Şimdi Ara

Nioh (2017) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
6.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda böyle lanet bir oyun görmedim 2. haritadaki kanatlı karı bossunda çıldırdım sildim oyunu.
  • %100 olarak bitirdim , DLC ler çok daha zordu genel olarak , "New Game+" geçme zamanı.

Not : 500 KB civarında bir update geldi , extreme minor bir hotfix olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 24 Kasım 2017; 1:23:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gemide ki bos baya uğraştırdı belki 4 veya 5 kez öldüm ama daha iyi her seferinde gelişe gelişe azalttım canını en sonunda yöntemi çözüp kestim
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    insan değilsin
  • İngilizce şart mı yoksa DS oyunları gibi bam güm de oynanır mı?
  • Klavye fare desteği 30 kasımda geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık bunuda bitirebilirim. Klavye mouse olduktan sonra hiç bi oyun zor değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam çok teşekkür ederim. Kaç gündür bende aynı sorundan muzadariptim ve çözüm arıyordum. Verdiğin linkteki açıklamaları uygulayınca ortalama 10 fps aldığım oyun standart 60'a sabitlendi.
  • serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek, aynı problem bende de vardı.

Ne garip değil mi 10fps den 60çıkmak ufak bir ayarla

Aynen. Normalde sistemim full ayarlarında olmasa bile bu oyunu yüksek ayarlarda rahat çalıştıracak düzeyde. Ama gel görki para verip bir hevesle satın aldığın oyunu ekranda 10 fps görünce insan şok oluyor :) Ben internette patch ararken senin yorumunu buldum uyguladım ve arada dağlar kadar fark oldu. Teşekkürler tekrar. Sorun yaşayan diğer arkadaşlar da bu yöntemi uygulayabilirler.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    steam controller ile kusursuz uyum sağlıyor oyun otomatik algılıyor zaten kolu. Bu oyunda bir deneyeyim dedim ds4 ile oynadım aynı hissiyatı vermedi kenarda süs olarak duruyor steam controller aldığımdan beri.
    Ayrıca bu mesaja verilen cevapta steam controllerin pek kullanışlı olmadığını söylemiş bi arkadaş kolu kullanmadan yapılan bir yorum olduğu bariz ortada. Steam controller kadar gelişmiş bir gamepad varsa buyursun göstersin içerisinde jiroskop ve mouse desteği olan biz de bilelim. Bütün oyunlarda kusursuz çalışıyor özellikle yarış-simülasyon oyunlarda jiroskop sayesinde direksiyon gibi açı vererek oynuyorsunuz gerçek direksiyon gibi, öyle d-pad' e sağ-sol tuş dokunuşlarıyla değil. birinci kalite direksiyon setlerinde aldığım hassasiyeti alıyorum bu kumanda sayesinde o yüzden direksiyon setini sattım
  • klavye mouse ile oynuyorum, gerekli ayarları yaptım tuşları kendime göre ayarladım, ama şu hızlı erişim öğelerini nasıl kullanıyoruz onları nasıl port edeceğiz. hızlı erişimden kastım dark soulsdaki gibi estus vs gibi can stamina şişeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 20 Temmuz 2018; 17:39:13 >
  • Oyunu oynayan yada hatrında kalan varmı, bu lwl atlama materyalinin üstünde "gold" var o ne işe yarıyor neyi geliştiriyoruz onunla bilen varmı. Silahlar vs upgrade ediliyormu onuda çözemedim.

Ayrıca oyun kolay olmuş aradığım zorluğu bulamadım :D
  • Odachi silahı ile oynuyorum. Tek vuruşluk karakter yapacam. Bu ninja ve magic icin hangilerini acayim? Pek bilemedim onlari. Kaça kadar vermek lazim stat pointleri?

• Yav bu oyunda ilerledikçe lanet edesim geliyor. Oyun da kesecek yaratık yok arkadaş ya, hep aynı yaratıklar 1 tane ninja 2 tane iskelet 2 tane dev o kadar, birde kırmızılı phantomlar. Hele 5. regiona geçtim, kurbağa tipli bosun oldu haritayı bitirene kadar sövüp durdum. Her yer birbirine girmiş. Haritayı niye haftalık bulmaca gibi yapıyorsun arkadaş kafayımı yiyek. Haritayla uğraşacaklarına oyundaki yaratıklara çeşit getirip, ana bossların zorluğunu arttırsalar daha iyi olurmuş bu ne lanet bir şeydir. Oyundaki mobların eline farklı tip silah verip çeşit yapmışlar. Bosslar tırt, haritada ilerlerken çıkan yaratıklar tırt, 5. region kurbağa adamı geçtim şimdilik bıraktım az sinirim geçsin. hep aynı şeyleri yapıyoz oyunda.
  • İlk bölümde zırhlı adamlara ölüp duruyorum bi türlü geçemedim şu kaleden kaçamadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

arkadaşlar gtx 860m 2gb kullanıyorum ve oyunu en düşük ayarlarda en düşük çözünürlükte oynayamıyordum fakat steamde bir başlık buldum ve o ayarları yapınca full hd de oynayabiliyorum oyunuşuan.
    40 fps nin altına nadir düşüyor.
    Buyrun performans için sizlere de öneririm.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1195069538
    1 yıl olmuş nerdeyse ama teşekkürler işe yaradı :) ayarlarda multi-display diye başlayan bölüm bende yok acaba eklemenin bir yolu var mıdır

• Rica ederim.

Eğer o ayar yok ise ekran kartınız desteklemiyordur belki.

Bu arada oyunu tekrar bitireceğim sanırım, konuyu görünce niyeyse canım çekti

Acaba aynı ayarı her oyunda yapsak faydalı olur mu yoksa nioha özgümüdür bu arada zibilyon kez aynı yerde ölünce gıcık oldum sildim oyunu Dragon Age Inquisition'a başladım onun yerine
  • Ben denedim bazı oyunlarda fakat niohta yaptığı etkiyi yapmıyor hiçbiri.

Niohta ben en düşük çözünürlükte 20fps alamazken full çözünürlük full ayarlar ile 60 fps alıyorum bu ayarlar sayesinde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.