Şimdi Ara

Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ayflame0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
12.918
Cevap
556
Favori
1.182.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aslında çok pahalı   almanya da hans 200 birim ödüyor buna fakat ülke piyasasına bakarsanız uygun fiyat gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: optimist_34

aslında çok pahalı   almanya da hans 200 birim ödüyor buna fakat ülke piyasasına bakarsanız uygun fiyat gibi görünüyor

Aynen hocam Almanyada akrabam var aslinda ama yazdan once gelmeyecek, euroya cevirdigimizde sadece 300 tl farkediyor almanya fiyati ile o yuzden burdan siparis gececegim. Ayni sekilde bana yorum yapan, yardim eden arkadaslara degerli zamanlarini ayirdiklari icin cok tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın abiler, Online olarak oyun alabileceğimiz en uygun ülke/ülkeler hangileridir, Allah aşkına bilen birileri yardımcı olur mu? Brezilya, Arjantin falan hikaye sanırım, hangi Eshopları takip edelim?

• Arkadaşlar UK Store üzerinden 1 sterlin olan oyunları almak isteyenler lütfen bana ulaşsın, cihazımı daha yeni aldigim icin indirimler 27sinde bitiyor yetismicek cihaz kargoda, UK storedeki tüm 1 sterlinlik oyunlara talibim lütfen biri özel mesajın atsın birlikte alalim acillll!!!

• traumaniac kullanıcısına yanıt
    https://eshop-prices.com/
  • Yeni switch aldım daha elime bile geçmedi ama oyunları şimdiden almak istiyorum.

Pokemon sword ya da shield ve mario oddyssey arıyorum bu oyunlardan satmak isteyen varsa pm ile ulaşabilir

• P1 Hesap
    Super Smash Bros. Ultimate
    Astral Chain
    Toki Tori 2
    Grave Keeper
    Old Man's Journey

Fiyat: 230 TL

P2 Hesap
    Pokkén Tournament™ DX
    Fiyat: SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Lucario -- 26 Ocak 2021; 20:28:15 >
  • Zelda botw ve hades almak istiyorum elinde olanlar mesaj atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Arkadaşlar UK Store üzerinden 1 sterlin olan oyunları almak isteyenler lütfen bana ulaşsın, cihazımı daha yeni aldigim icin indirimler 27sinde bitiyor yetismicek cihaz kargoda, UK storedeki tüm 1 sterlinlik oyunlara talibim lütfen biri özel mesajın atsın birlikte alalim acillll!!!

up

• P1-P2: Çift hak

Crash Team Racing: Nitro Fueled

Book of Demons

Xenon Racer

12 Ay Membership

Fiyat: "Humble Mumble" isimli arkadaşa satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brazcks -- 29 Ocak 2021; 1:24:26 >
  • optimist_34 kullanıcısına yanıt

Sağol kardeşim, siteyi biliyorum da bazı eshoplarda benim akbank kredi kartını kullanamadım, benim sorum daha çok, sıkıntısızca ve uygun fiyatı için tercih edilebilecek ülke eshoplarını sormuştum. Teşekkürler.

• 2 oyun ayın hesapta p2 hak 150 tl

Super Smash Bros. Ultimate

Astral Chain

• Takaslık:

Resident Evil
    Resident Evil 4
    Resident Evil 5
    Resident Evil 6

P1+P2

Takas önerileriniz değerlendirilir.
  • Impakt kullanıcısına yanıt

Hesap açın nintendo webden, buradan switch sahibi olan birinden rica edin bir kez kendi switchinden girip çıksın sizin hesaba. Sonra istediginiz her satin almayi web uzerinden yaparsiniz bir kez gir cik yapildigi surece. Ben switchimi bi sure once sattigim icin yardimci olamiyorum.

• Dead Cells + tüm dlcler
    P2/60TL
  • Timurcbc T kullanıcısına yanıt

kendisine yardım teklif ettim kaç referansımın olduğunu sordu  

• ahaahah paşama bak yardım teklif edeni sorgulayacaksan forumda niye yardım istiyorsun basit saçma sapan bir şey için :) basit bir şifre koyar sonra değiştirirsin en kötü

• quote:

kendisine yardım teklif ettim kaç referansımın olduğunu sordu  

Aynısını bana da yaptı. Sırf yardımım dokunsun diye e-shop'u ingiltere yaptım, istediği oyunların fiyatlarını çıkardım, liste yaptım. Dalga geçer gibi referansınız var mıydı diyor.

• Arkadaşlar sorunumu hallettim, yardim eden ve yardim etmeye calisan herkese tesekkur ederim.

Kimseye bir sey yaptigim yok. Referans sormam da tamamen güven açısından. Bunda yanlis bir sey yok, gereksiz alinganlik yapmayin lutfen.

• quote:

merhaba arkadaşlar elimde çift hak aşağıda yazdığım hesaplar bulunmakta isteyen arkadaşlarla p2 hakları 1 aylığına ücretsiz olarak paylaşabilirim ilgilenen arkadaşlar yazabilir

hesap 1 : unraveltwo ve mark of ninja BU HESAP PAYLAŞILDI!

hesap 2: splaton 2,mario rapid, sonic mania ve birkaç oyun daha. BU HESAP PAYLAŞILDI!

hesap 3: ori and the will of the wisps BU HESAP PAYLAŞILDI!

BU HESAP PAYLAŞILDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimist_34 -- 27 Ocak 2021; 19:10:8 >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.