Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Metroid Dread tek kelime ile muhtesem sonunda yeni bir metroid , metroid prime 4 oncesi harika oldu.

Zelda Botw 2 : Yine muhtesem bir oyun bizi bekliyor yepyeni mekanikler en iyi acik dunya elementleri ve fizik motoru bizi bekliyor.

Smt 5 sonunda gameplay ile gosterildi personadan kalan acligi giderecek oyun harika gozukuyor atlus zaten mekanik icerik ve hikaye konusunda harika bir firma bakalim nasil bir deneyim sunacaklar.

Yeni wario game ve advance wars da hos suprizler oldu.

Yeni bir mario & luigi rpg, bayonetta 3 , metroid prime 4 beklemekteyiz. Pokemon legends’i muhtemelen pokemon directte gosterirler.

E3 genel olarak iyiydi benim icin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Hocam oyun fiyatlari diger konsollarin aksine daha da kotu durumda cunku 2.el piyasasi cok cesitli degil. Hatta ben konsolu almadan once sevdigim oyunlari almaya basladim param oldukca konsolu bulmak oyun bulmaktan daha kolay🤣

Alıntıları Göster

Hocam sen konsolu almadan oyunları mı almaya başladın?😳

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Benim de bu aralar nintendo switch ilgimi çekmeye başladı.

Öncelikle Nintendo switch + ring fit adventure olan bundle paketinden alayım diyorum.

Bu arada ürünü distribütor ya da ithalatçı garantili almak arasındaki fark sadece garanti süresi mi oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Hocam sen konsolu almadan oyunları mı almaya başladın?😳

Alıntıları Göster
    Aynen hocam yurt disindan oyun siparislerini vermeye basladim. Konsol zaten 2. El uygun bulunuyor hatta pro haberi cikarsa insanlar elinden uygun fiyatli cikarmaya baslar dedim:) hedefimde olan oyun kutuphanesini tamamlayip oyle alacagim

• tidus kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kutulu oyunlar var istersen. :) Yurt dışını beklemene gerek yok.
    :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humble mumble

Hocam bende kutulu oyunlar var istersen. :) Yurt dışını beklemene gerek yok.
    :)
    Hocam ozelden oyun listesini atabilirsiniz. Ozellikle rpg oyunlari degerlendirebilirim

• Pokémon UNITE is coming this summer!

A Plague Tale: Requiem – Cloud Version - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

A Plague Tale: Innocence – Cloud Version - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One - Çıkış Fragmanı | E3 2021

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - Nintendo Treehouse: Live | E3 2021

Dragon Ball Z: Kakarot + A New Power Awakens Set - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch | E3 2021

Warframe | Road to TennoCon 2021

JUST DANCE 2022 - OYNANIŞ GÖSTERİMİ FRAGMANI [NINTENDO DIRECT]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Haziran 2021; 4:55:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Pokémon UNITE is coming this summer!

A Plague Tale: Requiem – Cloud Version - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

A Plague Tale: Innocence – Cloud Version - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One - Çıkış Fragmanı | E3 2021

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - Nintendo Treehouse: Live | E3 2021

Dragon Ball Z: Kakarot + A New Power Awakens Set - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch | E3 2021

Warframe | Road to TennoCon 2021

JUST DANCE 2022 - OYNANIŞ GÖSTERİMİ FRAGMANI [NINTENDO DIRECT]

Cloud versiyon dediği download etmeden internet üzerinden oynama olayı değil mi?

• nevruz84 kullanıcısına yanıt

Evet.

• Venom adalet dagitir gibi video paylasmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Evet.

Pek Türkiye deki oyuncular için uygun değil bize gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: xlor

Shop4tr, amazon gibi gümrük ücretini önceden alıp mı gönderim yapıyor? Galiba ptt ile geliyormuş paketler. Daha önce buradan alışveriş yapanlar, siparişi verdikten sonra ürünün adrese teslimi ne kadar sürüyor?

Shop4tr sitesinde 8 Haziranda aldığım oyunlar bugün teslim edildi. 33 tl vergi çıktı ( sipariş toplamı 1555 tl)

Paket direk normal kargo gibi alıcı ödemeli olarak ptt tarafından teslim ediliyor.

Sanırım daha büyük paketlerde gümrükte takılma durumları oluyormuş fakat bu oyunlar mukavva zarf ile geldiğinden bir sıkıntı olmadı.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Witcher 3 hangi store da Türkçe bide complete edition mu almak gerekiyor Türkçe eklenti icin

• Selam arkadaşlar, Switch almamak için uzun süre direndim ama artık E3 de Metroid'i görünce dayanamadım ve aranıza katıldım... Bir kaç sorum olacak.

Eshop fiyatlarını ülke ülke gösteren bir site buldum ve anladığım kadarıyla "en ucuz bölge" diye bir kavram yok. Bir oyun Arjantin de ucuzken başka bir oyun Rusya da en ucuz olabiliyor.

1. Bu durumda hesabın ülkesini gün içinde bir kaç defa değiştirmek sorun olur mu? İlk etapta almak istediğim 6-7 oyun var ve hepsi farklı bölgelerden ve bölgeler arasında da ciddi fiyat farkı var.
    2. TR kredi kartlarımızı bütün ülkelerde kullanabiliyor muyuz? Yoksa gift card vs uğraşmak gerekecek mi?
    3. Ekran koruyucu yapıştırmama gerek var mı? İlk çıkan Switchlerde dock ekranı çiziyor gibi birşeyler duymuştum bu durum hala var mı?

Cevaplar için teşekkürler.

• quote:

Pek Türkiye deki oyuncular için uygun değil bize gelmez

Alıntıları Göster

Sen zaten tinfocusun hocam ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkahn -- 18 Haziran 2021; 16:50:37 >
  • DigiMortal D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.

eshop-prices.com/

Bu site üzerinden para birimini TL olarak seçerseniz, en ucuz hangi ülkede ise orayı gösteriyor. Sadece yeni indirimler geldiğinde biraz gecikmeli yansıyor.

Bu zamana kadar ülke değişimi yaptığı için sorun yaşayan birisi duymadım. Umurlarında olsaydı zaten böyle bir sisteme bu kadar uzun süre izin vermezlerdi diye düşünüyorum.

Bazı kişiler TR kartlarını bazı ülkelerde kullanamadıkları söylüyorlar ama ben sorun yaşamadım. Brezila, Arjantin, Rusya, Japonya ve Amerika shoplarından oyun alabiliyorum.

Ekran koruyucu yapıştırmanın bir zararı yok. Telefonlarda olduğu gibi bu da tercih meselesi. Ben tercih etmiyorum. Cihazı özenle kullanıyorum ve şimdilik çizik oluşmadı.

Iyi eğlenceler.

• Witcher 3 oynayan var mi performans nasıl FPS drop oluyor mu çok

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Sen zaten tinfocusun hocam  

Alıntıları Göster

Download yapabilseydik dediğin doğruydu ama bu şekil oynama şansı yok ki

• penmb P kullanıcısına yanıt

Cevaplar için çok teşekkürler

• quote:

Download yapabilseydik dediğin doğruydu ama bu şekil oynama şansı yok ki

Alıntıları Göster

Ikinci cihazi al hocam orjinal online oyunlar icin ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.