Şimdi Ara

Nioh (2017) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
6.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende ds3 10 kadar bitirmişimdir ama malesef oyun klavye mosue desteklemiyor şimdilik tabi ilerde ds1 e yapılan bir yöntemi bundada görmek mümkün ama gamepadlede oynamaya değer :D
  • erkinakkas E kullanıcısına yanıt
    Ben sword build yapmaya çalışıyorum, siz ne yapıyorsunuz ve hangi armor setini kullanıyorsunuz?

Bende 2.haritada ki twilight mission I yaptıktan sonra 3.haritaya geçeceğim...

Bu arada oyun gerçekten mükemmel.

İlk ps 4 e çıktığında oynayamayacağım diye baya üzülmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "1.21.02" update yayınlandı.

http://steamcommunity.com/games/485510/announcements/detail/1460717951822701706

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    High shadow da performans artışı varmış.

Ama benim 1sayfa önce paylaştığım şey çok ilginç

Ben oyunu 10fps den yukarı çıkaramıyordum, en düşük çözünürlük dahil.

Nvidia Dan o ayarları yapınca full hd de high ayarlarda +40fps alıyorum, gerçekten enteresan

• Yapım efsane bir sonla bitti , "Nioh 2" gelicektir büyük olasılıkla , kazayla "NG+" geçmemekte fayda var zira expansion pack ler mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Yapım efsane bir sonla bitti , "Nioh 2" gelicektir büyük olasılıkla , kazayla "NG+" geçmemekte fayda var zira expansion pack ler mevcut.

ben daha ice queen deyim.Adı japonca olduğu için aklımda tutamıyorum
    baya sindire sindire gidiyorum tabi vize haftam olduğu için çokta oynayamıyorum

bu arada korsan oynuyorum pc kaldırır mı kaldırmaz mı bilmediğim için korsan indirmiştim fakat elime para geçince orjinal alacağım, son kuruşuna kadar hak eden bir oyun.77 tl çok iyi bir fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 16 Kasım 2017; 2:19:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

Yapım efsane bir sonla bitti , "Nioh 2" gelicektir büyük olasılıkla , kazayla "NG+" geçmemekte fayda var zira expansion pack ler mevcut.

ben daha ice queen deyim.Adı japonca olduğu için aklımda tutamıyorum
    baya sindire sindire gidiyorum tabi vize haftam olduğu için çokta oynayamıyorum

bu arada korsan oynuyorum pc kaldırır mı kaldırmaz mı bilmediğim için korsan indirmiştim fakat elime para geçince orjinal alacağım, son kuruşuna kadar hak eden bir oyun.77 tl çok iyi bir fiyat

Öyle gitmek gerekiyor zira tüm side questleri yaparak ilerlememe rağmen önüme gelen görevler genel olarak benden 30 level civarı daha yüksek buda zorlayıcı olabiliyor , şuan 129 level ım , 150-160 level görevler geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 16 Kasım 2017; 16:28:25 >

• Oyun güzel mi arkadaşlar

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Dark souls u severek oynadıysanız evet güzel.

Zor bir oyun, zor oyun sevmiyorsanız sie göre değil.

Bu arada ds serisinden daha fazla zevk alıyorum niohta

• Ana oyun olarak çok zor olmayan bir oyun Souls serisine göre ama DLC'deki bossların her biri insanı kanser eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Ana oyun olarak çok zor olmayan bir oyun Souls serisine göre ama DLC'deki bossların her biri insanı kanser eder.

nedense ben souls a göre daha çok zorlanıyorum.Mekanikler daha hızlı olduğu için ve boss un ataklarının bir sırası olmadığı için sanırım.Genelde dodge yapma işlemi hep son anlara denk geliyor o sebeple.Ayrıca souls serisine göre boss hareket çeşitliliği bana daha fazla geldi.
    Henüz dlc kısmına gelemedim.Heralde kafayı yerim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 17 Kasım 2017; 13:19:13 >
  • quote:

quote:

Ana oyun olarak çok zor olmayan bir oyun Souls serisine göre ama DLC'deki bossların her biri insanı kanser eder.

nedense ben souls a göre daha çok zorlanıyorum.Mekanikler daha hızlı olduğu için ve boss un ataklarının bir sırası olmadığı için sanırım.Genelde dodge yapma işlemi hep son anlara denk geliyor o sebeple.Ayrıca souls serisine göre boss hareket çeşitliliği bana daha fazla geldi.

Ben zaten DLC'de kadayı yedim. Yani bi boss yapmışlar her haraketi tek atıyor. Tadında bırakmak için ana oyun yeter bence. Yani bir de oyunda Champion Gundry ve Nameless King gibi psikopat bosslar yok. Sloth diye büyü var oyunu baya kolaylaştırıyor bir de.

• quote:

quote:

quote:

Ben zaten DLC'de kadayı yedim. Yani bi boss yapmışlar her haraketi tek atıyor. Tadında bırakmak için ana oyun yeter bence. Yani bir de oyunda Champion Gundry ve Nameless King gibi psikopat bosslar yok. Sloth diye büyü var oyunu baya kolaylaştırıyor bir de.

Sloth u yeni gördüm cidden baya etkili bosslar kolaylaştı

• "Sloth" düşük level larda işe yarıyor belli bir seviyeden sonra boss ların resist leri yükseldiği için kısa süreli etkili oluyor , "Bloodshed" DLC deyim şuan , "Sloth" sadece iyi bir başlangıç oluyor boss larda.

Not : DLC ler çok daha zorlayıcı olmuş zira görevler "New Game+" olmadığı halde 260 Level civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 19 Kasım 2017; 20:12:34 >
  • Souls serisini ve bloodborne serisini severek oynadim ama bu oyun bence cok daha zor onlara gore. İki vurus yapiyorsun kacmak istediginde stamina bitiyor dusmanlarda mubarek hepsi tek atiyor.

Bu can yenileyen seylerin sayisini artiramiyor muyuz ? 3 tane cok az degil mi ? Gemideki boss a geldim canini daha yariya indiremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Souls serisini ve bloodborne serisini severek oynadim ama bu oyun bence cok daha zor onlara gore. İki vurus yapiyorsun kacmak istediginde stamina bitiyor dusmanlarda mubarek hepsi tek atiyor.

Bu can yenileyen seylerin sayisini artiramiyor muyuz ? 3 tane cok az degil mi ? Gemideki boss a geldim canini daha yariya indiremedim

Co-op birisini summon edebilirsiniz zorlanıyorsanız.

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Gemide ki boss zor zaten, ben de en çok onda zorlandım ama bir taktir oturtun, onu geliştirin sürekli ilerleme kaydedersiniz

• arkadaşlar samurai locks ninja locks bunlar tam olarak ne işe yarıyor neye faydası var anlayamadım tam olarak yani habire kullanıyorum ama ne işe yarıyor tam anlıyamadım birde böyle 3 tane mum olan bi item var o ne işe yarıyor ing olmayınca zor oluyor biraz armor ve weaponların üzerinde ki bonuslarında ne işe yarıdıığını tam olarak anlıyabilmiş değilim 170 levelim ama hala başladığım gibi gidiyom :D
  • Sürekli block yapanlara karşı dual sword çok işe yarıyor tavsiye ederim. Oyunda en sinir bozan şey bu düşmanlar.

• 1-) Locks lar skill point verir çeşidine ve seviyesine göre.

2-)Mum gibi olan şey ise öldüğünüz zaman , öldüğünüz yere gitmeden amritalarınızı ve spirit inizi geri almaya yarar.

----------------------------------

Sürekli block pvp sorun oluşturuyor kimi zaman lakin spear veya katana ile rahat bir şekilde kırabilirsiniz.(Silaha break basarak kırma gücünü arttırabilirsiniz veya guard pierce basarak guard olsa bile hatrı sayılır oranda hasar almasını sağlıyabilirsiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 22 Kasım 2017; 20:43:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.