Şimdi Ara

Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.904
Cevap
554
Favori
1.181.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • talhakurnaz59 kullanıcısına yanıt
    Keşkee xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEWJEWPIE

Zelda Botw P1 - 190₺

Ben bu paraya almıştım oyun indirim gördü piyasası düştü ise haberim yok uyarabilirsiniz

Güncel. Fiyat 175 TL

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JEWJEWPIE -- 9 Aralık 2020; 21:7:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JEWJEWPIE kullanıcısına yanıt

pm attım

• Bu konu dijital oyunlar için. Kutulu oyunlar için ayrı başlık var, oraya yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılık
    Assassin’s Creed®: The Rebel Collection
    P1 hak
    Diger hak forumda teli mevcut
    89TL

• alınık patapon serisi p1 p2 farketmez fiyatta buluşuruz

• Mario Kart 8 P1 170 tl
  • Alınık mario odyssey veya hades veya xenoblade veya final fantasy 12 veya astral chain

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizlink -- 9 Aralık 2020; 4:28:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluisteren

Satılık
    Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy P1
    40 TL

Güncel

• alınık SKYRIM. mesaj ile iletişim sağlarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: talhakurnaz59

alınık patapon serisi p1 p2 farketmez fiyatta buluşuruz

switch'te patapon serisi yok ki hocam

• Alinik:
    Hades
    LEGO oyunlari
    Immortals Fenyx Rising

Hak fark etmez.
  • Super Mario Maker p2
    100 tl

• Beyler lite, mariko, v1 hepsi sx core çip ile kırıldı. Hatta og switch'lerde çipe bile gerek yok direkt cfw işliyor. 3-4 yıl önce çıkmış oyunlara 60 papel etiket çeken şerefsiz nintendo ve aldığı oyunu aldığı fiyata satmaya çalışan şark kurnazlarına para kaptırmayın, sx os güncel sürümü çıktı ve elemanların discord adresinden aldığım bilgiye göre güncel tutmaya devam edecekler, tek seferlik işlem ile tüm oyunlar ayağınızda iken enayilik yapmayın derim.

Kaldı ki emunand kursanız bile sysnad'da cfw çalıştırmayıp kopya oyunları açmazsanız online oynamaya da devam edebiliyorsunuz ban yemeden. Haberiniz olsun, bu şerefsiz nintendo'ya para kaptırmayın.

• Ben geçen ay kırdırmaya çalıştım. Çip yok dediler. Anlattığın kadar kolay değil. Çip yok piyasada, nereden bulalım.

• Siz şu konuda haklısınız:

3 4 yıllık hatta 6 7 yıllık wiiU oyunlarına 60 dolar çekmek Nintendo'nun 'bence etik olmayan' davranışı. Bence de daha çok indirim gelmeli.

Ama şurda haksız olmaya başlıyorsunuz:

Şerefsiz Nintendo çok pahalı diyorsunuz fakat oyun adamın malı ve istediği fiyata satabilir. Kimse kafana silah dayayıp al demiyor. Apple mantığı, paran yoksa git para kazan gel.

Haksız olduğunuz kısım ise şu:

Bakın bakın Nintendo oyunları çok pahalı olduğu için çip takalım oyunları korsan oynayalım. Nintendo'ya para kaptırmayalım. Zaten konsolu aldığın için adamın cebine 300 dolar koymuşsun. Şimdi oyunlarına verecek para vermek istemiyorsun diye hırsızlık yapıp bunu normal gösteriyorsun. Git konsolu da fabrikadan çal o zaman.

Para verenler enayi, sen hırsızlık yaptığın için bi sen akıllısın.

Ama türkiye gibi ekonomisi olmayan bir ülkede yaşadığımız için sana da kızamıyorum. Bir oyuna 300-400 tl vermek ülke şartlarında çok çok pahalı.

Nintendo: Alın en kaliteli oyun serilerinden Zelda ve Mario'nun yeni oyunları!

Oyuncular: Whoaaaaa, mükemmmeeeellll!

Nintendo: Fiyatlar 60 dolar yani sektör standardı!

Oyuncular: Püüü, şerefsiz Nintendoooo! Kurnaaaaz! Gidem de korsan oynayam, enayi değilim.

Ekleme.

Oyunları p1 p2 diye ayırıp üstüne bitirip satınca 50 liraya falan geliyor, online falan da oynarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 6 Aralık 2020; 11:57:45 >

• Öncelikle bazı Switchler kesinlikle kırılamıyor.

İkinci olarak Switch aslında sattığı her oyunu iki kişi için satıyor P1 ve P2 olarak. Oyunlar kafadan %50 indirimli diyebiliriz.

Üçüncü olarak hocam burda önemli olan Türk lirası. Yani son yıllarda dünyada en fazla değer kaybeden para birimlerinden biri.

Dördüncü olarak haklısınız oyunlar pahalı ve ben bunu daha önce ana konuda da dile getirdim. Arjantin’e e-shop açan Nintendo Türkiye’de de bunu açmalı. Bugün Steam X-box Sony Epic games bunu yapıyor Nintendo da yapmalı.

Konu ikinci el satış olduğu için daha fazla yazmayacağım. Forumu başlığından uzaklaştırdığım için bir seferlik kusura bakmayın :)
  • _Athelas_ kullanıcısına yanıt

"İkinci olarak Switch aslında sattığı her oyunu iki kişi için satıyor P1 ve P2 olarak. Oyunlar kafadan %50 indirimli diyebiliriz."

Bu şekilde düşünülerek satış yapılmıyor hocam. Öyleyse Sony de 2 kişi yüzde 50 indirimli diyerek buna göre fiyat belirlesin. Triple a oyunlar standart 60 dolar. Bu ps3te 5 kişi kardeslikle oynayabiliyorken de boyleydi. Sony nasılsa 5 kişi oynuyorlar 200 dolar yapalım demedi. Ayrıca aldığım oyunun p2sini kullandırmak zorunda değilim. Nintendo acilen Türkiye için bölgesel fiyatlandırma yapmalı, ancak sadece bölgesel fiyatlandırma yapması yetmez. 4 yıllık oyuna da bir zahmet yüzde 10 indirim yapma yani. Hem bölgesel fiyatlandırma yok hem de elle tutulur oyunlarında indirim yapmiyor bu yüzden tepki olması normal. Diğerlerine katılıyorum hocam sadece yüzde 50 indirimli olarak satıldığı icin fiyatlandırma yapıldığı kısmına katılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 6 Aralık 2020; 14:43:32 >
  • Animal Crossing™: New Horizons
    Celeste
    Stardew Valley
    Katana ZERO
    Unravel Two
    Binaries
    Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition
    Tactical Mind
    Toki Tori
    Portal Knights
    Revenge of the Bird King
    Conduct TOGETHER
    FunBox Party
    P1
    Ve
    Mario Kart 8 P1
    370 TL
    Takas olur
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.