Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.747
Cevap
258
Favori
1.212.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1372
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12541
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4463
  • Favoriye Eklediklerim 270
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hunter007 (12541 mesaj) White Room by a Window (2391 mesaj) Kennnn (1743 mesaj) esmerbuyucu (937 mesaj) erkahn (916 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17639 mesaj) Mobil (20070 mesaj) Tablet (816 mesaj) Mini (1462 mesaj) Uygulama (1559 mesaj) (62 mesaj) (261 mesaj)
  • @
43 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    528 Mesaj

Shop4tr, amazon gibi gümrük ücretini önceden alıp mı gönderim yapıyor? Galiba ptt ile geliyormuş paketler. Daha önce buradan alışveriş yapanlar, siparişi verdikten sonra ürünün adrese teslimi ne kadar sürüyor?

• Teğmen
    167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: verlor_ein

deneyim olarak driftte spray kulansam bile 1 hafta sonra tekrar ediyordu sorun, en sonunda içini açıp yenisini taktım kurtuldum bu dertten, gayet basit değiştirmek... mavi kablolu olanlar yeni nesil diye biliyorum > https://www.hepsiburada.com/khalkedon-joy-con-analog-stick-v2-p-HBV00000O0JMA?magaza=Khalkedon

Tornavidası da çıkıyo mu içinde? Ben daha önce yurtdışından almıştım ama benimkinin vidaları açamadım tornavidası kötüydü.. Birde v2 analogu falan birşey farketmez heralde v1 kola takılsa bilginiz varmı? Khalkedon u psp zamanlarından hatırlıyorum vay be.. Ondan alalım bari artık almışken :)

• Yarbay
    5099 Mesaj
    Avrupadaki adamlar direk joycon aliyorken trdeki gelir sistemi adami saatci tornavidasiyla harikalar yaratmaya zorluyor. Dogustan elektronik muhendisi gibiyiz hepimiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2709 Mesaj

Yeni versiyon Swtich'in sol joycon'u sorunluydu. İnternetteki videolara bakarak, 2-3 ay önce bu ürünü uyguladım, sorun tamamen çözüldü ve halen de sorun yok. Şimdilerde ise sağ joycon'da da aynı sorun başladı, ona da müsait zamanda aynı şekilde uygulayacağım.

Püskürtürken, mutlaka tüp ile gelen ince pipeti kullanın. Joystick'in altındaki ince kauçuğu bir kürdan/iğne yardımı ile kaldırıp, bir kaç kez sıvıdan püskürtün ve joystick'leri yarım dakika kadar hareket ettirin, yani sıvıyı iyice bölgeye yedirin. Sıvıyı püskürtürken butonlara gelmesin diye o kısmı bir peçete ile basitçe örtebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken bir kişiden yardım alabilirseniz, daha kontrollü ve rahat çalışabilirsiniz.

|
    |
    nevruz84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xlor

Shop4tr, amazon gibi gümrük ücretini önceden alıp mı gönderim yapıyor? Galiba ptt ile geliyormuş paketler. Daha önce buradan alışveriş yapanlar, siparişi verdikten sonra ürünün adrese teslimi ne kadar sürüyor?

Geçmişte royal mail gibi gönderiyordu yani mektup zarfı içinde geliyordu oyunlar sıkıntısız temin süreci 17-18 gün sürüyordu.

Pandemiden sonra gerek gümrük kuralları gerek ithalat kısıtları nedeniyle yurt dışından ürün almak biraz güçleşti.

Dün bir kaç oyun sipariş ettim shop4tr den bakalım ne zaman gelecek ne isteyecekler bekleyip göreceğiz sizi bilgilendiririm.

• Onbaşı
    22 Mesaj

malesef bilemiyorum örnek olsun diye göndermiştim o linkteki ürünü, ben kadıköyde emintaş işhanındaki nintendo switch ürünleri satan bir mağzadan almıştım. Y tornavidam olduğundan açıkçası böyle birşeyi sorgulamadım hiç

|
    |
    ****GhOsT**** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Geçmişte royal mail gibi gönderiyordu yani mektup zarfı içinde geliyordu oyunlar sıkıntısız temin süreci 17-18 gün sürüyordu.

Pandemiden sonra gerek gümrük kuralları gerek ithalat kısıtları nedeniyle yurt dışından ürün almak biraz güçleşti.

Dün bir kaç oyun sipariş ettim shop4tr den bakalım ne zaman gelecek ne isteyecekler bekleyip göreceğiz sizi bilgilendiririm.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Umarım kısa sürede, sorunsuz ve masrafsız şekilde ulaşır.

|
    |

• Teğmen
    215 Mesaj
    The elder scrolls v skyrim special edition mı nintendo switch için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj

Animal Crossing Edition switch almak için hedef koydum tam bütçeyi tamamladım derken pro haberleri çıktı. Bende o bütçeyi oyunlara ayırdım.

Şimdi dolu oyun siparişim var ama switch im yok :) Bilmiyorum doğru mu yaptım ama umarım pro modeline özel oyun üretilmez. Konsol bir şekilde ucuz veya pahalı alınıyor ama oyun bulmak bazen zor

• Teğmen
    129 Mesaj

Net tarih belli değil diye biliyorum (yılsonuna kadar çıkması bekleniyor vs.) Ayrıca bu kurlarla şu an ki normal Switch in yaklaşık 2 katına bize ulaşır diye korkuyorum 😅 bütçe kaldırır dersen ve oynayacak başka konsol da varsa beklenebilir tabi 😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tidus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hcemkurt

Net tarih belli değil diye biliyorum (yılsonuna kadar çıkması bekleniyor vs.) Ayrıca bu kurlarla şu an ki normal Switch in yaklaşık 2 katına bize ulaşır diye korkuyorum 😅 bütçe kaldırır dersen ve oynayacak başka konsol da varsa beklenebilir tabi 😅

Konsol belli süre sonra 2. el vs derken bir şekilde bulunuyor ama oyunlar daha beter aslında :)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9c/9d/46/9c9d465827eb3cb72da9ca895a5ec208.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj

Bu temmuzda çıkacak Pokemon Diamond & Pearl Remake oyunlarının bir esprisi var mı

Almayı düşünüyor musunuz

• Yarbay
    5099 Mesaj

Ayni oyunun guzel goruntulusu, ben kolleksiyona eklemek icin alirim.

Butun kutulu pokemon oyunlari var. Seviyorum pokemon oyunlarini ve sarisin kizlari.

|
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Ayni oyunun guzel goruntulusu, ben kolleksiyona eklemek icin alirim.

Butun kutulu pokemon oyunlari var. Seviyorum pokemon oyunlarini ve sarisin kizlari.

:)

Double Pack var yurt dışı ön siparişte. Değerlendirebilirsiniz

• Yarbay
    5099 Mesaj

Ayin kacinda cikiyormus hocam,hic reklam gormedim dukkanlarda.

|
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Ayin kacinda cikiyormus hocam,hic reklam gormedim dukkanlarda.

• Yarbay
    5099 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster

Temmuz demissin hocamda ondan sordum normalde 15 kasimda cikiyor pokemon oyunlari, 1 hafta oncede on siparisler teslim ediliyor. Burda 1 hafta once aldigim pokemon oyunlarini paylasmistim.

Senin verdigin sitede hata var sanirim 1024 ytl demisler bu fiyat normal nolamaz, nayir.

• Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Temmuz demissin hocamda ondan sordum normalde 15 kasimda cikiyor pokemon oyunlari, 1 hafta oncede on siparisler teslim ediliyor. Burda 1 hafta once aldigim pokemon oyunlarini paylasmistim.

Senin verdigin sitede hata var sanirim 1024 ytl demisler bu fiyat normal nolamaz, nayir.

Alıntıları Göster

Normal olamaz derken yüksek mi düşük mü sizce

Bana normal geldi çünkü diğer yeni çıkacak oyunlarda 480-520 civarı

• Yarbay
    5099 Mesaj
    quote:

Normal olamaz derken yüksek mi düşük mü sizce

Bana normal geldi çünkü diğer yeni çıkacak oyunlarda 480-520 civarı

Alıntıları Göster

Yuksek hocam

• Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Yuksek hocam

Alıntıları Göster

Artik her sey normal geliyor 400 e dahi istedigim oyunlari bulamiyorum😭

Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.