Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3d world oyununda bowsers fury bölümü ana oyunu bitirince mi açılıyor arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3d world oyununda bowsers fury bölümü ana oyunu bitirince mi açılıyor arkadaşlar?

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Başlangıçta seçenek sunuyor, ana oyun yaa da dlc diye. Dlc'yi seçince doğrudan o kısımdan başlanır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Başlangıçta seçenek sunuyor, ana oyun yaa da dlc diye. Dlc'yi seçince doğrudan o kısımdan başlanır diye tahmin ediyorum.

Oyuna başlarken seçenek sunduğunu hiç hatırlamıyorum direk ana oyun başladı bende.

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Dikkatinizden kaçmış olabilir. Yeni bir kullanıcı açıp oyuna giriş yapın, giriş ekranında solda ana oyun sağa geçtiğinizde de dlc olacak.

Edit: Sadece oyuna baştan girmeniz yeterli, yeni hesap açmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 25 Şubat 2021; 17:47:12 >
  • Istediginden baslaya biliyorsun.

Cula saat 7de zokemon direkti varmis genjler ve genj kalanlar haberiniz olsun

• yarın saat 18:00 da pokemon present sunumu var

• Pikacuyu alin uyutuyor

• erkahn kullanıcısına yanıt

Eyvallah kaptım hemen. Çok oynamıyorum ama olsun dursun kenarda. Ne de olsa lets go Pikachu edition switchim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Dikkatinizden kaçmış olabilir. Yeni bir kullanıcı açıp oyuna giriş yapın, giriş ekranında solda ana oyun sağa geçtiğinizde de dlc olacak.

Edit: Sadece oyuna baştan girmeniz yeterli, yeni hesap açmaya gerek yok.

Tamam hocam buldum tşkler

• Boyle pokeler degerli hocam

• Nintendo'nun resmi olarak sattığı memory cardlar'dan kaç olanın alınmasını önerirsiniz.Ya da memory card almayı önermez misiniz?20 dolar farklar ile 128gb veya 256gb konsolla birlikte amazondan sipariş vermeyi düşünüyorum.Nintendo oyun boyutlarını da pek bilmediğim için buraya sorayım dedim.

• arkadaşlar benim bir problemim var.
    eski v1 switchimde yaklaşık 1000 saatlik bir animal crossing save'i mevcut toplam iki hesaptan oynanmış. hesapların birinde online üyelik olduğu için island save özelliği açıktı ki oyunun başlangıcında sol altta en son save edilen tarih yazıyordu.
    lakin
    o switchi satmıştım ve bugün yeni bir switch lite aldım fakat island restore yaptığımda (iki hesaptan da) adayı bulamıyor. nintendo'nun sitesindeki letmerepair'i aradım biz yardımcı olamıyoruz dediler. ne yapabilirim bu durumda hiç bilgisi olan var mı? kaldım ortada resmen

• gestapofikret kullanıcısına yanıt

konsol 32 gb ben de 64 gb ek var ama yetmiyor. 128 iyi :)

• Bir saat sonra Pokemon Direct var, açık Dünya bir Pokemon oyunu geleceği söylentisi var...

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

nintendo amerika ile live chat ile görüştüm ama amerika'da değilsiniz diye yardım edemem diyor. ne biçim iş bu yav ne yapacağım

• Arceus gelio

• Arceus trailerı içimi bir hoş etti

• Pokemon oyunu mükemmel ötesi olmuş. Ön sipariş yaparım buna. Şahane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Şubat 2021; 19:21:12 >
  • Arkadaşlar Nintendo külliyatına pek hakim değilim ancak özel Switch oyunları gerçekten ilgimi çekiyor. Bazı sitelerde 3300 bandına Switch satılıyor, bana makul bir fiyat gibi geldi mevcut piyasada. Ancak şöyle bir durum var, yakın zamanda Switch 2 çıkacağı konuşuluyor bu nedenle Switch almaktan çekiniyorum. Nintendo yeni bir konsol duyursa bile bir süre daha Switch'e destek verir mi, geçmiş nesillerde böyle bir destek olmuş muydu? Hani konsola o kadar para verip 1 sene sonra çöp olmasını da istemem.

• 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.