Şimdi Ara

NiNTENDO Wii U (ANA KONU) 18 Kasim Amerika - 30 Kasim Avrupa [3OO $ - 350 $] ACIKLANDI (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
9
Favori
69.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci el wii u piyayasi ne civarda acaba. switch aldim nintendoya isindim. wii u almayi dusunuyoum su aralar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet kontrolcüsü olmayan wii u satın aldım ancak sistem ayarlarına erişemiyorum.

USB hack konusunda bana yardımcı olabilecek yardımsever bi arkadaş arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wii U yazılım güncelleme geldi. Auto system update lere dikkat.

5.5.2 yeni gelen.

https://gbatemp.net/threads/wii-u-new-update-5-5-2.477782/
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

ikinci el wii u piyayasi ne civarda acaba. switch aldim nintendoya isindim. wii u almayi dusunuyoum su aralar.

Ben de wii u aldım bi tane acayip ısındım switch almayı düşünüyorum kısmetse :)

• Wii u ntsc oyun satan varsa pmden mesaj bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: darkforest

Arkadaşlar loadine yöntemiyle oyuna giricem fsdmountsource hatası veriyor.Bilen varsa çok sevinicem.Çok uğraştım olmuyor

hocam loadiine i kullanmayın derim artık, usb hack olayına geçin hatta mümkünse haxchi yi araştırın. browser kullanmadan direk olarak internete ihtiyaç duymadan oynamanın yolu.
    loadiine de programı açmak gerekiyor ama usb hack(yukarıda muronious linkini verdi videonun) direk olarak konsolun ana menüsünde gösteriyor oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

ikinci el wii u piyayasi ne civarda acaba. switch aldim nintendoya isindim. wii u almayi dusunuyoum su aralar.

geriye uyumluluk oyunlarda olurdu hep, demek ki oyuncularda da geriye uyumluluk çalışabiliyor :D
  • murounius kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Nintendo wii u 5.2.2 Güncellemesi sonrası birşey yapmak gerekiyor mu?

Güncelleme yapalim mı? Crack patlar mı?

Selamlar
  • Arkadaşlar selamlar. Wii U alacağım. NTSC ve 5.5.2 sürümündeyimiş. Bu sürümde softmod veya Usb Hack uygulanabilir mi? İnternet te baktım biraz gbatemp ve reddit te konular var ama tam olarak anlayamadım. Fikir verirseniz çok makbule geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roce -- 14 Ağustos 2017; 21:20:42 >
  • Crack patlar 5.5.2 de

Daha düşük versiyon bulup onu 5.5.2 modifiye etmek gerek

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba. Bildiğim kadarıyla yeni update ile browser çalışmıyor. Biz şu an her müdahaleyi browser sayesinde yapıyoruz. O sebeple bence kesinlikle kaçınılmalı =). Biraz beklemede kalıp 5.5.2 ye çıkacak bir yöntem var mı ona bakmak lazım. Bu arada pudinkk arkadaşımız haxchi yöntemini uygulamış gayet memnun. Browser gerektirmediğinden çok daha kullanışlı. Update etmeyen arkadaşlar bu yöntemi de araştırabilir. Benim şu an radarımda fakat ilgilenecek vaktim yok. Bayramdan sonra artık =)
  • murounius kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce tahminen 5.5.2 için sorunu çözmeleri ne kadar sürer? Şuan 5.5.2 alet almak mantıklı olur mu?

• roce kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.5.2. çözümü noktasında pek birşey söylemem mümkün değil. O sebeple cihaz bol oyunluysa alın dicem ama öyle bir şey olduğunu da sanmıyorum. Oyun konusunda piyasası yok diyebiliriz. Acizane fikrim olarak en mantıklısı çözüm geldikten sonra cihaz almak olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roce

Hocam sizce tahminen 5.5.2 için sorunu çözmeleri ne kadar sürer? Şuan 5.5.2 alet almak mantıklı olur mu?

Gba temp de 5.5.2 çıkmış fw bakınız ona göre alırsınız

• Eyvallah hocam. Usb hack gelene kadar 3-4 oyun var cihazla birlikte birazda shoptan ucuz oyun bakarım o şekilde idare ederim artık. Uygun fiyatlı olunca kaçırmak istemedim.

Cihaz gelince bakayım Enes bey. İnşallah çok beklemeden çözülür de istediğimiz oyunları oynayabiliriz.

• Bu arada NTSC-U oyunlarını satmayı düşünen varsa PM atabilir.

• merhaba,5 yaşındaki oğlumla oynamak için nintendo wii almayı düşünüyorum.Ps4 pro var ancak araba yarışı dışında pek beceremiyor doğal olarak.

wii fiyatları çok uygun gözüküyor,ancak wii u da tableti dışında almaya değer bir fark var mı ?

Bir de 2. el wii alırken neye dikkat etmem gerekir?200 tl ye bile var bugüne kadar nintendo kullanmadığım için yardımcı olabilecek olan olursa sevinirim.

Tşk.

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Şu konudan bahsediyorsunuz galiba değil mi hocam?https://gbatemp.net/threads/webhack-on-5-5-2.480938/
  • Arkadaşlar selamlar. Birkaç gün önce Wii U satın almıştım, televizyonum tüplü olduğu için wii rgb kablosu da satın aldım. Kabloyu bugün denedim TV'ye bir türlü görüntü gelmedi. Acaba kablo mu bozuk yoksa Wii U tüplü TV lere bağlanmıyor mu?

• Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için kendim biraz araştırınca buldum, başka biri takılırsa diye yazayım. Tüplü TV için RGB çıkışını kullanabilmek için el kontrolcüsünden TV ayarlarından Non-Hdmi seçince görüntü ekrana geliyor.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.