Şimdi Ara

Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.918
Cevap
556
Favori
1.182.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online aile üyeliği bakıyorum. Yeri olan varsa alabilirim.
  • SATILIK
    Zelda BOTW P1 150 TL
    !! SATILDI.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hotchy -- 2 Temmuz 2020; 14:54:21 >
  • SATILIK ÇİFT HAK HESAP YILLIK ONLİNE ÜYELİKLİ

-Hesabın ilk ve tek sahibiyim
    -Alan kişiye her şeyiyle gmail adresiyle birlikte teslim edilecektir

-İçinde hem 2021 Nisan'a kadar online aile üyeliği var artı 1 kişilik boşluk var ve bu hesap admin hesap olduğu için bu hesabı alan kişi o 1 kişilik boşluğa istediği hesabını ekleyebilir. Yani hem alacağınız hesap 1 yıllık online üyeliğe sahip hemde istediğiniz bi hesabı 1 yıllık online üye yapabilirsiniz bu hesabı aldığınızda.

İçindeki oyunlar

---The Witcher 3 (İngilizce)
    ---Astral Chain
    ---Super Mario Odyssey
    ---Transistor
    ---Hollow Knight
    ---Mario Rabbits
    ---Katana Zero
    ---NBA 2K 2020
    ---Stardew Valley
    ---Enter The Gungeon
    ---Classic Games Collection Vol 1
    ---Bastion
    ---Mana Spark
    ---Warlocks
    ---Pikuniku

İstediğim fiyat 600 TL.

Ben bu hesaba 1200 lira ödedim oyunların e shop fiyatları ortada isteyen fiyatı kontrol edebilir. Hesap zaten çift hak, alan kişi isterse P1 veya P2 hakkını satıp verdiği paranın yarısını geri alabilir.

• Alınık
    Splatoon 2
    New Super mario Bros

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK

Super Mario Party
    p2 100 TL - p1 bende

ALINIK

Just Dance p1-p2 fark etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

SATILIK ÇİFT HAK HESAP YILLIK ONLİNE ÜYELİKLİ

-Hesabın ilk ve tek sahibiyim
    -Alan kişiye her şeyiyle gmail adresiyle birlikte teslim edilecektir

-İçinde hem 2021 Nisan'a kadar online aile üyeliği var artı 1 kişilik boşluk var ve bu hesap admin hesap olduğu için bu hesabı alan kişi o 1 kişilik boşluğa istediği hesabını ekleyebilir. Yani hem alacağınız hesap 1 yıllık online üyeliğe sahip hemde istediğiniz bi hesabı 1 yıllık online üye yapabilirsiniz bu hesabı aldığınızda.

İçindeki oyunlar

---The Witcher 3 (İngilizce)
    ---Astral Chain
    ---Super Mario Odyssey
    ---Transistor
    ---Hollow Knight
    ---Mario Rabbits
    ---Katana Zero
    ---NBA 2K 2020
    ---Stardew Valley
    ---Enter The Gungeon
    ---Classic Games Collection Vol 1
    ---Bastion
    ---Mana Spark
    ---Warlocks
    ---Pikuniku

İstediğim fiyat 600 TL.

Ben bu hesaba 1200 lira ödedim oyunların e shop fiyatları ortada isteyen fiyatı kontrol edebilir. Hesap zaten çift hak, alan kişi isterse P1 veya P2 hakkını satıp verdiği paranın yarısını geri alabilir.
    Ya şu ilandaki şu fiyata bile hala 400 olur mu şu olur bu olur diye mesajlar geliyor. El insaf be kardeşim insanda biraz çekinme olur. Ürün belli fiyatı belli ben gitmişim yarı fiyatına satıyorum hala neyin indirimini soruyor bu insanlar anlamıyorum ayıptır yahu. Plastik leğen ile mandal mı alıyorsun kardeşim ürünlerin fiyatları belli değil mi ? Ucuzun da ucuzunu istiyorsan senin zaten Nintendo ile işin ne. Bu forum niye böyle oldu son zamanlarda tadı tuzu kalmadı insanlar indirimin de indirimini ister oldu.

• Zarbo257 kullanıcısına yanıt
    Sizden 400 e alıp sonrada 800 e satmaya kalkarlar bide...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizin derdiniz nedir sen mal satıyorsun ben teklifte bulunuyorum bunun yeni suç hoşuna gitmedimi teşekkürler dersin kapatırsın belli yaş 16 sadece gürültü

• 38 yaşında insanın 400 alim 800 satan sensindir büyük ihtimalle kişi kendinden bilirmiş ghost of sparta

• Ghost 0f Sparta G kullanıcısına yanıt
    Yok zaten en sonunda çekicem 800 e fiyatı bi daha da indirmicem satılırsa satılsın satılmazsa satılmasın çok asabım bozuldu. Bu ne ölücülüktür.
  • bodecoom B kullanıcısına yanıt
    benim alışverişlerim belli.burdan aldıgımdan 1 lira yukarı satmam.Geçmişlere bakarakdan da bunu confirm edebilirsin.yaş a gelirsek 40 yaşındayım.son olarak da evet teklif vermek de özgürsünüz ama teklifinde bi adabı mantığı olmalı.

• dijital bir oyunun fiyatını kim belirliyor kimse kişi kendi kafasındaki fiyatı istiyor karşıdaki kişi kafasındaki fiyatı söylüyor siz bu forumda yazılan fiyatlarımı veriyorsunuz yada teklif edilen rakamın %20 %30 altinami almak istiyorsunuz sonuçta fiyatı arz talep belirler

• Ayrıca ben isim vermedim.gecenlere burda takipdeyseniz bu olayla ilgili bi tartısma olmustu.kişi resident evil oyunlarını birinden almıs cok daha fazlasına satıyordu.Sonucta bu forumun amacı belli herkesin cüzi miktarlarda az zararlarla oyun paylaşıp oynayabilmesi.Aksi oldu mu veya insan bunlara şahid oldu mu üzücü oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost 0f Sparta -- 2 Temmuz 2020; 0:36:54 >
    fiyatı belirleyenhttps://eshop-prices.com/games/ ( burdaki en dusuk fiyatların P1-p2 olarak satıs fiyatları olarak biliyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodecoom

sizin derdiniz nedir sen mal satıyorsun ben teklifte bulunuyorum bunun yeni suç hoşuna gitmedimi teşekkürler dersin kapatırsın belli yaş 16 sadece gürültü
    Yemin ediyorum senin gibiler yüzünden kaç yıldır üye olduğum forumdan soğudum ya. Hem suçlusun hem güçlü bak orada adını bile vermedim ona rağmen utanmadan buraya gelip birde teklif verdim zart zurt diye yorum yapıp laf atıyorsun.Ben senin yerinde olsam sesimi çıkarmam susarım biraz da utanırım hatamı kabul edip. Senin verdiğin teklif değil kardeşim senin yaptığın hakaret. 1200 liralık ürüne 600 lira fiyat çekmişim üstüne bana gelip 400 olur mu yazarsan teklif değil dalga geçmiş oluyorsun.Derdin ne demişsin derdim ölücülük yapıp insanları forumdan soğutmanız.Bir de hoşuna gitmediyse teşekkür eder devam edersin yazmış, neyine teşekkür edeyim ben senin ne güzel ölücülük yaptın diye mi teşekkür edeyim? Sende zaten biraz mantık olsa o mesajı atmadan önce düşünürsün biraz, ulan adam zaten 1200 lük ürünü 600 e satıyor kalkıp birde 400 olur mu diye yazarsam adam bana ne der diye. Yaş 16 falan diye laf atmışsın birde, yaş 28 kardeşim ama sendeki matematik hesabı ve şu özgüvenine bakınca senin yaşın 16 olabilir gibi geliyor bana.

• Ghost 0f Sparta G kullanıcısına yanıt
    yada isde verdiğiniz teklifi bi mantıga oturttukdan sonra bi sıkıntı olcagını sanmam.Ama direk cok ucuz fiyat teklifi vermek itici gelebilir ki gelmiş görüldüğü üzere.yani arkadasın sattıgı oyunlar zamanında indirime girmistir veya baska birinden cok uygun almıstır eywallah ozaman 400-300 kimse bişey diyemez. ama store fiyatları zaten 500-600 üzeri veriyorsa ve daha oncede bu rakamlar altında alısveris olmamıs ise bu hesapda , işde bi düşük teklif alınca satıcı suanki olay yaşanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost 0f Sparta -- 2 Temmuz 2020; 0:44:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodecoom

dijital bir oyunun fiyatını kim belirliyor kimse kişi kendi kafasındaki fiyatı istiyor karşıdaki kişi kafasındaki fiyatı söylüyor siz bu forumda yazılan fiyatlarımı veriyorsunuz yada teklif edilen rakamın %20 %30 altinami almak istiyorsunuz sonuçta fiyatı arz talep belirler
    Hacım sen şaka mısın? Nedemek fiyatı kim belirliyor herkes kafasına göre fiyat belirliyor. Daha önce hiç google a girip alacağın oyunun e shop fiyatına bakmak aklına gelmedi mi? Kimse kafasına göre fiyat koymuyor e shop da ki fiyat neyse ona göre fiyatı yazıyor insanlar buraya. Mandal mı satıyoruz biz burada kafamıza göre fiyat verelim? Cidden cahil cesareti dedikleri böyle bir şey herhalde hem bilmiyorsun hem de biliyormuş gibi millete ahkam kesiyorsun. Bilmiyorsan çık bilmiyorum de kimse de sana laf söylemez insan gibi anlatır zaten. Bilip bilmeden sağa sola bilir gibi sallamayacaksın böyle. Bak ben ne yazmışım ilana 1200 liraya aldım ama 600 e satıyorum demişim çok merak ediyorsan girecek orada ilana yazdığım oyunları e shop fiyatlarına bakacaksın ne kadar ediyormuş sonra ona göre mantıklı bi teklif sunarsın. Kalkıpta 1200 liradan 600 e düşürdüğüm ilana 400 lira vereyim olur mu demezsin.

• sahibinden açalım sizin mantığınıza göre 2980 tl en uygun nintendo lite adam yazmış 1600 yada normal nintendo 4500 adam yazmış ikinci eline 2500 ozaman bu adma indirim istemek hakaret oluyorda o adam o cihazı satamayincasizin verdiğiniz fiyata gelirse ne oluyor arz talep

Sahibinden farklı bi platform.Burayla bir tutmayalım lütfen.Bir tutarsak burası da ticaretane olur bütün esprisi biter zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost 0f Sparta -- 2 Temmuz 2020; 0:49:38 >

• Eleman tam sıkıntılı çıktı adminler görsün gereğini yapsın. Bir şey satmayın böylelerine azalarak bitsinler.
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.