Şimdi Ara

NIOH KUTULU 80 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oynanıp kutusuna konulmuştur. Temiz, sıfırdan farksız. Pazarlık payı yoktur.
    Fiyat: 80 TL
    tel. 0535 486 7338 . Whatsap üzerinden resim de gönderebilirim.
    Ödeme havale-eft sonrasında kargo ücreti alıcıya aittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 3 Şubat 2018; 12:12:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• N11 üzerinde 89 TL’ye kutulu satıldığını söylemeden geçemeyeceğim. Bu fiyat biraz haksızlık olmuş. İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

N11 üzerinde 89 TL’ye kutulu satıldığını söylemeden geçemeyeceğim. Bu fiyat biraz haksızlık olmuş. İyi forumlar

Tamam.

• Yani teknosa da sıfır nioh 85TL bencede ikinci el oyun için fiyat revize olmalı
  • sgum S kullanıcısına yanıt
    2 gün indirim yapıldı diye oyunu hiç fiyatına satamam. İndirim yakalayanlar ordan alabilir.

• Kardesim indirim değil oynunun orj fiyatı teknosa 89tl. Dün baktim indirim falan gorseli yoktu.

• Arkadaşlar 85 tl lik fiyatı kacırdım ama hepsi buradada 120 tl almak isteyen kacırmasın Nioh u

• Bende indirimde diye aldım teknosa dan ama kargo süresi geçtiği halde kargo yapmıyorlar :)

• Burdan resim konulmuyor teknosa fiyatı 89tl tepe nautilus teknosa da var. Yardımcı olmak amaclı istersen yolla parasını karşı ödemeli kargo yapıp gönderim.(tepe nautiluste çalışıyorum) arkadaşım konuyu baltalamış gibi olduk ama fiyatı çekerse aşağı daha rahat satarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat 100 lira satış devam ediyor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Fiyat 100 lira satış devam ediyor arkadaşlar.

maalesef daha cok kalir bu ilan

• Hredius kullanıcısına yanıt
    Kalsın zararı yok

• Ya böyle inatcı insanlardan su forumda nefret ediyorum yani herkes biliyor nette oyunun fiyatı 85-100 tl arası gidiyor arkadas da illa böle saçma bir tavır sergileyecek " satılırsa satılmasın, zorla satmıyoruz ya," bu insanlar bu forumda bitmeyecek. Bunlara en iyisi al kardeşim 100 lirayı geri kalan parayla aç gözünü doyur diyip alıcaksın oyunu...!!
  • Bekirin kullanıcısına yanıt
    sana fikrini soran oldu mu kardeş? Ben bu fiyattan satıyorum alıyosan alırsın beğenmiyosan bakarsın işine. Fiyatı da güncelliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.