Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (704. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chat dedigimiz discord bu arada. İlk mesajda mevcut link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam dışarıdaydım

Yarın yarışta varım yine

Bu arada tebrikler arfulk

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Tonight especially for me...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

İlk 4 değişmemiş 3.lükte iyidir. Bu arada bugün joy con finder denerken bir şey farkettim. Sol joy con ve pro controller titretmeye başladığımda korna gibi düüt sesi çıkarıyor titrerken, ancak sağ joycon titremesine rağmen neredeyse hiçbir ses çıkarmıyor. Acaba benim sağ joy conda bir sıkıntı mo var yoksa tüm sağ joyconlarda olan bir şey mi bu ? Müsait olan bakabilirse sevinirim

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam,siz olunca daha da çekişmeli oluyor...

bu arada müsait olurum derseniz Discord a da gelin,yarışırken bir yandan muhabbet etmek çok zevkli oluyor...
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    baya çekişmeliydi dün hocam,bi anda her şey değişiyordu,bi bakıyordum 8.yim bi anda en önde oluyordum,çok zevkli oldu,sizde Discord a gelin mutlaka... bu arada bu sorunu ben hiç denemedim,bugün müsait olursam bir deneyip bendeki durumu yazarım...
  • Splatoon 2 de amiibo ların açtığı ekstralar...

Inkling Boy amiibo

- Splatoon 2 deki Inkling boy amiiboyu taratırsanız size Squinja Armor teçhizat setini verir,bu sete kafa için Squinja Maskesi, kıyafet olarak Squinja Suit ve bir çift Squinja ayakkabısı veriyor. Perklerde özel kurtarıcı,yüzme hızı arttırıcı ve daha hızlı oyuna tekrar geliş.

- Orijinal Splatoon daki Inkling Boy taratırsanız Samurai Outfit teçhizat setini verir,bu sette bir Samuray kaskı,bir Samuray ceketi ve bir Samuray ayakkabısı var. Perk lerde özel silah doldurma, özel güç arttırma ve süper zıplama.

Inkling Girl amiibo

- Splatoon 2 deki Inkling Girl taratırsanız Power Armor Mk1 teçhizat setini verir,bu sette Power Mask Mk1 maskesi, Power Armor Mk1 zırhı ve Power Boots Mk1 ayakkabısı var.Perk i ise mürekkep ve bombalara karşı dayanıklılık.

- Orijinal Splatoon daki Inkling Girl taratırsanız School Outfit teçhizat setini verir,bu sette School Hairclip saç tokası,bir okul üniforması ve okul ayakkabıları var. Perk leri ise mürekkep tasarrufu,daha çabuk iyileşme ve daha hızlı yüzme.

Inkling Squid amiibo

Orijinal Splatoon daki Inkling Squid amiibo sunu taratırsanız Power Armor teçhizat setini verir,bu sette bir Power Mask maskesi, bir Power Armor zırhı ve Power Boots ayakkabıları mevcut. Perk lerde daha hızlı oyuna geri gelme,bombalara karşı daha fazla dayanıklılık ve mürekkep tasarrufu var.

Marie amiibo

Marie amiibo sunu taratmak Armor Replica kıyafet setini açar fakat bu sadece Single player oyun modunu bitirdikten sonra mümkündür. Bu sette Armor Helmet Replica kaskı, bir Armor Jacket Replica ceketi ve Armor Boot Replica ayakkabıları mevcut. Perk lerde yapışkanlık,mürekkep tasarrufu ve özel silahı doldurma var.

Callie amiibo

Marie gibi, Callie seti için de öncelikle single player modu bitirilmeli. Hero Replica Outfit setinde Hero Headset Replica şapkası,bir Hero Jacket Replica ceketi ve Hero Runner Replica ayakkabıları mevcut. Perk ler daha hızlı yüzme,daha hızlı koşma ve daha hızlı süper zıplama.

• Rayman Nintendo Switch oynanış videosu...

• Avrupa eShop a Rayman Legends demosu gelmiş...

• Splatoon 2 oyun içinden çok iyi yapılmış bir çizim,çok hoşuma gitti...

• New York da düzenlenen Splatoon 2 piyasaya çıkış etkinliği...

• Splatoon 2 hayran çizimi...
  • Splatoon 2 yapımcılarından oyun hakkında detaylar,Salmon Run hakkında bilgi,Hikayesi ve gelecek olan güncellemeler ile ilgili bilgiler paylaşılmış...

http://nintendoeverything.com/splatoon-2-devs-on-improvements-and-adjustments-from-the-first-game-salmon-run-story-future-updates/
  • The Sexy Brutale Nintendo Switch e geliyormuş...
  • rayman legends demoyu indiren var mi.? ben eshop da göremedim de..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

bekliyoruz hocam,siz olunca daha da çekişmeli oluyor...

bu arada müsait olurum derseniz Discord a da gelin,yarışırken bir yandan muhabbet etmek çok zevkli oluyor...

yüklüyorum hemen
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Avrupa eShop a mı baktınız hocam? haberde avrupa eShop yazıyordu...
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    server linki ilk sayfa da mevcut hocam,ordan da server e katılırsınız...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    almanya eshop var bende acaba baska ülkenin eshopi mu acaba.?

• gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Detayını göremedim hocam,benim de daha bakmaya fırsatım olmadı,belki sırayla geliyordur eShop lara,biraz daha bekleyin olmazsa...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    saogolun cvp icin 😊

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.