Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chicago dan bir trenden görüntü, Nintendo reklamlara devam ediyor...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 27 Mart 2017; 7:58:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimal 2018 de piyasada olacak olan Shin Megami Tensei den bi görüntü paylaşıldı...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 27 Mart 2017; 8:0:5 >
  • Benim günüm dün baya yolda geçti, Bursa-Kütahya--Afyon-Burdur yaptım ama akşam Burdur a varınca Zelda nın dibine vurdum...

• Mario Maker gelir mi bu konsola? 3ds için almak istemiyorum, wii u zaten allaha emanet oldu boşa para vermeye gerek yok :(

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Bence gelme ihtimali yüksek hocam çünkü o oyununun popüleritesini kullanacaklardır...

• Amazon İtalya şuan switch yolluyor gözüküyor. Alamamış arkadaşlar bir göz atabilir.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    dostum Hakan Colakoglu(Eski Nintendo Turkiye Baskani) 2011 yilinda yaptigi Nintendo 3DS Tur

kiye lasmaninda 2010 yilina kadar satilmis konsol sayisini aciklamisti.rakamlar soyle;

Nintendo Wii:130 000

Nintendo GameCube:2 000

Nintendo DS:40 000

Game Boy Advance:8 000

Nintendo 2012 Mart ayina kadar burada kaldigindan tahmini olarak 250 bin bile dedim.Ayrica dostum yaniliyorsunz bu rakamlar 70 milyon nufusu olan bir ulkede 5 yilda gerceklestiginden gercekten cok dusuk.dunyada toplam 250 milyondan fazla satmis iki konsolun burada en az 500 bin satmasi lazimdi ki Nintendo desteklemeye devam etsin.sadece PS4 satislarinin bile su an 600 bine yaklastigi dusunuluyor.buna kiyasla Nintendo nun satis rakamlari gercekten cok dussuk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScottishJR kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle, cok az Nintendo'nun TR piyasasi. Nintendo TR'de satmiyor, satmaz da. Sebepleri var fakat uzatmaya degmez.

• Kurt. kullanıcısına yanıt
    dostum Hasan Colakoglu, cok buyuk bir Nintendo severdi ve tabiki parasida olunca boyle buyuk bir ise atildi.Nintendo'nun ulkeye gelirkenki amaci en az 1 milyon konsol satmakti.zaten cocuk nufusu cok diye ulkeye gelmeyi kabul etmisti Nintendo.sonuc olarakta hic bir bekletinin karsiligini alamayip, harcanilan bosa paralar olunca birakti tabi isi Hasan Colakoglu.cok buyuk zarar ettigini biliyorum kendisinin.bir ulkeye tek basina 250.000 konsol, 1 milyon'dan fazla oyun getirmek hic kolay bir is degil.suan yaptigi zararlari cikarciyor tabi Riot Games'te.Riot Games ne mi?League of Legends.yani ulke insanin aldigi sey, gelismislik duzeyi ortada.adam ne yapsin?ulke neyden anliyorsa, neyi seviyorsa onu yapacak tabiki.cok buyuk bir iyilik yaparak biz Nintendo sevenlere Nintendo'yu ulkeye getirdi.2004-2011 arasi tech marketleri unutamiyorum.PS ve XBOX'a ayrilan yerlerin toplami Nintendo'ya ayrilmisti.denemek icin birsuru konsollar konulmustu ama baslarinda kimse olmuyordu malesef.kabul edelim bizlerde bilemedik Nintendo'nun ulkede olmasinin kiymetini.suan ne kadar bir olayin gerceklestigini anliyorum ve keske daha fazla oyun alsaydim diyorum.o gunler gercekten cok guzeldi.artik ulkeninde her gecen gun geriye gittigini dusunursek 100 yil sonrada 1000 yil sonrada Nintendo, TR'ye 1 kez gelmis ve gitmis olucak.2004-2011 arasi ve bizler o donemi yasayan kisiler olarak malesef hic farkinda degildik boyle bir degerin.buarada suan ulkede en az 5-10 milyon League of Legends oynayan kisi var tahminimce.bu ulkede boyle seylere atilim yapacaksinki batmayasin.zaten Hasan Colakoglu gibi bir adamda zor cikar bu ulkede.yani kisaca gercek bunlar.bilmeyenlere anlatayim dedim dostum.son olarak ruyamizda bile goremeyiz Nintendo'yu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zelda'nun Wii U görüntüleri beni tatmin etmedi, görüntü biraz bulanık gibi geldi bana. Switchde de aynı durum var mı?
  • Switch'i turn off yapıp tekrar tv platformuna taktığımda tekrar açılıyor.Siz nasıl kapatıyorsunuz arkadaşlar ?

• 1-2 Switch oyunuyla beraber sıfır konsola Türkiye'de maksimum kaç para vermek mantıklı sizce? Beklemekten sıkıldım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 27 Mart 2017; 15:12:32 >
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Bence maksimum 1600 verilmeli. Fazlası zarar, paraya yazık.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Zelda oyunum var kutulu bölge kodu pal.Amerika hesabımdan expansion pack satın alsam kullanabilirmiyim?
  • IGN firmasından The Legend of Zelda Breath of the Wild da karşılaşacağınız 100 şaşırtıcı detay, dikkat Spoiler içerir...

http://m.ign.com/articles/2017/03/21/100-little-things-in-zelda-breath-of-the-wild-that-will-blow-your-mind

• Bymoustache B kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde konsol tamamen Region free ama bu konuda bi sıkıntı olur mu bilmiyorum, biraz araştırıp bilgi vereyim...

Edit:Resmi bir açıklama bulamadım hocam, internet sitelerinde iki türlü de cevaplar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 27 Mart 2017; 18:15:5 >
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Ben genelde Dock tan çıkartıp ta kapatıyorum...

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de 1600 den fazla vermeyin, hadi The Legend of Zelda Breath of the Wild olsa biraz daha olabilir ama 1-2 Switch ile birlikte bence daha fazla vermeyin...

• IGN den The Legend of Zelda Breath of the Wild da yapılabilecek her şeyi gösteren bir harita yayınlandı...

http://www.ign.com/maps/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild/hyrule#Shrine

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.