Şimdi Ara

Nintendo Wii Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
2.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

Bende internetten kendim bakarak soft mod yapmıştım çok zor değil, wii üzerinden yıllar geçsede soft mod sayesinde hala eğlenceli bir cihaz 2 kolla eşimle, arkadaşlarla baya eğlenceli zaman geçirebiliyoruz taşınabilir hard diskle yüzlerce oyun emrinde, fiyatına göre bedava
    Merhaba,

bana da bir yakınım verdi konsolu, çocuklarla oynuyoruz, softmod da yaptım 1-2 oyun indirebildim fakat diğer oyunların adam gibi bir çalışan linkini bulamadım. Özellikle "ea sports active" i şifresiz bulmak imkansız.

bildiğiniz sağlam ve rar şifresiz bir link varsa atabilir misiniz? ya da google drive vb. bir buluta yükleyip link verebilirseniz çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sayi77

Merhaba,

bana da bir yakınım verdi konsolu, çocuklarla oynuyoruz, softmod da yaptım 1-2 oyun indirebildim fakat diğer oyunların adam gibi bir çalışan linkini bulamadım. Özellikle "ea sports active" i şifresiz bulmak imkansız.

bildiğiniz sağlam ve rar şifresiz bir link varsa atabilir misiniz? ya da google drive vb. bir buluta yükleyip link verebilirseniz çok memnun olurum.

Alıntıları Göster
    Merhaba, verdiğim linke bakın buradan sorunsuz indirip oynuyorum neredeyse hepsi var

http://www.portalroms.com/en/isos/wii

• Link için teşekkürler. Fakat bu ve wiiso da dahil tüm google sonuçlarına baktım ve indirim. İyi oyunların tümünde rar şifresi mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wii ciler Oop abicim nerdesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: crazywiii

arkadaşlar yıl 2018 wii online oyun oynayan yazsın
    Wii'yi hortlatalim wii hala efsane bro

• Arkadaşlar Wii'nin kendi içerisinde farklı modelleri mevcut mudur? İkinci elden bir cihaz alacağım. Hangi oyunlar mevcut kabaca?

• Arkadaşlar Yardımcı Olabilicekvarmı kardeşim için eski wiimi kurmuştım soft mod yapmuştım sorna içine 4 oyun indirdim arada n1 hafta geçti oyunalrdan sıkıldı ve bende ona bugün 2 oyun indirdim bilgisayarda oyunu usbye atarken herşey normal ama wiiye takınca usbloadera girince oyun güzkmüyor ve keri pc ye taktığımda o en son yüklediğim oyun silinmiş oluyor acil yardım lütfen teşekkürler

• merhaba, softmodlu wii kullanıyorum cfg usb loader aracılığıyla oyunları açıyorum. Normalde salondaki televizyon ile oynardım ama o bozulunca tüplü eski bir televizyona bağladım ve renkli olan oyunlar siyah beyaz oldu. Bazı oyunların video modu ile oynarak düzelttim fakat bazı oyunlar ise açılmadı. Sizce ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim :)

• Scart Adaptörü kullanınca böyle bir sorunla karşılaşabilirsin, rgb kablosu bulursan renkli görüntü gelir

• ktnu99 K kullanıcısına yanıt

Bir de buna alternatif olarak PS1'de galiba USA oyun yerine PAL kullanınca renkli oluyordu. Ama yanlış hatırlıyor da olabilirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.