Şimdi Ara

Nintendo Switch - Dijital Oyun Alım / Satım / Takas - Ana Konu (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.917
Cevap
556
Favori
1.182.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satılık Zelda BOTW P1 130 TL
    150 TL ye almıştım. Birleşik hesap aldığım için satıyorum.
    P2 olan arkadaş mailin şifresini bulamadı.
    İletişim bilgileri mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahi_tr -- 1 Temmuz 2020; 11:56:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ALINIK ÇİFT HAK

-Animal crossing new horizons
  • dahi_tr D kullanıcısına yanıt
    Mailin sifresinin zaten p2 de olmamasi lazim. Anlayamadim ne demek istedigjnizi ancak satilmis zaten. Alana hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    Hesap P2 nindi P1 hakkını satmıştı.

P1 hakkini satmis ama mailin sifresini vermemis miydi?

Benim anladıgım p1-p2 aynı kişiymiş. email sifresini unutan bu kişi yani.ama bu kişi p1 hakkını satmıs bu olayı dile getiren arkadaşa.şuanda da bu p1 sahibi hesabını bu durumu izah ederek satmış p1 hesabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost 0f Sparta -- 1 Temmuz 2020; 12:56:45 >
    Unutmuş. Şifreyi de bulamamıştı.

O zaman p1 falan satmamis hocam. Hicbir guvenligi olmayan sansa bala bi islem. Yarin bi gun nintendo hesap ta bi gariplik fatkedip kilitse hesabi ve mailine sifre gonderse acmak icin, hesap çöp olur. Almayin satmayin boyle hesaplari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 1 Temmuz 2020; 12:57:33 >
  • Ghost 0f Sparta G kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle hocam 👍

Yani sıkıntılı gibi durum da satış fiyatı da ona göre olmuş gibi. 130 lira ya p1. Sonuçta alan kişi bilerek kabul ederek almış olucak bu hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost 0f Sparta -- 1 Temmuz 2020; 12:59:54 >
  • Ghost 0f Sparta G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam alan arkadaş sıkıntı yaşamasın diye sahibinin telefonunu verdim. Zaten benim de telefonum var.

P2 arkadaşla haberleştik ve microsoft desteğe mail atarak şifreyi almaya çalışıyoruz hocam.P1 de p2 de olsak bu iş güvene kalıyor her türlü, ki fiyat neredeyse p2 fiyatına denk( hesapta bastion da var) Benim 8-9 tane p1 ve p2 hesaplarım oldu ama hiç kitlendiğine denk gelmedim, şifreyi bulamasak bile satarken de belirterek satacağım o yüzden problem yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluisteren -- 1 Temmuz 2020; 13:20:27 >
  • Fluisteren F kullanıcısına yanıt
    Umarim sifreyi bulursunuz. Size denk gelmemis olabilir ancak mevcut bir durum. P2 sahibine hesabin sahibi diyorsunuz o da yanlis cunku o eski sahibi. Evet alan bilerek ve daha ucuza ornegin alabilir ama sahsen ben mailini su ya ada bu sebepten veremeyen kimseden hesap almam. Daha basitce bu arada sifre olayini soyliyim. Ez kaza hesabin sifresini bile unutsaniz sifurlamak icin yine mail gerekir. Mail yoksa hesaba giremezsiniz. Bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 1 Temmuz 2020; 13:25:36 >
    Bu mantıkla p2 aldığımız her hesap zaten risk unsuru hocam, şifre değiştirilse elimizden gelen bir şey yok ama insanlar burada 400-500 liralık p2 hesaplar alıyorlar karşısındakine güvenerek

Hocam p2 hesapta mail sifresi almaya hakkin yok zaten. Ve evet p2 aldigin her hesap risk. P1 isterse serefsizlik yapar ama p2 istese de yapamaz.Mail in sufresinin kayip olmasiyla verilip verilmemesi ayri sey. Ben ornegin p1 de olsa ilk is hesabin mailini degistirir onuda p2 ye veririm yeni mail ve sifreyle. Siz degistiremezsiniz ornegin maii. Hatta sifreyi degistirmek icin de mail gerekiyor sanirim. Yani sizin hesabi 5 kisi kullansa haberiniz olmaz. Neyse dediginiz gibi degil konu yani. Saha uzatmayalim yer kaployor ilan sayfasinda. Merak ettoginiz birsey olursa ozelden konusabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 1 Temmuz 2020; 13:39:53 >
    Nintendo desteğe mesaj atınca maili kendi mailimle değiştirmeyi başardım, sadece doğum tarihini söylemem yetti hocam , p1 de p2 de olsa güvenilir olmayan biri rahatça değiştirebiliyomuş bu şekilde. Sorun çözüldü yani problem yok bence de uzatmayalım daha

Güle güle oynayın. Sorunu çözdüğünüz İçin de teşekkürler.

Kendi dogum tatihini degil hesabj acan kisinin yazdigi dogum tatihini verdin sanirim. Yani p2 hic bi halt yapamaz. O dogum tatihini de bilemez normalde mail in sifresinide. Uzatmayalim ama yanlis bilgj de vermeyelim.

Hocam hesaba girdiğinizde görülüyo zaten doğum tarihi p2 olarak da eklediğinizde, ben arkadaşa sormadım bile

• Merhaba,

Super Mario Odyssey
    The Legend of Zelda BOTW

Arayışım mevcut..
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.