi silah bence kusarigama ona yoğunlaşmanı tavsiye ederim. ayrıca buff lar bunları basarak oynamalısın mesela bir ekipmana ki boşaltınca buff veren dalgayı koyuyorsun ki boşaltıyorsun buff alıyorsun sonra spriti çağırıp veriyorsun çoşkuyu. öyle düz vuruşlarla oynamak zor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Birader sen bu oyunlar konusunda forumda gördüğüm en değişik(iyi anlamda) adamsın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Birseysoylicem kullanıcısına yanıt

tşk cvp icin..

o dedigin item biliyorum,amritalari kullanarak level mi sifirliyoruz,sonra hepsini dextery mi ne ona basiyoruz falan filan.. yoksa learn skill deki tüm secimleri sifirlayan baska item mi var orasini bilmiyorum..dojo yu da anladim..ordaki gorevleri yapman gerek..way of the nioh abyss buff mufff neyse onlari da bulamazsak Allah yolunda devam NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nası yani hem denişik hem iyi NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 

• ben bunun kadar zalim bir zihniyetle tasarlanmış boss saçmalığı dolu bir oyun gormedim..yememiş içmemiş
    Okatsu denen kıçına jet motoru kaçmış hatun tasarlamış herifler..başım döndü bıraktım..

Bir o kadar da tatlıdır kendileri. 😉

• hemde efsane tatlıdır

• zalımın kızı saniyede 3 duvarda birden olabiliyo..bizim semirmiş ayvan samuray donunu toplayacak zaman bulamiyo

• NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88

Wise'da yavaştan turuncu düşer ama çok nadir. Nioh zorlukta turuncunun da işe yarayan yaramayanı ayıklamaya başlarsın.
    Ha birde 999 katlı -Abyss- modu var,turuncunun tillahı düşer.

• Zamanında konunun sahibi arkadaşın kendi Youtube sayfasına attığı build videolarla build yapmayı öğrenip abyss'de ortalığı birbirine kattığım zamanlardan kalma bir paylaşımım.

Edit:Sanırsam konun sahibi ya değişmiş ya ben yanlış hatırlıyorum. E.c.i nickli arkadaşın kendi sayfasında paylaşımları yol göstermişti bana.

https://www.youtube.com/watch?v=LNA2GqH2LYs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 18 Nisan 2022; 3:44:0 >
  • final boss diye yedi kocalı hürmüz gibi bilmem kaç kafalı icati gordukten sonra bu japon yapimcilarin fazla zekâ zehirlenmesi yasadiklarina emin oldum..çatı da güvercin pesindeki kedi gibi son sistem paçoz samuray..heyy yavrum hey...kesinlikle şu zamana kadar gordugum en gerizekali finali olan oyun..saçmalığın nirvanası..hayir ne gerek var buna onu anlamiyorum,noluyo yani 7 kocalı başlıklı hürmüz değilde paşalar gibi samuray dövüşü yapsan finalde bişey mi batar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 30 Nisan 2022; 3:8:50 >
    İlk karşılaşmada beni de ayar etmişti.

• tarzı sorunlu bir oyun..sapıkça agresif,zorlukla ilgisi yok bunun bence.. bazi karakterlerde oyuncuyu irrite edecek gereksiz bir saldirganliğa maruzsun..bazen item kullanamiyorsun, sülük gibi takipçilik var...laa bi dur laa kitapsiz yokai diyorsun surekli...birkac submission disinda bitirdim ama bazi karakterler ve bolumler nedeniyle hayatimda gördüğüm en irrite edici oyun..o uçan ustura gibi karakterler çok sinir bozucu..bloodborne bunu 100 e katlar duvara vurur sonra 5 e böler gömer geçer keyif ve kalite olarak..neyse,aman aman uzak dursun nioh 2, beş lira bile olsa para verip almam..NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 

Aylardır söve söve bitirdin oyunu :)

Soulslike'ların çoğu yine Japon'lardan geldiği için hepsi ayrı tuhaf.Yine de çok keyifli oyunlar.

• Living weapon un kullanim.suresi en kolay nasil uzatiliyor..level puanlari sipirit e vermek disinda..living weapon duration iceren zimbirtilar mi kuşanmak gerek ayrica..bakiyorum videolarda bazilari epey uzun sure kullanip isi cabuk bitiriyor..ikili boss olan submission larda sipirit stone kullanip yenilemeyi aktif etsende living suresi kisa kalinca yine yetmiyor..

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 Magatana önemli bir de clan seçimi yapıyorsun clanda living weaponu etkiliyor.

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt

tşk..işin gicik tarafi oyun bitti bir tane set tamamlayacak sekilde parcalar denk gelmedi ayni işe yarayacak..abudik gubudik zirhlar..NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 

hayabusa yapıyorlar genelde farm yapabilirsin. abyss e gidebilirsin orada her şey düşer. çok da bir numarası yok oyunun bir kere bitirdiysen gerisi zaten hep tekrar :)

Ne oldu birader hani bırakıyordun oyunu. Living weaponlar,durationlar vs. vs. Sardı galiba oyun seni.
    Stockholm sendromu misali nefret ettiğine aşık oldun. 😉🤪

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.