Şimdi Ara

Nintendo Switch Batarya Süresi Test Edildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir konsolu satan batarya degil oyunlardir yine nintendo deli gibi satacak kazanan konsol oyunculugu olacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • zelda sanki çok yüksek kalite grafiklere sahip bir oyun .. Reklama göre nba oynuyorlardı yada witcher 3 oynanacak fln 1 saat mi gidicek şarz ?
  • Nintendonun son konsolu.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Konsolu almayı düşünen biri olarak ciddi soru işareti bu süre benim için. Şarj süresinden çok dolum süresi daha büyük bir problem. Telefonlar 1 saatte %100 oluyor nerdeyse bu cihaz nasıl 3 saat istiyor ? Son nesil teknoloji kullanmıyorlar mı ki acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rash_x

Konsolu almayı düşünen biri olarak ciddi soru işareti bu süre benim için. Şarj süresinden çok dolum süresi daha büyük bir problem. Telefonlar 1 saatte %100 oluyor nerdeyse bu cihaz nasıl 3 saat istiyor ? Son nesil teknoloji kullanmıyorlar mı ki acaba :S

Bilmiyorum valla hocam onu Nintendo fanlarına sormak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatında Nintendo konsolu almamış insanlar topa tutmuş Nintendoyu. Bu ön yargı nedir ben anlamadım. Tek önemli eksik Nintendo Türkiyede resmi olarak olmadığı için oyunları yurt dışından almak zorundayız. dolar ve euro olmuş tavan. gümrük vergisi sınırı 75 dolardan 30 dolara indi. Yani olay Nintendoyla alakalı değil Türkiye ile alakalı...
  • E ne anladım bunun taşınabilirliğinden ben.Böyle portable bir cihaz yap ama 3 saat bile oyun oynatamasın üzerine oynattığı süreden daha uzun sürede şarj olsun saçmalık resmen.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • BOŞ BOŞ YORUM YAPMAYIN VE İZLEYİN ŞUNU
    Şarj süresinin gayet yeterli olduğunu anlayacaksınız. Bu bir EV konsolu olarak çıkıyor ama EL konsolu özelliği var bunu unutmayın.
    Bana laf yetiştirene kadar araştırın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.