Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dün bir arkadaş 334 euro luk bi paket paylaşmıştı keşke ondan alsaydınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam dün bir arkadaş 334 euro luk bi paket paylaşmıştı keşke ondan alsaydınız...

dostum sürekli takip edemiyoruz ki iş güç var ama belki onda da aynısını diyecekti

Şu anda Türkiye'ye ye teslimat yok gözüküyor

Acaba stokta olmadığı, siparişin ön sipariş olması nedeniyle mi Türkiye'ye teslimat yok diyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 23 Mart 2017; 9:28:8 >
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Ondan değildir çünkü nerdeyse hepimiz ön sipariş vererek aldık, bazı paketler de böyle yapıyor Amazon, bence takip etmeye devam edin...

• E-shop üzerinden Snipperclips almak istiyorum ama hangi lokasyonu seçersem seçeyim liste fiyatının üzerinde 2 dolara yakın vergi koyuyor. Fiyatları en uygun e-shop lokasyonu neresidir?
  • Cihaz iyice ulaşılmaz oldu benim için. Amazon'da stok yok, yurtdışına giden arkadaşlara aldıramadım, 2,5-3 bin tl'ye satan çakallara para kaptırmak istemiyorum.

Beklemekten başka çare kalmadı. :(
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Hocam seçtiğiniz adrese göre vergi koyuyor, Amerika da her eyalet birbirinden farklı ı konuda, vergi almayan bir eyalet ve adres seçmelisiniz...

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    Hocam aceleniz yoksa kaptırmayın paranızı, gerçekten yazık günah, nadir de olsa arada makul fiyatlara satanlar çıkıyor, en azından onlara bakının...

• quote:

Hocam seçtiğiniz adrese göre vergi koyuyor, Amerika da her eyalet birbirinden farklı ı konuda, vergi almayan bir eyalet ve adres seçmelisiniz...

Oregon eyaletinde vergi alımıyormuş. Snipperclips aldım gitti
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Güle güle oynayın...

• Dun yaptigim ufak bir gezi itibariyle sonunda switchi zelda ile beraber direk magazadan aldim :) bir iki resim cektim magazadayken..

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Manyak olmuş.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın, Zelda yı Limited Edition mı aldınız?

• quote:

Güle güle kullanın, Zelda yı Limited Edition mı aldınız?

yok hocam maalesef okadar para veresim gelmedi ama magazada vardi :) bu arada dediginiz gibi sag analog stick biraz farkli alismasi zaman alacak gibi en azindan benim icin. xbox controlleri fazla aliskanlik yaptigindan parmagim hep sol asagi dogru gidiyor neyse bunada alisiriz.
  • Amazon işi de yalan oldu gibi
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ectavi -- 23 Mart 2017; 12:56:2 >
  • ectavi kullanıcısına yanıt
    Stokta olmadığı için, zaten fiyata bak.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Evet biraz pahalı geldi bana da alışılıyor hocam çok sıkıntı değil ama alışamazsanız Pro Controller tavsiye ederim, oynaması gerçekten çok rahat...

• Arkadaslar ups'den gelen maili telefondan dogru doldurabilecegim bir program falan var mi?

• Kurt. kullanıcısına yanıt
    PDF ise Adobe Fill & Sign DC
  • SergeantMajorT kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam.

• quote:

Evet biraz pahalı geldi bana da alışılıyor hocam çok sıkıntı değil ama alışamazsanız Pro Controller tavsiye ederim, oynaması gerçekten çok rahat...

alisiriz hocam zaten yapcak bisey yok joyconlar konsolun bir parcasi :) su ekran koruyucu gelmeden dock a pek takasim gelmiyor bir kere taktim onda da soguk soguk terler doktum varmi gecici bir cozum?
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.