Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avrupa'da hayat güzel hocam, her odaya bi konsol alıyor adamlar, salonda ps yatak odasında xbox tuvalette switch
  • Bayonetta 3 ve metroid yeni oyunundan haber yok galiba iptal mı oldu acaba oyunlar. İş güçten çok takip edemiyorum artık buraları özellikle metroid oyunu çıkınca almayı düşünüyorum konsolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Switch’in 100 milyonu geçeceğini bekliyoruz demişsiniz, bir kurumu temsilen mi yoksa başka bir şeyden mi biz olarak bahsettiniz bilemiyorum ama Switch 2021 sonu 100 milyonu geçmiş olacak zaten. Alet 2020 yılında 28 milyondan fazla sattı ve 2021 yılı ivmesi 2020den fazla şu anda.

İkincisi stok konusunda siz PS sever arkadaşlara anlatayım daha açık bir örnekle. Amerika’da Avrupa’da stokçular var bunlar konsolu topluca alıp ebay gibi sitelerde fahiş fiyattan satıyorlar. İnsanlar stok bulamıyor dogal olarak. Ama şöyle bir durum var ki Sony’nin finans raporlarında bu 10 binlerce zula yine satılmış olarak görünüyor. Yani bu konsolu ha sen almışsın, ha stokçular Sony için değişen bir şey yok. Sadece konsollar doğru yerlere gitmedi ama satacağı kadar sattı.

120 milyonun çoğu stok bekliyor demişsin yani en az 60 milyondan bahsediyorsun. 1 yılda bırak 60 milyonu 30 milyon satan çok az konsol var. Benim hatırladığım DS var o da pik yılı. Biraz sallamasyon olmuş burası.

Her durumda eldeki verilerden konuşmak benim zihniyetimin bir parçası. Spekulatif şeyler üstüne konuşmak zaman kaybı. Switch şu an tüm dünyada market lideri. İşler değişince yine analiz ederiz.

Mesaj biraz eskide kalmış ama yazmadan edemedim. Son günlerde arkadaşlarıma en çok söylediğim cümle şu; Switch, gelmiş geçmiş en iyi konsol olabilir.

Evet buna çok inanarak söylüyorum, çok çok iyi oyunlarla hızla vazgeçilmez konsol olma yolunda ilerlemek bir tarafa, daha duyurulmuş ve çıkmamış, duyurulmamış ama çıkacak bir dünya kalite oyunu düşününce, geçilmesi imkansız bir rekora doğru yürüdüğünü de açıkça görüyorum.

Konsolun hybrid yapısını, mobilitedeki gücünü düşününce üstüne bir de son dönem Cyberpunk gibi bug çöplüğü yanında Nintendo'nun neredeyse sıfır hatalı, üzerine çok emek harcanmış harika oyunlarını da ekleyince, evet Switch diyorum, bu konsol, gelmiş, geçmiş en iyi konsol olacak...

• spacemonkey kullanıcısına yanıt

nsw2u dan XCI indiriyorum,

sms dogrulama yapamadim ozel mesaj atamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Senin yatacak yerin yok

Uykuyu pek sevmiyorum hocam ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Mesaj biraz eskide kalmış ama yazmadan edemedim. Son günlerde arkadaşlarıma en çok söylediğim cümle şu; Switch, gelmiş geçmiş en iyi konsol olabilir.

Evet buna çok inanarak söylüyorum, çok çok iyi oyunlarla hızla vazgeçilmez konsol olma yolunda ilerlemek bir tarafa, daha duyurulmuş ve çıkmamış, duyurulmamış ama çıkacak bir dünya kalite oyunu düşününce, geçilmesi imkansız bir rekora doğru yürüdüğünü de açıkça görüyorum.

Konsolun hybrid yapısını, mobilitedeki gücünü düşününce üstüne bir de son dönem Cyberpunk gibi bug çöplüğü yanında Nintendo'nun neredeyse sıfır hatalı, üzerine çok emek harcanmış harika oyunlarını da ekleyince, evet Switch diyorum, bu konsol, gelmiş, geçmiş en iyi konsol olacak...

Alıntıları Göster

Bu tür iddialı söylemlerden kaçınalım arkadaşlar

sonra sony ve xbox fanları geliyor kavga dövüş banlanmalar bu sefer topiğin bilgi edinme ve karşıklı bilgiyi paylaşma fonksiyonu zarar görüyor

gerek yok herkes kendi konsolu ile mutlu olsun

• sadays S kullanıcısına yanıt

Hocam bazılarına göre forumun en azılı PS fanboyu benim😂

Tabii konunun selameti açısından daha dikkatli yazmak lazım ama bu iddiamin altı gayet dolu ve boş bir iddia değil. Neyse bakalım, ilerleyen zamanlarda göreceğiz. En büyük dileğim Nintendo'un ülkemizde hak ettiği ilgiyi görmesi..

• Ps rakipsiz bir konsol bence

• Cok cok ama cok abartili ve gulunc bir yorum.
    Not: Ne ps ne xbox ne nintendo faniyim.

Nintendo PS5 veya Playstation ile asla kiyaslanamaz.
    En kisa zamanda bir PS5 deneyimlemenizi tavsiye ederim.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Abartı ve gülünç???

Niçin düşüncelerinizi ifade etmek için bu tarz kelimelere başvuruyorsunuz? Kusura bakmayın ama Silkroad oynayan birisi yaptığım yorumla ilgili mümkünse fikir beyan etmesin. İnsan bir şey söyleyecek veya eleştirecekse altını doldurur, öyle mesaj yazar, nedir bu tarz, bu kendini bilmezlik? Adam gelmiş bana Playstation anlatıyor★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• Yaa şurada lütfen Nintendo konuşabilir miyiz? Konunun adı Nintendo vs Xbox vs Ps mi? Ps tarafında gına gelmişti şu tartışmalardan, buraya geliyoruz burası da aynı olmaya başladı.
  • Arkadaşlar ne kullanırsanız kullanın kimine gör şu iyi kimine göre bu iyi. Nintendo forumun da konsolu ve oyunlarını sevenler, olacaktır tabi ki.

Burada kullanıcıların rahat %80'i aynı zamanda Ps sahibidir de. Durup dururken İğneliyici mesajlar atmanın manası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Şubat 2021; 21:7:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Abartı ve gülünç???

Niçin düşüncelerinizi ifade etmek için bu tarz kelimelere başvuruyorsunuz? Kusura bakmayın ama Silkroad oynayan birisi yaptığım yorumla ilgili mümkünse fikir beyan etmesin. İnsan bir şey söyleyecek veya eleştirecekse altını doldurur, öyle mesaj yazar, nedir bu tarz, bu kendini bilmezlik? Adam gelmiş bana Playstation anlatıyor   

Tarz? Kendini bilmezlik? Boş konuşmalarınıza gördüğüm kadarıyla devam ediyorsunuz. Üşendiğim ve bariz özelliklerinden dolayı açıklama gereği bile duymadım, zaten bu şekilde konuşan bir insana açıklama dahi yapmam. Yazdığı mesaj "Switch gelmiş geçmiş en iyi konsol" yazan birini ciddiye alamam gülünçsünüz ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

Switche gelmiş geçmiş en iyi konsol diyen insan net diğer konsolları hayatında görmemiştir, parçasına dokunmamıştır.

Not: Mesajlarımda asla Nintendoyu kötülemek vb. gibi bir amaç yoktur, sadece böyle boş yorumlar atarak kendinizi gülünç duruma düşürmeyin.

• Ya ne saçma muhabbet ya canı sıkılan gelip yorum saçmalıyor. En iyiymiş en kötüymüş bize ne abi senin subjektif yorumundan? Sen kimsin bilir kişi misin karar mercii misin arkadaş? En iyi konsol belirleme birliği başkanı mısın?
  • Sega mega drive 2 hepsini dover ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Sega mega drive 2 hepsini dover  

Ben Dreamcast'çiyim. ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Ben Dreamcast'çiyim.  

Alıntıları Göster

4 kol takiliyordu ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• Impakt kullanıcısına yanıt

Bunu dediğiniz kullanıcı benim gözümde de en azılı PS fanlarından biri bu arada, bunu da negatif olarak söylemiyorum ama diğer konsolları görmemiştir diye bir durum söz konusu değil. Switch'in en iyi konsol olabileceği görüşünde garipsenen tam olarak nedir anlamadım, bunun değerlendirmesinde çok farklı kriterler vardır. Bu arada bence de nesillerdir süregelen klasik ev konsollarına kıyasla Switch en inovatif, oyunlarıyla en sorunsuz ve tatmin eden konsoldur. Klasik tv-konsol-controller üçgenindeki cihazları birbirinden ayırmanın bir yolu yok. PS2 de çok iyiydi PS3-X360 da çok iyiydi PS4 de çok iyiydi PS5 de çok şey vaat ediyor, ev konsolu işte controllerı değişiyor bunun dışında oyunlar aynı konsollar aynı, başına "en" takısı getirmek bence anlamlı değil.

• Arkadaşlar amazonun switch lite indiriminden haberdarsınız muhtemelen. Ben de almayı düşünüyorum ancak bu kırma işlerinden pek anlamıyorum. Bana bu konuda bilgi sahibi olabileceğim bir
    Kaynak verebilirseniz Ya da özelden benimle iletişime geçerseniz sevinirim
  • elessar26 kullanıcısına yanıt

10 gün önce şehrimdeki bir konsol satıcısından 2100 tl ye aldım.Kendimi keriz gibi hissediyorum.Şuan amazonda 1800 tl...

• 
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.