Şimdi Ara

★★★ Nintendo Switch Oyun İndirimleri [ANA KONU] ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
47
Favori
32.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Ben de konsolu daha yeni aldım. Kendi oyunlarında hiç indirim yaptı mı? Sanki bu forumda bir konu görmüştüm. Mario odyssey X shopta 213tşye geliyor diye. (Hangi shop hatırlayamadım)
    Bir de eksta bir sorum var. Eshop prices sitesinde o anki fiyatlar görülüyor sanırım. Daha doğrusu fiyat değişimlerini ben bulamamış olabilirim. Ps prices gibi hangi tarihte ne kadar oldu diye görebileceiğimi bir site var mı?

Alıntıları Göster
    Selamlar hocam,

Mesela mario days'e (march 10 mar10) özel tüm mario oyunları %33 inmişti USA e-shopta (59.99$ dan 39.99$a)
    Yani kendi oyunlarında da indirimler mevcut.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Eshop zaten Nintendo’nun resmi sitesi. Fiyat geçmişine Psprices’ten bakacaksın. İlk sayfadaki konunun ilk mesajlarına koymuştum.
    Edit: Eshop Prices diyormuşsun. Ben onu Eshop diye okumuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Mart 2020; 17:11:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatembaba

Selamlar hocam,

Mesela mario days'e (march 10 mar10) özel tüm mario oyunları %33 inmişti USA e-shopta (59.99$ dan 39.99$a)
    Yani kendi oyunlarında da indirimler mevcut.

Alıntıları Göster
    Denk getirmek gerekiyor o zaman. Ama anladığım kadarı ile pek sık indirim olmuyor. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Aynen öyle dolayısı ile forumdaki kullanıcılardan satın almak her zaman daha avantajlı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Eshop zaten Nintendo’nun resmi sitesi. Fiyat geçmişine Psprices’ten bakacaksın. İlk sayfadaki konunun ilk mesajlarına koymuştum.
    Edit: Eshop Prices diyormuşsun. Ben onu Eshop diye okumuşum
    Ben de pspricesta platform seçimi olduğunu bilmiyordum. Teşekkür ederim 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetil Co A -- 28 Mart 2020; 17:12:13 >
  • quote:

Aynen öyle dolayısı ile forumdaki kullanıcılardan satın almak her zaman daha avantajlı oluyor.
    Anladım. Ama switch için de pek büyük bir topluluk olmadığından az oyun ilanı var gibi geldi bana. Sürekli takipte olayım. Bir şeyler bulurum elbet.

Haklısınız, giderek büyüyoruz ama daha az kişi varken şimdi bayağı artmış görüyorum kendimizi.
  • quote:

Haklısınız, giderek büyüyoruz ama daha az kişi varken şimdi bayağı artmış görüyorum kendimizi.
    Evet arada bir bakıyorum ben de. Hatta özellikle bu son dönemlerde epey aktif olan kişi var. Hepimiz için iyi oluyor.

Aynen evet. Psprices’te, Nintendo Switch’i ve USA’yı seçeceksin. Türkiye’yi seçersen oyunları göstermez. Çok güzel site. Hep oradan bakıyoruz.

Aynen öyle,

Herkes istediği oyunu neredeyse bulabiliyor (mario party'i bulamasam da)
  • selam arkadaşlar ben de yeniyim. meksika store undan alışveriş yapamadım fakat diğerleri oluyor gibi. sıfırdan gelmiş bir pc gamer'ım. yani switch'te zaten pc'de steam sayesinde ucuza oynayabildiğim oyunları oynamayı çok düşünmüyorum (büyük indirim olmadıktan sonra)
    bana uygun fiyatlı switch'e özel oyun tavsiye eder misiniz? yoksa direkt fiyat dinlemeden zeldayı mı alıp geçmeli?
  • hatembaba kullanıcısına yanıt
    Bende istiyorum Mario Party ama fiyat yüksek geliyor. Şöyle düşse 150-160 tl civarına. Alırdık ne güzel

• MertKayaTR M kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Nintendo da indirim beklersen biraz çok beklersin hocam ne yazık ki. Nintendo steam gibi sürekli indirim yapan bir platform değil çünkü rakibi yok.
    Steam'in, epic games, uplay, origin ile yarışması, psnin xbox gibi güçlü bir rakiple yarışması gibi.

Oynamak istediğiniz oyunları kafanızda belirleyip, özellikle offline oyunlar ise P2 sini forumdan satın alıp ucuza oynayabilir bitirdikçe takas ya da satmak kaydıyla yeni oyunlar alabilirsiniz.
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Düşmez hocam ne yazık ki :)
  • Phantom Doctrine $1.99 dolara dusmus $19.99'dan. Sira tabanli strateji sevenler icin guzel fiyat.
    https://www.nintendo.com/games/detail/phantom-doctrine-switch/
  • Toyoda kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyata düşmüş, alınır.
  • Nintendo Europe bahar indirimleri başladı.

Nintendo tarafından illk yayınlanan ve büyük oyunların olduğu liste böyle, tüm indirimleri eshop üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca 9 nisanda yeni oyunların olduğu liste yayınlanacak.
    ★★★ Nintendo Switch Oyun İndirimleri [ANA KONU] ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatembaba -- 2 Nisan 2020; 17:1:41 >
  • hatembaba kullanıcısına yanıt
    Kaç gün devam edecek indirimler

• 19 Nisan’a kadar.

• Bastion Rusya E-Shop'ta %80 indirimde, 6,2 TL'ye denk geliyor daha önce oynamayan varsa veya Switch'te tekrar oynamak isteyen olursa tavsiye ederim. Bayağı eğlenceli oyun, hikaye ve voice acting harika

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.