Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (767. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Splatoon 2,yaşanılan konsol stok sıkıntısına rağmen, sadece Japonya da bir ayda bir milyon satış adedini geçmiş...

http://www.japanesenintendo.com/post/164536708654
  • Marvel's Guardians of the Galaxy:A Telltale games Series
    Batman:The Telltale Series
    Batman:The Enemy Within
    Minecraft Story Mode:Season 2

Oyunları resmi olarak Nintendo Switch için onaylanmış...

• League of Evil Nintendo Switch çıkış fragmanı...

• Bugün tüm bölge eShop larına VOEZ demosu geliyormuş...
  • 4 dakikalık Fifa 18 oynanış videosu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 24 Ağustos 2017; 8:33:33 >
  • Splatoon 2, ilk Splatoon a göre 7 kat daha hızlı satıyormuş...

https://www.finder.com.au/splatoon-2-is-selling-seven-times-faster-than-the-original-splatoon
  • Vancouver PNE deki Nintendo Switch standı...

• Switch de hdr desteği ile ilgili bişeyler duymuştum , hdmi kablosu 2.0 mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Switch Wii U'dan biraz daha güçlü bir konsol ama Namco bandai belli ki hiç uğraşmamış direkt port etmiş oyunu. Orjinal Splatoon direkt 720p 60fp şimdi piyasada gördüğümüz oyun ise dinamik çözünürlük sahibi en yoğun alanlar da 1080p ile 864p arası çalışıyor artı daha iyi karakter modelleri, ışıklandırma ve kaplamalarla oynatıyor.

Bu ise Wii U da olanın aynısıymış hiç bir geliştirme görmemiş insanlar.
  • 3 pokemonlada 1'er el oynadım, oyun gayet güzel gibi gözüküyor, tam sürümü çıksın bakalım bir de o zaman deneyeyim

• ARMS Global Testpunch demo'su indirmeyi deneyebilirmisiniz ? Ya bende çalışmıyor ya da cidden hala aktif değil ki oyun yarın oynamaya açılıyor.

https://arms.nintendo.com/news/global-testpunch-and-lolapop/
  • Arkadaşlar kör olacağım galiba Dün gece 12den sabah 6ya kadar zelda oynadım. Satıcam galiba aşırı bağımlılık yapar bu :)

• Monopoly tarzı oyun gelir demiştim kendi kendime, geliyor
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Ben denedim bu sabah fakat beni çok sarmadı oyun,ön siparişi iptal ettim büyük ihtimal almayacağım...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    ben bu sabah indirmeye açmıştım ve sorunsuz başlamıştı ama indi mi bilmiyorum dostum,herhangi bir hara veriyor mu indirmek istediğin zaman??
  • GunslingerofMoon kullanıcısına yanıt
    9 Kasım çıkış tarihi vermişler,animasyonları falan benim hoşuma gitti,uygun bir fiyatı olursa ben alırım bu oyunu...
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoşgeldiniz...
    Yalnız bir uyarı size,satsanız bile bundan sonra bu tarz hiç bir oyun bu kadar sarmayabilir...
  • pokemon demosunu denedim daha önce oynamamistim begendim tabiki,begenmedigim seyler görüntü (demosu oldugu icin olabilir) ve karakterler yani cok gereksiz pokemon oldugunu düsünüyorum cok bilinenler varken. Yani 2 tane pikachuya ne gerek var ya da mewtwo ya acaba yeni pokemonlar eklerler mi balbazar ve squirtle görmek isterim almayı düsünüyorum cünkü

• Sonic Forces den yeni oynanış görüntüleri gelmiş...

• 
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.