Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.356
Cevap
455
Favori
1.647.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu sorunu çok şükür hiç yaşamadım hocam hatta ilk defa sizden duydum böyle bir sorunu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Evet hocam profil ayarlarından ülke değiştirmelisiniz, şu anda ülkemizde daha yok malesef eShop...

Herhangibir Avrupa ülkesi seçmek yeterli mi, ülkeye göre fiyat farkı oluyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friend code: SW-4255-3662-1230

Benide liseye ekler misin dostum

Özellikle mario kart 8 çıktığında arkadaş gerekecek :)

• Sorunu çözdüm çok şükür. Dock'u diğer odadan modemin de bulunduğu salondaki tv'ye bağladım düzeldi.
  • Birinci mesajda Friend code yazan herkesi ekledim arkadaşlar

• Kurt. kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun alakasız olabilir ama ben 2 kullanıcı hesabı açmıştım , birinde dediğiniz duruma benzeri bişey yaşadım , ama bu benim o hesabın ülke ayarlarını tamamlamadığım içinde olmuş olabilir, sizin hesap zaten eski sanırım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Lego City Undercover daki araçlar...

Wii u daki oyunun birebir aynısımı hocam bilgin varmı aynısı ise almayacam

• murlek kullanıcısına yanıt
    dostum Wii U'dakinin aynisi degil.Wii U'ya Nintendo getirmisti oyunu ve Nintendo ile ilgili gizli seyler vardi oyunda.bunlarin hepsi Switch dahil hicbir konsolda olmayacak.diger hersey vardir Lego'ya ait.kisaca fazla hicbirsey yok ama handheld oynamak icin kesinlikle alinir.millet GTA V'i bekleyecegine Lego'nun GTA'sini oynasin.GTA gibi sapik supuk oyunlar Nintendo platform'larina gelmez gelmedide.GTA Advance ve Chinatown Wars var ama bu oyunlar GTA serisindeki en zararsiz, en degisik oyunlar.kisaca Switch'te GTA isteyenler kesinlikle Lego City Undercover'i denesinler.cok iyi bir hikayesi ve cok guzel gorselligi olan mukemmel bir oyundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Avrupa ülkesi olursa euro olur, Amerika olursa dolar olur, Japonya olursa Yen olur hocam fiyatlar...

Hemen ekliyorum...

O zaman sıkıntı Dock un modeme uzak olmasıymış sanırım. İyi bari gönderimle uğramadan hallettiniz çok sevindim...

Hayırlı olsun iyi günlerde güle güle kullannnnnnnn ekliyorum bende seni

• Yeni gelen güncellemesi ile Shovel Knight artık Dock ta 1080p çözünürlük sunacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 30 Mart 2017; 8:41:7 >
  • Nintendo Switch, Japonya da ilk ay satış rakamlarında Playstation 4 ilk ay satış rakamlarını geçmiş...

• Bir duvar kağıdı daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 30 Mart 2017; 8:43:28 >
  • Syberia 3 resmi hikaye fragmanı...

• Disgaea 5 Complete açılış videosu...

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Hesabim eski hocam evet.

Sorun su sekildeydi ve cok ilgincti hocam: benim modem salonda, dock ise diger odadaki tv'de bagliydi. Dock'un bulundugu diger odada switch'i handheld modunda kullandigimda nete baglaniyor, dock'a yerlestirdigimde hic bir sekilde nete baglanmiyordu. Dock'u modemin de bulundugu salondaki tv'ye bagladigimda her sey duzeldi. Cok sukur simdi sorunsuz.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam.

Sorun su sekildeydi ve cok ilgincti hocam: benim modem salonda, dock ise diger odadaki tv'de bagliydi. Dock'un bulundugu diger odada switch'i handheld modunda kullandigimda nete baglaniyor, dock'a yerlestirdigimde hic bir sekilde nete baglanmiyordu. Dock'u modemin de bulundugu salondaki tv'ye bagladigimda her sey duzeldi. Cok sukur simdi sorunsuz.

çekim gücü düşüyor demekki geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.