Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Severim senin islandini, yerim  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma bunu Nintendo yapmaaaaa 

• Ocakta demo geliyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen seferki monsterda nisan almada sikinti vardi, umarim bunda oyle olmaz.

• 28 Kasım haftası Dünya Geneli konsol satışları:

NSW: 1.630.941

PS5: 400.496

XSX-S: 174.049

Görüldüğü gibi eski nesli 3-5e katlayan Switch, yeni nesile de aynı tarifeyi uyguluyor. PS5i 4e, XBOXı 9a katlamış durumda. Totalde PS2yi geçebilecek en potansiyelli konsol gibi duruyor Switch. 160M asla hayal değil.

• Böyle giderse switch e özel oyun yapımı artacak gibi gözüküyor. Pek görülen birşey değil bu bir konsolun sonlara doğru satış rakamlarının katlanması. Pro versiyonu geciktirip yapımcıların switch oyunu çıkartmasına vesile olur bu durum. Sonuçta firmaların asli görevi para kazanmak.

• Arkadaşlar amerika store dan oyun alıp hesabı avrupa yapıp oynayabilirmiyim?

• Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: narkotik_1989

Dostum normalde kopya oyun ile online oyun oynamaya çalışırsan tespit edilir ve banlanırsın. Fakat benim kopya oyunla bir kere bile online oynamışlığım yok. Dün yeni güncelleme uyarısından sonra konsolu güncelledim. Güncellemeden sonra ban uyarısı geldi.

Alıntıları Göster

sonra düzeldi mi ?

bu nasıl iş arkadaşlar sadece güncelleme yaptık diye konsolumuz mu banlanacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

sonra düzeldi mi ?

bu nasıl iş arkadaşlar sadece güncelleme yaptık diye konsolumuz mu banlanacak ?

Alıntıları Göster

Hocam yukarda acikladim, once cihazi normal acip guncellersen banlanmaz. Ben oyle yapiyorum bir sikinti yok. 

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt

öncelikle konuya açıklık getirelim, konsol güncelleme yaptığı için değil korsan oyun kullandığı için banlanmış.

• bu konsol hiç hız kesmeyecek gibi gözüküyor   oyunda en önemli etmenin grafik olmadığının en güzel kanıtı Nintendo Switch...

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Hocam yukarda acikladim, once cihazi normal acip guncellersen banlanmaz. Ben oyle yapiyorum bir sikinti yok. 

Alıntıları Göster

hocam normal açıp güncellemek ne demek

konsolun anormal açılma şekli mi var ki :)

Senin cihazin cfwlimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Senin cihazin cfwlimi?

hayır değil

• hunter007 kullanıcısına yanıt

Açıkcası taşınabilir olmasa bu kadar satamazdı diye düşünüyorum. Şahsen benim de tercih etme sebebim. Ki o şekilde wii u dan da farkı olmazdı zaten :)

• Cfw'li cihazlarda orjinal sürüm güncellemesi için Daybreak isimli uygulamayı kullanın arkadaşlar.

• Merhaba, ben amerikan e-shopun zeldayı almak istiyorum ama Error Code 9001-2470 kodlu bu hatayı alıyorum ne yaptıysam da bir türlü çözemedim zaten de nintendo cahiliyim anlayamıyorum onların dilinden, neyse bilgisi olan var mı acaba, rica etsem bana yardımcı olabilir mi?

Yorma bizi o zaman hocam  

• 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.