Şimdi Ara

Nintendo Switch Diablo Edition Ve Ekstralar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Nintendo Switch Diablo Edition Ve Ekstralar
    Herkese Merhaba, Açıldığı andan itibaren kırılmaz cam ile kullanılmış hiçbir sorunu bulunmayan henüz daha 1 yıl daha CD media tr Garantili Cihazımı Satıyorum

Yanında iki adet kutulu oyun ve bir adet çift hak dijital oyun ile birlikte Oyunlar 1. Pokemon Shield (kutulu) 2. Zelda Breath of The Wild (Kutulu) Fire Emblem Three Houses (digital)
    Ve Aynı zamanda 1 ay önce alınmış Samsung Evo 128 gb hafıza kartı da verilecektir
    Resimlerde Görüldüğü üzere Diablo 3 Edition sürümüdür, Taşıma Çantası ile birlikte
    Amazon.com tr den alınmıştır garanti belgesi ve fatura irsaliyesiyle eksiksiz kutu içeriğiyle verilecektir.
    Diablo 3 Oyunu mevcut değildir zaten kod olarak gelmiş bulunmaktaydı.

Fiyatı 3000 Tldir. Evlilik arifesinde olduğum için herhangi bir pazarlık Söz konusu değildir.
    Telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz. 05389351435

Önceliğim İstanbul içi elden Teslim.

Elimden Geldiğince Fiyatı makul Tuttum Alacak kişiye Şimdiden Hayırlı olsunNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve EkstralarNintendo Switch Diablo Edition Ve Ekstralar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Uygun fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.