Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (2002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mario'ya felsefik bakanlardanım. Şöyle bi tablo yaptım, En iyi oyunlarını derledim, 'bilinçli' şekilde tek tek oynamayı planlıyorum. :)

• saltukc kullanıcısına yanıt
    Mario Luigi serileri ve Paper Mario serilerini de eklemeni oneririm. Benim listemide paylasabilirim.
  • çok sevinirim hocam. ilk etapta platformları halledeyım dedim :)

• hesabımı rusya eshopuna cevırdıgım zaman kredi kartımı kayıt edemıyorum. You cannot use this credit card. Check with your credit card issuer for details hatası veriyor. Brezilyada oldugu gibi rusyada da mı sıkıntı var artık.

• Sd kart takınca herşeyi önce sd kartamı yüklüyor? Önce sistem hafızasına yüklensin istiyorum bunu ayarı varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda DS4 gamepadi Nintendo switche bağlamak için magic-ns dongle alıp deneyen oldu mu ?

Performans anlamında bir sıkıntı yaşanıyor mu ?

Ya da buna alternatif başka ürünler var mı ?

https://www.amazon.com.tr/MAYFLASH-Magic-NS-Wireless-Controller-adapt%C3%B6r%C3%BC/dp/B079B5KHWQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 17 Mayıs 2021; 23:17:27 >
  • Merhaba dostlar farklı bir konuya değinmek istiyorum belki de fikir alma anlamında yardıma ihtiyacım var bilmiyorum. Neredeyse iki senedir konsola sahibim ve bir çok exclusive oyuna sahibim fakat Mario Kart 8, Süper Smash Bros, Splatoon 2 gibi oyunları çok beğendim ama tutup örneğin Mario Kart oynayıp niye tekrar yarışa gireyim hani hedefsizlik mi oynamak için bir hedef mi olması lazım bilmiyorum onu yakalayamadığımdan olsa gerek hiç oynayasım gelmiyor. Halbuki oyunlar o kadar tatlı ve güzel grafiklere sahip ki belki de artık Mario Maker 2 gibi oyunlarda rank kasmaya çalışamayacak kadar yoruldum. Amaç olsun diye yukarıda arkadaşların bahsettiği şekilde marioları baştan sona bitireyim dedim iki tanesini bitirdikten sonra yine canım sıkıldı belki de bir süre oynamayıp özlemek lazım heralde. Hiç böyle bir durum başına gelen oldu mu

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    8bitdo alıcı var. Ali express te 130₺ ye geliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaraxxus

Merhaba dostlar farklı bir konuya değinmek istiyorum belki de fikir alma anlamında yardıma ihtiyacım var bilmiyorum. Neredeyse iki senedir konsola sahibim ve bir çok exclusive oyuna sahibim fakat Mario Kart 8, Süper Smash Bros, Splatoon 2 gibi oyunları çok beğendim ama tutup örneğin Mario Kart oynayıp niye tekrar yarışa gireyim hani hedefsizlik mi oynamak için bir hedef mi olması lazım bilmiyorum onu yakalayamadığımdan olsa gerek hiç oynayasım gelmiyor. Halbuki oyunlar o kadar tatlı ve güzel grafiklere sahip ki belki de artık Mario Maker 2 gibi oyunlarda rank kasmaya çalışamayacak kadar yoruldum. Amaç olsun diye yukarıda arkadaşların bahsettiği şekilde marioları baştan sona bitireyim dedim iki tanesini bitirdikten sonra yine canım sıkıldı belki de bir süre oynamayıp özlemek lazım heralde. Hiç böyle bir durum başına gelen oldu mu

Bende benzer bir durum oldu. Switch alacağımda özellikle Mario oyunlarını oynamak için çok sabırsızdım fakat oyunları oynarken çok çabuk sıkılma durumu oldu bende. Luigi mansion 3 oyununu sonlara doğru ı kadar sıkıldım ki bitirmek için kendimi zorladım. New Mario bros oyununu yarısında bıraktım keza Mario maker 2 oyunuda şu an o şekil bekliyor. Artık bana Mario lar biraz çocukça geldiği için mi bilmiyorum ounayasım pek gelmiyor.

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Hocam listeyi paylaşacak mısınız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Scott Storch kullanıcısına yanıt
    Super Mario Galaxy
    Luigis Mansion Dark Moon
    Super Mario Odyseyy
    Luigis Mansion 3
    Super Mario Galaxy 2
    Paper Mario Thousand Doors
    Mario&Luigi Dream Team Bros
    Mario&Luigi Bowser İnside Story
    Super Mario 3D Land
    Super Mario 3D World
    Mario Luigi Superstar Saga
    Luigis Mansion
    Super Mario Maker 2 - 1
    New Super Mario Bros U
    New Super Mario Wii
    Super Mario World
    Mario 64
    Super Mario Sunshine
    Mario Luigi Partners in Time
    New Super Mario Bros
    New Super Mario Bros 2
    Mario Luigi Bros Paper Mario
    Paper Mario Color Splash
    Paper Mario Origami King
    Super Paper Mario
    Paper Mario Sticker Star

Platform vega rpg odakli Mario- Luigi Listem. bunlara ek olarak

Mario Kart 7
    Mario Kart Double Dash
    Mario Kart 8
    Mario Kart Wii
    Mario Kart DS

Mk siralamam da bu :)

Wario Oyunlarini eklemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: saltukc

8bitdo alıcı var. Ali express te 130₺ ye geliyor.

8bitdo yu kullandım az bir gecikme oluyor ps4 koluyla bazısı ben hissettim demiş yorumlarda bazısı hissetmedim demiş . Ben hissedenlerden olunca pro controller a yöneldim. Onda bile 8 bitdo kadar olmasa da çok ufak gecikmeyi hissedince bu kadar kasmamak gerektiğini anladım :)

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Mario kart 8 oynuyorum. Genel olarak oyunlarda fark var mı oynanıs bakımından :)

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt

Hocam onu da hissediyorsan seni ancak wired keser

• quote:

Orijinalden alıntı: piyuv_

Hocam onu da hissediyorsan seni ancak wired keser

Malesef . Ama pro ya bir noktadan sonra alıştım.

• Merhabalar şuan eshop Korede indirim var mariokart 8 deluxe ama alamıyorum telefon doğrulaması istiyor yapabilen varsa yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DirtyDudeSP -- 18 Mayıs 2021; 17:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirtyDudeSP

Merhabalar şuan eshop Korede indirim var mariokart 8 deluxe ama alamıyorum telefon doğrulaması istiyor yapabilen varsa yazabilir mi?

Kuzey koremi guney koremi hocam?

• erkahn kullanıcısına yanıt

Güney tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Zelda korede 260 lira.P1'ini almak isteyen varsa ortak alabiliriz bana p2 yeterli

Hocam koreden nasıl alışveriş yapılıyor biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Arkadaşlar aranızda DS4 gamepadi Nintendo switche bağlamak için magic-ns dongle alıp deneyen oldu mu ?

Performans anlamında bir sıkıntı yaşanıyor mu ?

Ya da buna alternatif başka ürünler var mı ?

https://www.amazon.com.tr/MAYFLASH-Magic-NS-Wireless-Controller-adapt%C3%B6r%C3%BC/dp/B079B5KHWQ

Aynısından kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok çok memnunum

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.