Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4chan den ilginç bir paylaşım geldi. Buna göre 1 Nisan da Nintendo bir event yapacak ve yeni bilgiler paylaşacak. Fakat buradabir ikilem söz konusu, birincisi 1 Nisan şaka günü ve bu haber yalan olabilir, ikincisi 4chan daha önce de bir sunumdan önce böyle bir haber paylaştı ve hepsi birebir doğru çıktı, bakalım 1 Nisan da göreceğiz. Haberin detayları bu linkte...

http://nintendotoday.com/4chan-nintendo-direct-rumor/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lego City Undercover ın 13Gb alana ihtiyacı olacakmış...

• Nintendo müşteri hizmetlerine bağlanan bir kişinin Dock a takılınca ekran çizilebilir mi diye sorması üzerine Nintendo çalışanı ellerindeki test cihazını hala günde 100 kez takıp çıkardıklarını ve hala bir çizik olmadığını söylemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 28 Mart 2017; 8:12:47 >
  • The Legend of Zelda Breath of the Wild da bir oyuncu paraglidder ile 7500 m uçmayı başarmış...

http://nintendoeverything.com/player-sends-link-gliding-over-7500-meters-during-22-minute-flight-in-zelda-breath-of-the-wild/

• The Legend of Zelda Breath of the Wild da amiibo ların size verdikleri ekstralar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 28 Mart 2017; 8:16:51 >

• Inazuma Eleven Ares in Nintendo Switch e gelebileceği belirtildi...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Can dostum Axecalos yaptı benim için, yoksa benim pek elimden gelmez öyle şeyleri...

Lafı bile olmaz bıfam
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Oo hadi bakalım çok da az kaldı ama duyurusu yapılmadı hala. Yapsalar da Metroid duyursalar çürüdük buralarda

Benim elimdeki cihaz da çizilmedi daha

• quote:

The Legend of Zelda Breath of the Wild da bir oyuncu paraglidder ile 7500 m uçmayı başarmış...

http://nintendoeverything.com/player-sends-link-gliding-over-7500-meters-during-22-minute-flight-in-zelda-breath-of-the-wild/

Yüksek bir yerden atlamış o zaman

Ben denedim ama güç yetmeyince düşüp öldüm.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Nintendo sağlam bi E3 geçirecekmiş, bakalım orda bombalar gelir bence...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Bende de çok şükür bi sıkıntı yok...

• Mini Guide ta tamam. Daha da şevklendim bu döküman ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 28 Mart 2017; 11:23:46 >

• doganreis kullanıcısına yanıt
    20 dakikaya yakın uçmuş adam, hem yüksekten atlamış hemde baya sağlam Stamina sı varmış...

Bu arada Stamina bitip düşerken Fast travel yaparsanız ölmeden kurtulabilirsiniz...

• Bunu sen nasıl almıştın bıfam?

• quote:

20 dakikaya yakın uçmuş adam, hem yüksekten atlamış hemde baya sağlam Stamina sı varmış...

Bu arada Stamina bitip düşerken Fast travel yaparsanız ölmeden kurtulabilirsiniz...

düşüne kadar ardından baktım hiç aklıma gelmedi fast travel.. güzel fikir, kaptım hemen..

Bıfam

http://www.nintendo.com/ adresinde oturum açtıktan sonra "my nintendo" kısmından Zelda'ya tıkladım. Orada "digital version of the first chapter of the official game guide" kısmına tıklayarak indirebilirler.

• Benimde Switchim geldi :) Benide ekleyin SW 6302 9497 1221 :) Ankaradayım ve daha önce paylaşılmış olanları ekliyorum kabul edinnnn

• raaiinboww kullanıcısına yanıt
    Ooooleeeey

Güle güle kullan dostum..NS'e geçince ekleyeyim seni hemen.

• Teşekkür ederimmmmmmm :) Tamamdır dostum bekliyorum ben ekledim seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raaiinboww -- 28 Mart 2017; 15:3:31 >
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.